0

Chce miec w trumnie TV.

0

Jaki model radia lub auta?

0

A odtwarza ci mp3?

0

Rower już jest :))

0

A gdzie masz dokumenty? Mogłeś skserować parę egzemplarzy :)

7

A co ma świadectwo maturalne do wykształcenia średniego ? Masz świadectwo ukonczenia szkoły?

9

Niech sprzedadza 5-6 to pieniądze się znajdą. Jest w kim wybierać :P

0

Jak zwykle nie rozumiesz.

Nie uważam że ten transfer jest zły. Jednak w takich klubach jak Barcelona, Real, bardziej zyje się transferami tych wielkich, czyż nie ? Tylko o to mi chodziło.

1

A co jest takiego złego w pokazywaniu pięknej kobiety?

0

Bo to FC Barcelona? A nie West Ham etc.

0

Kiedys go nie doceniałem ale zmieniłem zdanie. Merytorycznie miażdży.

2

Oby!

0

,,Typowy Jugol,,

0

Za caloksztalt.

1

Modric gracz turnieju.

2

Pamietam jak przechodzil do Realu. To juz tyle lat mineło. Masakra. Nigdy Nie zapomnimy tej rywalizacji z Messim. Szkoda ze lata lecą. Bo Neymary, Mbappe I inni to nie ta liga.

0

Jedyna warta uwagi to Coupejka z 2.5 I wyzej. Reszta to trupy. Mimo to wygląd ponadczasowy. Powoli się starzeje.

0

Jesli Modric wygra MS, to albo On albo CR :) takie moje zdanie.

0

A to Willian gra w Barcie? Chyba cos mnie ominelo.

0

Masz racje. Messiemu się nalezy.

1

A do 4k to nie czasem PS Pro?

0

Zalezy jaki motor Panie.

0

Dodaj Breaking Bad.

1

Mad Men, Narcos, Zadzwoń do Saula

0

Zidane.

1

Kazdy wychodzi.

0

Dziękuję że się sam przyznałeś.

2

Ty naprawdę taki g.... czy tylko udajesz?

0

Odchodzą ale w sytuacjach sam na sam. To był pewny gol.

0

Czerwona ewidentna. To nie było sam na sam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?