0

Moj przyjaciel Hachiko.

0

RMF FM: Kubica podpisał kontrakt na starty w Williamsie

Informacje podal również Motorsport.com

8

Skończ prowokować.

5

Dlatego najlepiej było pojechać do Warszawy lub innego miejsca i Świętować z innymi, a nie oglądać TV :) Niestety Choroba :/
Ale nawet przed ekranem na widok marszu serce rośnie, można być dumnym z bycia Polakiem.

0

W punkt! A sam budynek za kilkanascie lat moze sie nie wyrózniac wielkoscia :)

27

Jose mistrz.

1

Swiezy Paczek :D

0

Do zera nie zejdzie

0

CR7

0

Szybkie pytanie. Gdzie lepszy komentarz ? TVP czy Polsat?

2

Miałem to samo.

0

Jaki bol. A ja go szanuje za to ze przez wiele lat probowal, probuje dorownac Leo. Czasami mu to nawet bardzo dobrze wychodzi :)

0

Rozumiem ze nienawisc do CR jest obowiazkowa w byciu kibicem Barcy a raczej tej strony. Smieszne

0

Ide do pracy na 22.

0

Bylo, bylo,bylo :)

0

Przez to nazywa się COCA Cola.

1

Kupisz C6 2.4 ponizej 25 :)

0

Chciałbym.

0

Jakie koszta I jaki tor?

0

No dokladnie.

0

Do Flagi nalezy miec szacunek :)

0

Zebys sie nie zdziwil jak CR w grudniu bedzie mial 25 goli , a w Maju zdobedzie LM.
Wtedy ZP gwarantowane :P

0

Zahir MEGA Super Rollo z frytkami za 25 zl. Kosmos :)

0

Jak na Chiny to mniej niz 1% populacji :)

0

.

0

Najlepsza jest wersja 118 km

0

1.9 w A3 8p to już Nie to samo TDI. Szukaj 2.0 TDI 8v.Moc wieksza, spalanie mniejsze, cena nizsza. Tylko szukaj dobrych egzemplarzy z historia. Ale dla mnie A3 to ladniejszy Golf. Nawet 4x4 jest na haldexie a nie torsenie.

E90 tylko benzyna, ew 3.0d. E90 ma ten plus, ze polski plebs nie ma jeszcze tylu $$$, zeby je upalac.

1

Mafia 2, CoD MW (trylogia) , Stalker SoC

17

Co zrobiles za 100$ ? :DD

0

Narcos, Breaking Bad, Zadzwoń do Saula, Dexter, Sherlock, Mad Men

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?