Chaoss
Dołączył/a: styczeń 2015
Wlkp
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Mimo wszystko z kims trzeba żyć :)
7
Powodzenia I oby to byla ta jedyna !
0
Prawdziwie Polskie Swieto :)
0
Masz jeszcze Eurosport :)
1
Chyba najlepszy format(dla Nas) to 3-5 sezonow I zmiana.
1
Mam podobne odczucia. Wyborowa tez daje rade :)
1
No to czas zacząc sączyc wodeczke. Do boju Polacy ! Oby Kamil dzisiaj wygral konkurs :)
Swoją drogą jaka wodka jest wg was najlepsza?
0
Gościu po co wywolujesz burze?
0
Poważnie o takie rzeczy pytasz?
0
Nieodwracalnie jest ciężkim filmem do zrozumienia.
Dawno temu w Ameryce też było dla mnie za pierwszym razem ciezkie.
0
Oby odszedł.
1
Jemu zadna pozycja nie pasuje :)
2
Dobra, dobra.
Verma, Paco jakoś potrafią wejść i swoje zrobić.
0
Średnio przez 3 sezony musi po 5 wygrywać. Moim zdaniem jest w stanie :)
0
2 medale na IO, TCS, , Kula, 30 zwycięstw i moim zdaniem ten sam poziom, chociaż Małysz jest tylko jeden !
0
Co Ty gadasz? Poziom właśnie strasznie się wyrównał.
0
Jak myślicie dogoni 39 Adama?
0
Pod względem osiągnięć jeszcze troche Kamilowi brakuje ale jeśli utrzyma taką formę do IO, wygra TCS , to będzie większym zawodnikiem niż Małysz :) Fajnie gdyby jeszcze zdobył Kule :)
0
I oby przegrali.
2
Brzmi tak jakby ten remis to była zasługa City :D
0
A oprócz piłki czym się jeszcze interesujesz?
0
Jeśli twoich rodziców stać na pomoc to pomysl może o jakimś biznesie, może masz do tego dryg.
Kolega po LO założył biznes i dzisiaj po ponad 4 latach zaczyna żyć na niezłym poziomie. Nikt mu nie pomógł co najlepsze. Teraz sobie odpowiedz co by miał, gdyby poszedł na studia :)
To twój trudny wybór. Jedni wolą to, drudzy tamto :)
0
Po maturze jeśli znajdziesz atrakcyjną pracę, która Ci się spodoba to pie... te studia. Ja tak zrobiłem i nie żałuję, widząc jak znajomi się ,,męczą,, i ciągle chcą żeby im stawiać :) z drugiej strony jak masz robić jak Baran to idź na te studia :)
0
W skokach mamy naszych którzy odnoszą sukcesy. W biegach to kto chce patrzeć jak ciężko chore Norwezki znowu wygrywają.
0
Nie dopisales że od Lipca :)
1
To za co Messi i CR tak wysoko? Przecież to Wg twojego rozumowania dziadki.
0
Po swoje jutro :)
0
Im dac mu czas :)) Masło maślane :)
1
A gdzie napisałem że nie można? Można ale takie rady są śmieszne, bo nic samemu zrobić niektórzy nie potrafią. Jeszcze trochę i będą padały pytania jak się z dziewczyną umówić.
0
Co za przyjemność z gry, gdy o wszystko się tutaj pytają?