0

Benzema gra w najlepszym klubie świata obecnie. To jak go ma nazywac ?

0

Francja była lepsza i wygrała.

4

Dla takich meczów warto oglądać futbol. Piekna wizytówka tego sportu. Oby poziom nie schodził :) Tylko żal że Naszych nie ma :(

4

Po 48 meczach fazy grupowej padły 122 bramki, co daje średnio 2,54 gola/mecz.
Jest to 16 wynik pod względem średniej i 11 pod względem zdobytych bramek (cały turniej, a więc miejsce będzie szło w górę)
Najwięcej goli padło w 1998 i 2014 roku. Było to 171 bramek.

0

Mercedes powoli, ale odjedzie :)

0

Dobrze zrobił!

0

Polak to Polak :)

0

Można pobierać z Netflixa.

3

Historia się kłania.

0

Każdy.

0

Z jakiej paki mu się coś należy ?

8

Netflix Panie.

0

A ja licze na Portugalię. Rozumiem że już ze mnie kibic Realu ?

1

Dlatego oby ARG odpadła.

1

Zidane wolny :)

0

Kogo uważacie za najlepszego Polaka na boisku dzisiaj ?

0

Dokładnie. Tylko hejt :D

1

Kolumbia jeszcze dwa ! :)

0

Niech zdejmą te koszulki. Tylko nas osmieszaja.

0

Ja czekałem 12 lat. Nic mnie nie emocjonuje tak jak MS z udziałem Polski. Żenada jak narazie.

0

Komentarz usunięty

0

Z księżyca spadles ?

0

Właśnie dla takich meczy jak wczorajszy Serbii z Helvetami i ten ,ogląda się MS

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Coś o Naszym pilkarzu :)

0

Skrzydla i LO :)

0

Najwyżej druga liga. Głównie IV i Okregowka :)
Ale już mi sie od jakiegoś czasu nie chce :D

0

Ronaldo pokazuje na tych MS jak się gra :)

0

I pięknie. Jeszcze ARG i Niemcy out :)

0

Suarez z Neymarem powalcza o ZP w kategorii symulant roku :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?