0

Kadra kompletna ? Raczej Kosmos.

3

Cou to jest Kozak. Niby 30 min, ale widac po nim I jego ruchach ze ma sambe w genach :) Pan Pilkarz!

3

Filmy.to.

0

Taa. To nie te czasy. Gdyby Pepowi Nie trafila się tak wspaniala generacja wychowankow to myslisz ze byloby inaczej niz teraz ?

0

Do konca dnia poznamy wypowiedzi wszystkich slawnych osób na Legendarnej Barcelonskiej La Rambla o tym czy ktos jest Patriotą , badz Nie jest, I co oznacza termin Patriotyzm :D

0

Z ich szczesciem to bym dyskutowal. To takie ATM :)

1

Zaklad o flaszke, ze Leo tych MS Nie wygra? Albo o 0,7 ?

0

Nie ale wielu tutaj kibicuje Argentynie ze wzgledu I na Leo.

0

Teraz mam One M9 I wydajnoscia przegrywa moim zdaniem. :)

0

Mialem Z I Z1. Wydajnosc fenomenalna ale bateria tragedia.

0

Flagowce Xiaomi gniota reszte :)

1

A Ty kim przy nim Jestes, jesli Nie przegrywem? Trochę szacunku.

0

Messi.

0

I dobrze :)

2

A w kieszeni dziura, no ale Apple ma :D

1

To teraz poleciałeś stary. Fajnie, że otaczają Cie takie blachary ktore patrzą na markę telefonów./ A co jeśli ten gośc przyjechałby jakimś autkiem za 200k, ale kupił sobie Xiaomi, bo bardzo dużo rozmawia przez telefon o ważnych interesach ? ( Duża bateria Xiaomi)

0

Fakt. Tabela to pokazuje.

0

Najlepszej Pomocy Świata? Real w tamtym okresie miał zdecydowanie lepszą pomoc od nas.
Jeśli Valverde stawia na niego, o LE nie mówiąc, to albo oni nie znają się na piłce albo krytycy Andre z tej strony.

0

Znajdź normalną pracę lepiej :)

0

Nie jest.

1

Mój tak samo :) 3/4 piwnicy to sprzęt wedkarski. Swoją drogą taki sprzęt troche warty jest. Trzeba mieć do tego cierpliwość :)

1

W końcu śnieg. Czas na sanki :DD

0

Pogba>KDB

0

Zombie to Legenda muzyki klubowej :)

0

Patrz na pewne biura a nie na najtańsze noname, bo potem obudzisz się w łóżku z Cyganem.

0

Do cs to Ci wystarczy komp za 700-800 zl :)

1

Kup konsole :).

7

Poczytaj la ramble od rana, to trochę osób się znajdzie :)

0

Ale moze byc :)

0

Futbol się zmienia a Guardiola ciągle to samo ciągnie. Póki co radzi sobie bardzo dobrze w tym sezonie, ale zobaczymy co dalej :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?