Chaoss
Dołączył/a: styczeń 2015
Wlkp
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A Ty juz o TVP.
1
Namysłów.
1
Az tak jest to dla Ciebie wazne, kto ile ma w GRZE ?
7
#pozamiatał
0
Seksmasterka i Lolapornola :))
1
I bardzo dobrze.
0
Ale Niemcy i Norwegia tez nie były takie mocne.
0
Będą, do Marca :P
2
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
Jaki tu wylew krytyków Naszych Orłów. Dlaczego was nie było po pierwszej serii? Albo w czasie TCS?
Żenada.
1
Oplacalo się dawac 1000 zl na naprawe auta wartego 2000? Nie lepiej na części sprzedać ?
0
Jak Fortuna
28
I po co wywolujesz burze? Kazdy ogląda to co chce.
0
Mam nadzieję że Stefan będzie skakał do 40. Jest jak wino :)
0
Chyba, że tak :) Za bardzo posłuchałem mediow.
0
Bródka.
42
Oczywiście że skoki.
0
Ivan> Cesc.
0
Twoj rowniez.
0
Na 4chan jest nagranie.
1
A to musi takowe miec? Myslalem ze Politykiem moze zostać kazdy.
0
Jak masz dojscia to nawet mozesz zostać ksiedzem :)
0
Jakim boczkiem ? Przez Ardeny najpierw obeszli by odciąć siły Brytyjskie i Francuskie w Belgii. W późniejszym okresie Niemcy bezpośrednio zaatakowali Linie i ją przelamali :)
0
Linia Maginota nie za bardzo pasuje. Nigdy się nie sprawdziła, a Niemcy przeszli ją bez przeszkód w 1940. Tyle z Historii :)
0
Coutinho?
0
Kasa robi swoje :)
0
2000.
0
Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale zadałeś pytanie retoryczne :D
10
Z TVN ?
0
Jesli trenuja to moga pic :D