3

Mamo nie sprzątaj. Chorwacja pozamiatala :D

0

Dlatego CR jest lepszy obecnie.

0

Dobrze że wygrywa Futbol w tym meczu, a nie fart :)

0

Ależ nerwy. Zawał blisko.

0

Elektromechanik, Stolarz

7

Jak mozna nie wiedzieć co to RIVIVA? :D

11

Haha Ronaldo > Messi :)) Serio!

0

I tym sie od CR rozni.

0

To ze chyba nie masz pojecia jak sedziowie interpretują rekę.

1

Co do drugiego zdania to Polska jeszcze nie grala.

1

On widzial reke.

1

Panie grales kiedys w pilke na poziomie przynajmniej B Lub A Klasowym? Jeden by odgwizdal, drugi nie.

3

Karnego byc nie powinno. Nie mial wplywu na reke.

2

Co za bol tutaj panuje. Sedzia zly, Var zly, bramkarz zly, byleby Ronaldo byl zly. Az oczy bola od czytania.

0

Czyli najwazniejsze zrobil :)

0

Ale boli widze.

0

A komu się poki co bardziej nalezy niz jemu?

0

I ja tak uwazam :)

0

Straszne.

12

Powiedz to Verattiemu :)

1

Licheń :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Nie jest to apka, ale polecam burzedzis.

0

Poszlem.

2

Od porażki Barcy z Roma bylo wiadome kto wygra LM. Barca to jedyny klub który byłby w stanie wygrać z Realem w LM.

0

Serio tak Cię to boli?

0

Od Niedzieli dzien w dzien zawalam nocki przez Stalkera. Stare ale jare :) A rano do pracy..

1

Zdecydowanie elektromechanik. Bardzo przyszłościowy zawód. Obecnie nic nie zrobisz przy aucie bez komputera. A co będzie dalej ?

0

Lezy na terenie bylego NRD. Jesli o to Ci chodzi.

5

Wychodzą teraz ogromne zarobki dla Dembele.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?