La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1697 Culés

47

Ziomeczek ma 35 latkę w pracy, która jest mężatką z dwójką dzieci i sama mu się do rozporka dobiera, a biedny mąż po przyjściu z pracy w progu drzwi jej buziaka daje zahaczając rogami

https://zapodaj.net/images/8e073acf9d381.jpg

Nigdy nie wiesz kiedy p0lka pokaże swoje prawdziwe oblicze, hahaha.

49

@Medium ino opluć

92

@Medium niech to pokaże mężowi, solidarność. Szkoda chłopa, pewnie wychowuje cudzego kaszojada.

5

@bartekvisca Mówiłem mu żeby olał ja, bo jeszcze dostanie za p0lke oklep xD

53

@Medium to wszystko wina męża, on ją tą nudą zmusił do romansu.

79

@Medium typowe baby, w związku nuda to trzeba się puścić zamiast coś zrobić żeby tej nudy nie było. Przecież to tylko facet ma się starać XD

3

@Medium Chłopie chyba nie wiesz, jak Ukrainki potrafią się dobierać do facetów, mając mężów czy chłopaków, nawet pracując z nimi tylko są na innym dziale :D

19

@Medium gdzie się pracuje czy studiuje, tam się chojem nie wojuje :D

21

@Medium namów ziomka żeby sie spiknął z mężem. Niech sie dogadają, że on kręci z nią romans. Ten jej wytacza sprawę w sądzie o rozwód. Wina udowodniona bo p0lka musiała poskakać na innym badylu. Ona kończy bez niczego, chłop zostaje ze wszystkim. Profit.

3

@Conradxc Co ja mu będę mówił, powiedziałem żeby ją olał, to co zrobi to jego sprawa, nie mój biznes xD

10

@Medium nawet się nie kryje XD od razu rozwód byłby brany, dowody już są

9

@Cotutajsiedzieje Najlepsze w tym wszystkim, ze ten ziomek to taki przeciętniak niezbyt dbający o to w co ubiera się ubiera itp, z wyglądu 3/10 może #nohomo i laska takie coś odwala, to co by było gdyby był 8/10+, przecież ona by gacie przez głowę ściągała, haha

1

@Medium jak kolega nie chce to niech da namiary na priv xD

9

@Medium przerabiałem to samo 2 razy u siebie w robocie :p nie skorzystałem ani razu, ale teksty te same :)

1

@Medium ja bym napisał do męża

4

@Medium wiadomo, można się pośmiać z k0biet czy p0lek ale powiedzmy sobie szczerze, że mąż tu nie jest bez winy, gdyby ją zadowalał to by nie szukała czegoś na boku. Zwykle obie strony są winne takiej sytuacji.

45

@Nano22 Jak mąż coś robi nie tak to przecież można z tym mężem rozmawiać, próbować to naprawić a jak się okaże że to nic nie da to się rozstać jeśli jest źle, nie trzeba od razu bolca na boku szukać xd no ale to tylko moja opinia

29

@Nano22 Wiesz, że w takich sytuacjach się siada i rozmawia, albo się coś naprawia, albo rozstaje? Roumiem że większość ludzi nie jest na tyle rozwinięta żeby pomyśleć w ten sposób i woli iść na skróty dodając szczypty pikanterii poprzez romans w swoim nudnym małżeństwie. Skoro przyrzekała przed Bogiem i jest wierząca to powinna wiedzieć z czym się wiąże małżeństwo

konto usunięte

10

@Medium z kolegą z pracy to nie zdrada

1

@ViscaElBarca98 No można, ale według mnie rzadko sytuacja wygląda tak że mąż jest super, a to żona jest ta zła i niewierna. Bardzo często jest jakiś powód takiego zachowania. Sam miałem w pracy 2 takie sytuacje, gdzie to ja byłem tym "kochankiem" i w obu przypadkach było podobnie, chłop nie poświęcał im uwagi, to szukały kogoś na boku w pracy. Czy to tylko ich wina? Jego też moim zdaniem.
Tym bardziej że to nie ja byłem podrywaczem, one same tego chciały. Podświadomie szukają gdzieś tego, czego nie zapewnia im ich chłop.
@Medium U mnie nie były to mężatki więc to może okoliczność łagodząca dla nich :D No ale zasada według mnie jest taka sama, mąż nie jest bez winy. Oczywiście nie mówię że wszystko jest w porządku z ich strony, bo tak nie jest, ich zachowanie jest złe ale ma to jakiś powód.

