1

Jaki zakaz? Doczytaj sobie , bo koledzy coś uslyszeli z tv i już wszystko wiedzą. Nie wiem po co te ustawy, ale co zrobic :)

0

To nie kupuj nowych aut :) Zalamiesz się.

0

Daj sobie spokój z czujnikami cisnienia w oponach :)

0

Lykasz wszystko jak Pelikan.

0

Jedyny ? Nie przesadzaj.

1

No to też pisze że gospodarcza :)

7

Hahahahahaha, wyślij mi trochę tego proszku :P

0

Z Suarezem to poleciales :) Reszta spoko.

1

Myślę że może mieć koło 70 bramek.

1

Żadnej wojny narazie nie będzie. Kiedyś pewnie to nastąpi, ale póki światem coraz to bardziej rządzi pieniądz, to wojna jest nieoplacalna. Może przyjdzie jakiś wielki kryzys, i wtedy sruu :P

0

Nawyk, ale masz bez.

0

Obecnie :) do Wiosny tego nie utrzymają :) to moje subiektywne zdanie :) Większe szanse ma Real niz City :) i mówię poważnie :P

0

City :DDD :) odpadna zanim rozpocznie się prawdziwa walka :) jak co roku :)

0

Za przestepstwo trzeba ,,płacić,,.

0

No i się nie znasz jak widać :)

1

Masz racje :) za 4 msc bedzie 20 pkt przewagi :)))))

4

A tu jest moze lepiej?

2

Zdjecie zrobione w idealnym momencie :)

1

Jak zagral Paco?

2

Na co czeka? Dostaje szanse. Chyba za bardzo wierzysz w jego talent. Ale mimo wszystko Ozil stanowcze NIE !

11

Mi to wisi co się z nim dzieje. :)

1

O tym regresie to juz straszą od 6-7 lat :)

0

Akurat Astrofizyka itd jest dla człowieka bardzo ważna jesli chodzi o daleką przyszłość :)

1

http://zbawienie.com/plaska-ziemia.htm

Jak ktoś ma ochotę się pośmiać to zapraszam :) Jaki nawiedzony człek to pisał :D

0

Po co zaczynasz ? Ale jeśli już niepotrzebnie się napociles, to Cię troszkę zdenerwuje :)
W przyszłym roku wybieram się na ten Marsz :) będę Ci kiwal :)

0

Gosciu żartował :)

1

Moze istnieć planeta X, ale nie ma ona wplywu na naszą planetę. Polecam Astrofaze na yt, jesli to Cię interesuje :)

0

Z głupoty opozycji, a z czego ?

0

Ponoć zarabiasz ponad 8 na miesiąc a musisz emigrowac z Polski? Dobre :)

0

Warszawy*
Nazizm*

Nie Nazizm, tylko Narodowy Socjalizm. Powstał ponieważ, Hitler pięknie przemawial na Wiecach, czytając idealnie ułożone scenariusze. PiS i inne ugrupowania takich ludzi (i dobrze) nie posiada.
To tak gwoli ścisłości :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?