Chaoss
Dołączył/a: styczeń 2015
Wlkp
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jaki zakaz? Doczytaj sobie , bo koledzy coś uslyszeli z tv i już wszystko wiedzą. Nie wiem po co te ustawy, ale co zrobic :)
0
To nie kupuj nowych aut :) Zalamiesz się.
0
Daj sobie spokój z czujnikami cisnienia w oponach :)
0
Lykasz wszystko jak Pelikan.
0
Jedyny ? Nie przesadzaj.
1
No to też pisze że gospodarcza :)
7
Hahahahahaha, wyślij mi trochę tego proszku :P
0
Z Suarezem to poleciales :) Reszta spoko.
1
Myślę że może mieć koło 70 bramek.
1
Żadnej wojny narazie nie będzie. Kiedyś pewnie to nastąpi, ale póki światem coraz to bardziej rządzi pieniądz, to wojna jest nieoplacalna. Może przyjdzie jakiś wielki kryzys, i wtedy sruu :P
0
Nawyk, ale masz bez.
0
Obecnie :) do Wiosny tego nie utrzymają :) to moje subiektywne zdanie :) Większe szanse ma Real niz City :) i mówię poważnie :P
0
City :DDD :) odpadna zanim rozpocznie się prawdziwa walka :) jak co roku :)
0
Za przestepstwo trzeba ,,płacić,,.
0
No i się nie znasz jak widać :)
1
Masz racje :) za 4 msc bedzie 20 pkt przewagi :)))))
4
A tu jest moze lepiej?
2
Zdjecie zrobione w idealnym momencie :)
1
Jak zagral Paco?
2
Na co czeka? Dostaje szanse. Chyba za bardzo wierzysz w jego talent. Ale mimo wszystko Ozil stanowcze NIE !
11
Mi to wisi co się z nim dzieje. :)
1
O tym regresie to juz straszą od 6-7 lat :)
0
Akurat Astrofizyka itd jest dla człowieka bardzo ważna jesli chodzi o daleką przyszłość :)
1
http://zbawienie.com/plaska-ziemia.htm
Jak ktoś ma ochotę się pośmiać to zapraszam :) Jaki nawiedzony człek to pisał :D
0
Po co zaczynasz ? Ale jeśli już niepotrzebnie się napociles, to Cię troszkę zdenerwuje :)
W przyszłym roku wybieram się na ten Marsz :) będę Ci kiwal :)
0
Gosciu żartował :)
1
Moze istnieć planeta X, ale nie ma ona wplywu na naszą planetę. Polecam Astrofaze na yt, jesli to Cię interesuje :)
0
Z głupoty opozycji, a z czego ?
0
Ponoć zarabiasz ponad 8 na miesiąc a musisz emigrowac z Polski? Dobre :)
0
Warszawy*
Nazizm*
Nie Nazizm, tylko Narodowy Socjalizm. Powstał ponieważ, Hitler pięknie przemawial na Wiecach, czytając idealnie ułożone scenariusze. PiS i inne ugrupowania takich ludzi (i dobrze) nie posiada.
To tak gwoli ścisłości :)