Chaoss
Dołączył/a: styczeń 2015
Wlkp
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chce miec w trumnie TV.
0
Jaki model radia lub auta?
0
A odtwarza ci mp3?
0
Rower już jest :))
0
A gdzie masz dokumenty? Mogłeś skserować parę egzemplarzy :)
7
A co ma świadectwo maturalne do wykształcenia średniego ? Masz świadectwo ukonczenia szkoły?
9
Niech sprzedadza 5-6 to pieniądze się znajdą. Jest w kim wybierać :P
0
Jak zwykle nie rozumiesz.
Nie uważam że ten transfer jest zły. Jednak w takich klubach jak Barcelona, Real, bardziej zyje się transferami tych wielkich, czyż nie ? Tylko o to mi chodziło.
1
A co jest takiego złego w pokazywaniu pięknej kobiety?
0
Bo to FC Barcelona? A nie West Ham etc.
0
Kiedys go nie doceniałem ale zmieniłem zdanie. Merytorycznie miażdży.
2
Oby!
0
,,Typowy Jugol,,
0
Za caloksztalt.
1
Modric gracz turnieju.
2
Pamietam jak przechodzil do Realu. To juz tyle lat mineło. Masakra. Nigdy Nie zapomnimy tej rywalizacji z Messim. Szkoda ze lata lecą. Bo Neymary, Mbappe I inni to nie ta liga.
0
Jedyna warta uwagi to Coupejka z 2.5 I wyzej. Reszta to trupy. Mimo to wygląd ponadczasowy. Powoli się starzeje.
0
Jesli Modric wygra MS, to albo On albo CR :) takie moje zdanie.
0
A to Willian gra w Barcie? Chyba cos mnie ominelo.
0
Masz racje. Messiemu się nalezy.
1
A do 4k to nie czasem PS Pro?
0
Zalezy jaki motor Panie.
0
Dodaj Breaking Bad.
1
Mad Men, Narcos, Zadzwoń do Saula
0
Zidane.
1
Kazdy wychodzi.
0
Dziękuję że się sam przyznałeś.
2
Ty naprawdę taki g.... czy tylko udajesz?
0
Odchodzą ale w sytuacjach sam na sam. To był pewny gol.
0
Czerwona ewidentna. To nie było sam na sam.