0

A Ty juz o TVP.

1

Namysłów.

1

Az tak jest to dla Ciebie wazne, kto ile ma w GRZE ?

7

#pozamiatał

0

Seksmasterka i Lolapornola :))

1

I bardzo dobrze.

0

Ale Niemcy i Norwegia tez nie były takie mocne.

0

Będą, do Marca :P

2

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

Jaki tu wylew krytyków Naszych Orłów. Dlaczego was nie było po pierwszej serii? Albo w czasie TCS?
Żenada.

1

Oplacalo się dawac 1000 zl na naprawe auta wartego 2000? Nie lepiej na części sprzedać ?

0

Jak Fortuna

28

I po co wywolujesz burze? Kazdy ogląda to co chce.

0

Mam nadzieję że Stefan będzie skakał do 40. Jest jak wino :)

0

Chyba, że tak :) Za bardzo posłuchałem mediow.

0

Bródka.

42

Oczywiście że skoki.

0

Ivan> Cesc.

0

Twoj rowniez.

0

Na 4chan jest nagranie.

1

A to musi takowe miec? Myslalem ze Politykiem moze zostać kazdy.

0

Jak masz dojscia to nawet mozesz zostać ksiedzem :)

0

Jakim boczkiem ? Przez Ardeny najpierw obeszli by odciąć siły Brytyjskie i Francuskie w Belgii. W późniejszym okresie Niemcy bezpośrednio zaatakowali Linie i ją przelamali :)

0

Linia Maginota nie za bardzo pasuje. Nigdy się nie sprawdziła, a Niemcy przeszli ją bez przeszkód w 1940. Tyle z Historii :)

0

Coutinho?

0

Kasa robi swoje :)

0

2000.


0

Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale zadałeś pytanie retoryczne :D

10

Z TVN ?

0

Jesli trenuja to moga pic :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?