Chaoss
Dołączył/a: styczeń 2015
Wlkp
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Benzema gra w najlepszym klubie świata obecnie. To jak go ma nazywac ?
0
Francja była lepsza i wygrała.
4
Dla takich meczów warto oglądać futbol. Piekna wizytówka tego sportu. Oby poziom nie schodził :) Tylko żal że Naszych nie ma :(
4
Po 48 meczach fazy grupowej padły 122 bramki, co daje średnio 2,54 gola/mecz.
Jest to 16 wynik pod względem średniej i 11 pod względem zdobytych bramek (cały turniej, a więc miejsce będzie szło w górę)
Najwięcej goli padło w 1998 i 2014 roku. Było to 171 bramek.
0
Mercedes powoli, ale odjedzie :)
0
Dobrze zrobił!
0
Polak to Polak :)
0
Można pobierać z Netflixa.
3
Historia się kłania.
0
Każdy.
0
Z jakiej paki mu się coś należy ?
8
Netflix Panie.
0
A ja licze na Portugalię. Rozumiem że już ze mnie kibic Realu ?
1
Dlatego oby ARG odpadła.
1
Zidane wolny :)
0
Kogo uważacie za najlepszego Polaka na boisku dzisiaj ?
0
Dokładnie. Tylko hejt :D
1
Kolumbia jeszcze dwa ! :)
0
Niech zdejmą te koszulki. Tylko nas osmieszaja.
0
Ja czekałem 12 lat. Nic mnie nie emocjonuje tak jak MS z udziałem Polski. Żenada jak narazie.
0
Komentarz usunięty
0
Z księżyca spadles ?
0
Właśnie dla takich meczy jak wczorajszy Serbii z Helvetami i ten ,ogląda się MS
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Coś o Naszym pilkarzu :)
0
Skrzydla i LO :)
0
Najwyżej druga liga. Głównie IV i Okregowka :)
Ale już mi sie od jakiegoś czasu nie chce :D
0
Ronaldo pokazuje na tych MS jak się gra :)
0
I pięknie. Jeszcze ARG i Niemcy out :)
0
Suarez z Neymarem powalcza o ZP w kategorii symulant roku :)