Chaoss
Dołączył/a: styczeń 2015
Wlkp
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Diesla kupisz za 35 spokojnie. Pamiętaj że CLS jest 4 miejscowy. Osobiście radzilbym ci się rozejrzeć za A6 C6 lub E60 w 3 litrowych dieslach. Za 40 kupisz nowsze niż CLS, lepiej wyposażone i nowocześniejsze. CLS niestety są strasznie zawyżone cenowo , a szkoda bo to piękne auta.
0
Nie da rady obejść. Powyżej 2 niestety jest 18%. Jakie auto ? BMW czy Audi ?
1
I tak jest. Każdy ma swoją rację. POLITYKA :P
0
Nocka ze Skokami ?
1
Jakby nie patrzeć to jego praca i może chce uzyskać jak najlepszą podwyżkę?
0
Koniec nadziei to był parę godzin po zaginięciu a nie teraz.
1
Jestem za leniwy by to przeczytać :(
1
Akysz ecodriving. Kupuj V6 :D
P.S GLS 63 AMG nie ma 6.3 litra, a 5.5 litra. Dałeś się nabrać nazewnictwu :)
0
To możesz nawet poszukać 307 z motorem 1.4 HDI. Fakt faktem jest mułem ale pierwsze autko ma nie zapierdalać :)
Popatrz na Golfa 4, starą A3 w 1.9 TDI albo 1.6 lpg, Astre 2 , Skodę Fabie.
P.S Thalii nie bierz bo potem tego nie sprzedaż ze względu na wygląd.
1
Jak na pierwsze to bierz! Idealne bym powiedział. Szukaj benzynke z gazem.
0
Oby nie Fabregas vol 2
0
Serwery padły :)
3
Nic do niego nie miałem, ale uważam że to robienie z niego jakiegoś bohatera.
0
Mam tak samo. Raz go przyłapałem jak wrzucał awizo.
14
Wszędzie spisek...
4
A co on ma wspólnego z tym gościem ? Wstawia co chce :)
2
PAP : Nieznana osoba usiłowała sforsować samochodem bramę Pałacu Prezydenckiego.
0
Coś o tym wiem :D
0
U mnie czerwień. Miejscowość 4 tysięczna. A ponoć tylko w miastach smog :DD
0
Są gdzieś transmisje ?
2
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
37
Nie wiem jak Ty ale ja w Polsce czuję się bezpiecznie. Takie akcje się zdarzają. Wszędzie. Na psychola nic nie poradzisz.
18
Rozpedz się i poszukaj drzewa.
0
Dokładnie. Na moim fb jest pewna grupa ludzi którzy zaczęli na siebie szczuć. Już usunięci.
0
Myślę że właśnie po to Andrzej Duda chce się spotkać z każdą partią by tego nie wykorzystywali.
3
Kara śmierci ale tylko z twardymi dowodami, takimi jak wczoraj.
8
Nie przepadałem za gościem, ale na pewno nie zasłużył na taki los. Niech mu ziemia...
0
Chyba niestety po ptakach :(
0
Być może tekst był wycięty pomiędzy. Dlatego się pytam, bo nie chce mi się wierzyć by nawet przez takie coś mieszano z polityką.
0
Czy ja dobrze przeczytałem, że Jerzy Owsiak wini PiS za atak na prezydenta ?