3

@Nano22 tym bardziej nic ich nie trzyma w takim zwiazku. Ale w razie czego maja jakies wyjscie awaryjne...

10

@Nano22 Zgodzę się, że w części sytuacji mężczyzna może być też winni rozpadu relacji z różnych powodów, ale ja nie chciałbym dać się uwodzić mężatce/zajętej kobiecie m.in. że względu, że często jak już raz kobieta zdradzi to robi to ponownie i nawet jak wejdzie w nowy związek to może być podobna sytuacja i ten co "odbił" kobietę gość może się znaleźć w tej samej sytuacji co ten, który został zdradzony.

5

@negreanu Raczej nikt zdroworozsądkowy nie traktuje romansu z mężatką jako inwestycje w długotrwały związek, chyba że jest głupi, albo laska jest top i uwiedzie faceta, bo się zakocha, co i tak wiąże się to z głupota xD

2

@Medium Zdarzają się takie przypadki, gdzie zaczynają od romansu i próbują budować dłuższe relacje. Jak ktoś się mocno zakocha to potrafi jak to ja określam oślepnąć trochę.

2

@negreanu Mam dokładnie takie samo zdanie, raz się wkopałem w taki związek i skończyło się właśnie tak :D Dlatego od tamtej pory nic poza flirtowaniem nie wchodzi w grę.

6

@Nano22 Uczymy się na błędach, choć wiadomo, że najlepiej na cudzych jest heh.

11

@Nano22 nie twierdzę nigdzie, że wina leży tylko po strony kobiety, po prostu ja zawsze wychodzę z założenia, że jak się wchodzi z kimś w związek/małżeństwo to się tej osoby nie zdradza a jak coś jest nie tak to albo oboje walczymy albo rozstajemy się i wtedy szukamy szczęścia gdzie indziej.

1

@Jakchcesz
Może tak być

2

@negreanu no ja tak miałem.mialbyc tylko romans a wyszło co innego i tak skończyło się tak,jak można było przewidzieć xd

9

@Nano22 Ja podejście mam zupełnie inne, a Twoje jest dla mnie nieakceptowalne. Powinieneś taka typiare spuścić na drzewo. Zero jakichś zasad czy poczucia solidarności.
Chciałbyś żeby jakis inny typ pukał Twoja żonę bo macie kryzys lub dokładał cegiełkę do Twoich rogów?
I pamiętaj o karmie ;)

9

@Medium, wydaje mi się czy jeszcze nikt nie oznaczył @VegetaPolska?

1

@Medium Czyli, że to kwestia narodowości? xD

1

@Brashearr A to moja sprawa że chłop jej nie zadowala? Ja nie mam poczucia winy, bo sam nic nie zacząłem. Jesteśmy chyba oboje dorośli więc mam być jej niańką i powiedzieć "hej, przecież masz chłopaka"? Jak sama chce i do tego dąży to gdzie w tym moja wina?

2

@Nano22 No pewnie, że nie powinieneś się niczym przejmować. Kobieta chce się zabawić na boku to się baw z nią, nudziarze niech tracą :D Też lubię się czasem wyzbyć asertywności i wmówić sobie, że nie robię nic złego bo to nie ja przecież zacząłem XD A jak mnie kiedyś kobieta zdradzi, no cóż, pójdę po rozum do głowy i stwierdzę, że jej nie zadowalam, niech inni korzystają.

1

@13th No sory, inaczej wygląda sytuacja jak ktoś zarywa do zajętej dziewczyny i ta się daje uwieść, a inaczej jak to zajęta dziewczyna zarywa do kogoś. To nie jest to samo. Powinniśmy brać odpowiedzialność za swoje zachowania.
I tak, jak cię zdradzi, to jej nie zadowalasz. Pomyśl, czy chciałbyś w ogóle zarywać do innej gdybyś miał super dziewczyna z którą ci dobrze? Pewnie nie.

