0

@PatrykBarca Sa medale w
- krawezniki
- podchody
- chowanego
- skakane
- harende

0

@Encore ale wtedy kogutem byl. Fajna brameczka. Czy zasluzona? Nie wiem jakie z nia konkurowaly, ale pewnie tak.

1

@don'T.R.I.P.e taki cytat
Skoro orędownicy wyrównywania chwalą konfiskatę i „redystrybucję” jako działanie uderzające tylko w mniejszość — tj. tych, których uważają za „zbyt” bogatych — i przynoszące korzyść reszcie (większości) ludzi, nie mogą przeciwstawić się tym, którzy domagają się więcej tej przynoszącej korzyści polityki. Dopóki pozostanie jakikolwiek stopień nierówności, zawsze znajdą się ludzie, których zawiść zmusi do naciskania na kontynuowanie polityki redystrybucji. Ich wnioskowaniu nie można nic zarzucić: jeżeli nierówność bogactwa i dochodów jest złem, nie ma powodu, by godzić się na jej istnienie nawet w najmniejszym stopniu; wyrównywania nie można zatrzymać, dopóki wszyscy nie mają takiego samego poziomu bogactwa i dochodów.

Nie jestem za zabieraniem, ale bogacimy sie dzieki ludziom, zyjemy z ludzmi, a czasami nawet dla nich - wiec jak najbardziej jestem za tym, by tzw bogaci inwestowali w projekty, ktore uwazaja za dzialania filantropijne. Tylko oczywiscie nie pod przymusem.

Watpie jednak by dawania na cos zmienilo wiele, tutaj sa potrzebne bardziej przemyslane dzialania.
Dawanie to studnia bez dna.

1

@Stoiczkow fajne. Wiesz, ze nie dostalem mimo oznaczenia. Przypadkowo to znalazlem.

1

@kamilo0066 "w tych warunkach Iga za chwile tam przepierdoli" :)

2

@kamilo0066 Tym razem wygra.

7

1

@Stoiczkow w pale się nie mieści, ile on mamony naprodukowal, jak małe państwo .
Do dziś gnije gotówkaw ziemi .

Sezony wszystkie dobre.
Ulubiona postać - Don Berna, carillo
Gustavo , Palomari,

I ten wysoki Agent


1

@Stoiczkow podobał się. Kilka niezapomnianych scen.

0

Pojedynek gigantow - ktore kombo (muzyka plus intro/czolowka) lepsze?

a)


b)

13

@masterandservant
-Spójrz na nich. Cholerni katolicy.
Napełniają ten cholerny świat dzieciakami, których nie mogą wyżywić.
-Kim my jesteśmy, kochanie?
-Protestantami. I jesteśmy z tego dumni.
-Dlaczego oni mają tak dużo dzieci?
-Po każdym stosunku rodzi im się dziecko
-To tak jak u nas, Harry.
- Co masz na myśli?
-Mamy dwoje dzieci i dwa razy uprawialiśmy seks.
;P

0

@Rust_Cohle kurde nie chce mi sie tego ciagnac, ale szanuje.

13

@Rust_Cohle A odmień „być”.

4

@Kgorecki2500 powinienes byl oznaczyc @Rust_Cohle, bo on powtarza angielski.

2

2

@DaPidejpi do mojej topki nie wszedl, ale mimo wszystko warto.

0

@Transu96 staroc nie radoc.

4

Ale profesjonalisci, reca opadaja.
Tranquila.

https://x.com/i/status/1419592251878092801

1

@fart a kit :) tam z ta rozmowa. Czasem trzeba sobie troche pouzywac jezyka. Stopa top.

0

4

Ostatnio lecial Dzien Patriotow i w uszy od razu rzucil sie fajny soundtrack Trenta Reznora.


0

@BorzyKrzys Rear Window
Run Lola Run

2

@Yosemite typowy lis pola karnego.

1

@Kluivert_P pieknie wyprowadzona stopa. Cos ala " z bioderka"

1

@Ascend za latwe bylo.

0

Kocha Tuska.
Lubi Korwina, ale tylko w sferze prywatnej.
Brzydzi sie empatia i lzawymi historiami
Nie lubi go Miller,
Nie lubi Czarzastego
Jest bogatya/y gospodarczo liberalny, swiatopogladowy mocno lewicowy.
Meczyly go wulgarne dowcipy nt. seksu.
Uwaza, ze Zydzi i Polacy to nacjonalisci.

Kto to?

0

@patry295 @mrboom elegancko. Gdzie to?

#ps tylko kamloty trzeb pozbierac i bedzie git

0

@ElTomas chyba tak.

0

Badosa to córka Anny Marii Jopek

0

@LS Kazimierza Wielkiego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?