1

Widać że walisz kopiuj wklej bez sprawdzania.

0

I na każde EC czekało się w nerwach, czy Pepe, czy Pinto pierwszy dostanie czerwień.

0

Taki Pedro.

0

Tęskniłem za tym :DDD

0

Publikuje wyniki dzisiejszej ankiety dotyczącej sponsorstwa w razie zakonczenia wspolpracy z Audi przez Barcelone. Większość wybrała by markę Mercedes.

Mercedes - Benz 62
Lexus 23
Porsche 23
BMW 15
Inne 11
Volvo 8
Jaguar 7
Infiniti 6
Land Rover 2

https://www.strawpoll.me/17370738/r

0

Podałeś marki luksusowe , a nie premium :)

Dla starych pryków ?

0

Napisalem że wziąłem pod uwage tylko marki premium. Marką Premium Fiata jest poniekąd Alfa Romeo.

4

Jako że FCB ponoć kończy wspolprace z Audi, stworzyłem z ciekawosci ankiete. Pod uwagę wziąłem tylko auta Premium.
Ktorą markę widzielibyscie jako kolejnego sponsora ?
https://www.strawpoll.me/17370738

2

Jak nie Audi to może Merc :)

0

Skoro juz tak wklejasz te linki. To obejrzyj sobie informacje z TVP I z TVN i sobie sam dojdz do wniosku ze kazda telewizja spiewa tak jak im zagrają.

4

Szkoda, bo to moja ulubiona marka która wspiera ulubiony klub :(

0

Co prawda mało ale taki rejestr jest
https://rps.ms.gov.pl/pl-PL/Public#/home
Fakt brakuje księży ;/

2

Widzę że jestes z tych hejterów PiS którzy łykają kazde populistyczne hasło rzucone przez innych.
Radia osobiscie nie slucham żadnego, bo dla mnie kazda stacja to blok reklamowy.

3

Powołujesz sie na TVN ? Gratuluje poczucia humoru.

0

Przecież to grafika pokroju cytatów ,,za bratem skoczę w ogień ,, itp

0

Ale lepiej bierz bo gdyby coś się stało a nie chciałbyś wzywać policji to kto ci uwierzy na słowo że masz OC ?

4

A tu sami inteligenci rozumiem ?

29

Ale propaganda.

0

Nigdzie.

1

O Bolku nie ma sensu pisać. Zawsze był, jest i będzie analfabetą.

0

Zdaje sobie sprawę. A jeśli nie sa w stanie utrzymać takich kosztów, to moim zdaniem jest to coś co przypomina przedsiębiorstwo, czy też firmę.

0

Bezrobocie mniej niż 5% a ty o zwolnieniach ? Bardzo dobrze że podnoszą tą minimalną, bo przedsiębiorca nigdy sam z siebie nie da rok w rok podwyżki. A dużo ludzi pracuję za najniższą. Szkoda że zamiast 300-400 zł rocznie dają 100-150.

0

Jak Hiszpania grała bez Napastnika to też była niepoważna ?

1

Na zgony nie ma co patrzeć, bo umierają teraz ludzie z boomu z lat 50.
Gorzej że nie rodzi się coraz więcej.

1

Edit. Jednak 388

1

Myślę że za dużo nie zmienią. Dalej PO i PiS beda dominować.

0

Pewnie z 16-18.

1

Mnie takie ciekawostki interesują.

8

4. Piotr Żyła.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?