Chaoss
Dołączył/a: styczeń 2015
Wlkp
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Moj przyjaciel Hachiko.
0
RMF FM: Kubica podpisał kontrakt na starty w Williamsie
Informacje podal również Motorsport.com
8
Skończ prowokować.
5
Dlatego najlepiej było pojechać do Warszawy lub innego miejsca i Świętować z innymi, a nie oglądać TV :) Niestety Choroba :/
Ale nawet przed ekranem na widok marszu serce rośnie, można być dumnym z bycia Polakiem.
0
W punkt! A sam budynek za kilkanascie lat moze sie nie wyrózniac wielkoscia :)
27
Jose mistrz.
1
Swiezy Paczek :D
0
Do zera nie zejdzie
0
CR7
0
Szybkie pytanie. Gdzie lepszy komentarz ? TVP czy Polsat?
2
Miałem to samo.
0
Jaki bol. A ja go szanuje za to ze przez wiele lat probowal, probuje dorownac Leo. Czasami mu to nawet bardzo dobrze wychodzi :)
0
Rozumiem ze nienawisc do CR jest obowiazkowa w byciu kibicem Barcy a raczej tej strony. Smieszne
0
Ide do pracy na 22.
0
Bylo, bylo,bylo :)
0
Przez to nazywa się COCA Cola.
1
Kupisz C6 2.4 ponizej 25 :)
0
Chciałbym.
0
Jakie koszta I jaki tor?
0
No dokladnie.
0
Do Flagi nalezy miec szacunek :)
0
Zebys sie nie zdziwil jak CR w grudniu bedzie mial 25 goli , a w Maju zdobedzie LM.
Wtedy ZP gwarantowane :P
0
Zahir MEGA Super Rollo z frytkami za 25 zl. Kosmos :)
0
Jak na Chiny to mniej niz 1% populacji :)
0
.
0
Najlepsza jest wersja 118 km
0
1.9 w A3 8p to już Nie to samo TDI. Szukaj 2.0 TDI 8v.Moc wieksza, spalanie mniejsze, cena nizsza. Tylko szukaj dobrych egzemplarzy z historia. Ale dla mnie A3 to ladniejszy Golf. Nawet 4x4 jest na haldexie a nie torsenie.
E90 tylko benzyna, ew 3.0d. E90 ma ten plus, ze polski plebs nie ma jeszcze tylu $$$, zeby je upalac.
1
Mafia 2, CoD MW (trylogia) , Stalker SoC
17
Co zrobiles za 100$ ? :DD
0
Narcos, Breaking Bad, Zadzwoń do Saula, Dexter, Sherlock, Mad Men