Chaoss
Dołączył/a: styczeń 2015
Wlkp
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Gazeta Wyborcza.
:D
0
A ile Pep wydal na transfery w City?
0
Nie zapominaj że Barca to Barca, a City to tylko City.
0
O właśnie :).
1
Uciekaj z kraju, Komuna idzie :D
0
Dziwne pytanie. A czy piłkarz po zimie traci na wartości?
Auto nie traci żadnej wartości, chyba że to 15 letni Mercedes na którym wyszła ruda :)
Rocznik też nie jest na tyle ważny. Owszem w takich Kia, Fiatach kazdy kolejny rok to spadek wartości. Ale głównie na ceny aut wpływają opinie i przede wszystkim nowe generacje aut. Podam przykład. Insignia I teraz poleci w dół, ponieważ wyszła dwójka, która będzie podbijala rynek.
4
Oby Real ich zmiótł. Nie mogę patrzeć na ten sztuczny wytwór, jakim jest PSG.
14
Kiedyś te oceny były wiarygodne, fajnie były napisane. A dzis? Jesli dla oceniajacego bieganie bez sensu po calym boisku, nie podawanie kolegom zasluguje na ZM, to ja nie wiem jaki jest sens pisania takich artykułów.
1
Od pewnego czasu jesteś satyrykiem La Rambli :))
Jak myslisz? Stajemy się druga Koreą Płn? PiS zbuduje bombe, i będzie straszyc?
0
Deulo MOTM :P.
5
Jakbym gral z Deulo I czekal na podanie, to tez bym sie wkurzyl.
0
Tez odnosicie wrazenie , ze Paco gra juz od niechcenia?
0
CR to mimo wszystko wielki pilkarz, a Deulo?
0
Nie tylko Tobie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Alez podanko Paco :)
0
Na Gornik Zabrze na pewno. Na Barce nie.
0
Bieganie z pilka po calym boisku nie czyni go Messim.
0
Jaka moda? Zawsze uwazalem ze to jezdziec bez glowy.
1
Nie. Czytam wasze komentarze I oceniam.
6
+
Pique
Semedo
Vidal
Paco
Alena
Oriol
-
Deulo
Denis
Reszta neutral :))
3
Sprzedac Denisa, zarobic I w jego miejsce Alena :)
0
Denis I Deulo slabo :(
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Co z tego ze moga, jak ten pocisk zesztrzela :)
0
Nastepne testy beda dopiero w przyszlym roku, na rozpoczecie ,,sezonu,, , a wiec sklad Williamsa bedzie już znany :)
0
Rownie dobrze moze odstawac na pojedynczym kolku, dla niego najwazniejsze byly dlugie przejazdy by pokazac, ze ma tempo wyscigowe, raz ze nie ma zadnych trudnosci z dluzsza jazda :)
1
Nie patrz na czasy w trakcie testow, one nic nie znacza.
0
Rychu Peja
Que, Paluch, Kali
0
A ja probuje zarobic pierwszy milion :PP