5

@Nano22 Pytanie - po co wchodzić w jakieś dziwne sytuacje z kobietą która jest zajęta, skoro wokół jest pełno wolnych dziewczyn? Raz, musisz samego siebie usprawiedliwiać w ten dość niedojrzały sposób że przecież to ona zaczęła, nie twoja wina.. Tak żeby sumienie nie gryzło że z pełną świadomością dopuszczasz się współudziału w zdradzie, przemilczając fakt, że poza nią jesteś tu także Ty, i masz świadomość sytuacji, jak i wybór.. Dwa - widząc że dziewczyna pcha się do łóżka, nie wiesz czy nie robi tego nagminnie i z wieloma osobami, zatem powodzenia na badaniach na obecność chorób wenerycznych.. Trzy, osoba która raz zdradziła praktycznie nie jest materiałem na jakikolwiek związek, bo wątpię by człowiek potrafił takiej osobie głębiej zaufać. Jakoś po prostu tego nie rozumiem. Wiem że różni są ludzie, różne akcje się zdarzały.. Widziałem sytuacje że ktoś "po fakcie" dowiedział się że dziewczyna kogoś ma, ale pierwszy raz widzę gościa, który idzie do łózka z dziewczyną mając świadomość że ona kogoś ma.

1

@siuuu Ale dlaczego ty zakładasz że ja biorę udział w jakiejś zdradzie? Gdzie ja napisałem że byliśmy w łóżku? Wspomniałem że raz byłem w związku gdzie dziewczyna zostawiła chłopaka dla mnie, a później zrobiła to samo ze mną. Od tamtej pory unikam takich relacji. A to że któraś się dobiera, to się dobiera, jakbym chciał to pewnie byśmy w łóżku wylądowali, ale nie chcę, bo nie ma to sensu, więc trochę nie rozumiem tych zarzutów z twojej strony. Nic poza flirtem nie ma miejsca.

3

@Nano22 To wygląda trochę jakbyś szukał usprawiedliwienia własnych czynów, i starał się wybielić tłumacząc ludziom, że to wcale nie jest złe i zero-jedynkowe. Wyżej już zostało wyjaśnione, jeśli kobieta jest mężatką, a nie układa jej się w związku to obie stronny powinny pogadać i spróbować to naprawić, a jeśli się nie uda - rozstać się. Skoki w bok i oszukiwanie partnera nie przynosi nic dobrego.

1

@Donnie_Darko Ale gdzie ja twierdzę że zdradzanie męża to coś dobrego? Ja tylko tłumaczę jaka może być przyczyna takiego zachowania. To nie jest takie proste i nie zamyka się do "k0bieta szuka bolca na boku". Mąż nie jest tu bez winy, bo czy szczęśliwy partner w ogóle myśli o okazji do zdrady?

3

@Medium 3/10 mówisz, bo ona patrzy na charakter ^^

1

@Medium
Jakoś nikt nie pomyślał, że babeczka, chce sobie z chłopaczka pożartować.

0

@Medium a może to wcale nie chodzi o ziomeczka ( ͡° ͜ʖ ͡°) przyznaj się, że sprawdzasz jak ludzie zareagują na tą propozycję którą tobie zaoferowała :D

0

@Mareeek2050 Niestety mam w pracy tylko Janusza

0

@Medium a ta p0lka w skali 1-10?
Skoro ziomek jest 1-3

0

@Medium Swoją drogą śmieszne to, że po jednym screenie i paru anonimowych zdaniach kogoś z internetu ludzie portafią tak z kimś jechać jak z tą kobitą.

0

@Nano22 Możliwe że źle przeczytałem, pewne fragmenty były dla mnie dość sugestywne. Skoro tak się sprawy mają to uczciwie przyznaje że mój komentarz był krzywdzący, i przepraszam.

0

@koziar Po co miałbym kłamać? Gdybym miał wymyślać historyjki bardziej bym się postarał
@draxidox po profilowym widziałem, że też średnia

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Kto Twoim zdaniem powinien dostać szansę pod nieobecność Gaviego?