0

Diesla kupisz za 35 spokojnie. Pamiętaj że CLS jest 4 miejscowy. Osobiście radzilbym ci się rozejrzeć za A6 C6 lub E60 w 3 litrowych dieslach. Za 40 kupisz nowsze niż CLS, lepiej wyposażone i nowocześniejsze. CLS niestety są strasznie zawyżone cenowo , a szkoda bo to piękne auta.

0

Nie da rady obejść. Powyżej 2 niestety jest 18%. Jakie auto ? BMW czy Audi ?

1

I tak jest. Każdy ma swoją rację. POLITYKA :P

0

Nocka ze Skokami ?

1

Jakby nie patrzeć to jego praca i może chce uzyskać jak najlepszą podwyżkę?

0

Koniec nadziei to był parę godzin po zaginięciu a nie teraz.

1

Jestem za leniwy by to przeczytać :(

1

Akysz ecodriving. Kupuj V6 :D

P.S GLS 63 AMG nie ma 6.3 litra, a 5.5 litra. Dałeś się nabrać nazewnictwu :)

0

To możesz nawet poszukać 307 z motorem 1.4 HDI. Fakt faktem jest mułem ale pierwsze autko ma nie zapierdalać :)

Popatrz na Golfa 4, starą A3 w 1.9 TDI albo 1.6 lpg, Astre 2 , Skodę Fabie.
P.S Thalii nie bierz bo potem tego nie sprzedaż ze względu na wygląd.

1

Jak na pierwsze to bierz! Idealne bym powiedział. Szukaj benzynke z gazem.

0

Oby nie Fabregas vol 2

0

Serwery padły :)

3

Nic do niego nie miałem, ale uważam że to robienie z niego jakiegoś bohatera.

0

Mam tak samo. Raz go przyłapałem jak wrzucał awizo.

14

Wszędzie spisek...

4

A co on ma wspólnego z tym gościem ? Wstawia co chce :)

2

PAP : Nieznana osoba usiłowała sforsować samochodem bramę Pałacu Prezydenckiego.

0

Coś o tym wiem :D

0

U mnie czerwień. Miejscowość 4 tysięczna. A ponoć tylko w miastach smog :DD

0

Są gdzieś transmisje ?

2

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

37

Nie wiem jak Ty ale ja w Polsce czuję się bezpiecznie. Takie akcje się zdarzają. Wszędzie. Na psychola nic nie poradzisz.

18

Rozpedz się i poszukaj drzewa.

0

Dokładnie. Na moim fb jest pewna grupa ludzi którzy zaczęli na siebie szczuć. Już usunięci.

0

Myślę że właśnie po to Andrzej Duda chce się spotkać z każdą partią by tego nie wykorzystywali.

3

Kara śmierci ale tylko z twardymi dowodami, takimi jak wczoraj.

8

Nie przepadałem za gościem, ale na pewno nie zasłużył na taki los. Niech mu ziemia...

0

Chyba niestety po ptakach :(

0

Być może tekst był wycięty pomiędzy. Dlatego się pytam, bo nie chce mi się wierzyć by nawet przez takie coś mieszano z polityką.

0

Czy ja dobrze przeczytałem, że Jerzy Owsiak wini PiS za atak na prezydenta ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?