4

Mimo wszystko z kims trzeba żyć :)

7

Powodzenia I oby to byla ta jedyna !

0

Prawdziwie Polskie Swieto :)

0

Masz jeszcze Eurosport :)

1

Chyba najlepszy format(dla Nas) to 3-5 sezonow I zmiana.

1

Mam podobne odczucia. Wyborowa tez daje rade :)

1

No to czas zacząc sączyc wodeczke. Do boju Polacy ! Oby Kamil dzisiaj wygral konkurs :)
Swoją drogą jaka wodka jest wg was najlepsza?

0

Gościu po co wywolujesz burze?

0

Poważnie o takie rzeczy pytasz?

0

Nieodwracalnie jest ciężkim filmem do zrozumienia.
Dawno temu w Ameryce też było dla mnie za pierwszym razem ciezkie.

0

Oby odszedł.

1

Jemu zadna pozycja nie pasuje :)

2

Dobra, dobra.
Verma, Paco jakoś potrafią wejść i swoje zrobić.

0

Średnio przez 3 sezony musi po 5 wygrywać. Moim zdaniem jest w stanie :)

0

2 medale na IO, TCS, , Kula, 30 zwycięstw i moim zdaniem ten sam poziom, chociaż Małysz jest tylko jeden !

0

Co Ty gadasz? Poziom właśnie strasznie się wyrównał.

0

Jak myślicie dogoni 39 Adama?

0

Pod względem osiągnięć jeszcze troche Kamilowi brakuje ale jeśli utrzyma taką formę do IO, wygra TCS , to będzie większym zawodnikiem niż Małysz :) Fajnie gdyby jeszcze zdobył Kule :)

0

I oby przegrali.

2

Brzmi tak jakby ten remis to była zasługa City :D

0

A oprócz piłki czym się jeszcze interesujesz?

0

Jeśli twoich rodziców stać na pomoc to pomysl może o jakimś biznesie, może masz do tego dryg.
Kolega po LO założył biznes i dzisiaj po ponad 4 latach zaczyna żyć na niezłym poziomie. Nikt mu nie pomógł co najlepsze. Teraz sobie odpowiedz co by miał, gdyby poszedł na studia :)
To twój trudny wybór. Jedni wolą to, drudzy tamto :)

0

Po maturze jeśli znajdziesz atrakcyjną pracę, która Ci się spodoba to pie... te studia. Ja tak zrobiłem i nie żałuję, widząc jak znajomi się ,,męczą,, i ciągle chcą żeby im stawiać :) z drugiej strony jak masz robić jak Baran to idź na te studia :)

0

W skokach mamy naszych którzy odnoszą sukcesy. W biegach to kto chce patrzeć jak ciężko chore Norwezki znowu wygrywają.

0

Nie dopisales że od Lipca :)

1

To za co Messi i CR tak wysoko? Przecież to Wg twojego rozumowania dziadki.

0

Po swoje jutro :)

0

Im dac mu czas :)) Masło maślane :)

1

A gdzie napisałem że nie można? Można ale takie rady są śmieszne, bo nic samemu zrobić niektórzy nie potrafią. Jeszcze trochę i będą padały pytania jak się z dziewczyną umówić.

0

Co za przyjemność z gry, gdy o wszystko się tutaj pytają?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?