Chaoss
Dołączył/a: styczeń 2015
Wlkp
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Widać że walisz kopiuj wklej bez sprawdzania.
0
I na każde EC czekało się w nerwach, czy Pepe, czy Pinto pierwszy dostanie czerwień.
0
Taki Pedro.
0
Tęskniłem za tym :DDD
0
https://autokult.pl/33002,klienci-volkswagena-zamawiaja-wiecej-diesli-nie-pomogla-afera-dieselgate-i-zakazy
Rzeczywiście koniec Diesla :D
0
Publikuje wyniki dzisiejszej ankiety dotyczącej sponsorstwa w razie zakonczenia wspolpracy z Audi przez Barcelone. Większość wybrała by markę Mercedes.
Mercedes - Benz 62
Lexus 23
Porsche 23
BMW 15
Inne 11
Volvo 8
Jaguar 7
Infiniti 6
Land Rover 2
https://www.strawpoll.me/17370738/r
0
Podałeś marki luksusowe , a nie premium :)
Dla starych pryków ?
0
Napisalem że wziąłem pod uwage tylko marki premium. Marką Premium Fiata jest poniekąd Alfa Romeo.
4
Jako że FCB ponoć kończy wspolprace z Audi, stworzyłem z ciekawosci ankiete. Pod uwagę wziąłem tylko auta Premium.
Ktorą markę widzielibyscie jako kolejnego sponsora ?
https://www.strawpoll.me/17370738
2
Jak nie Audi to może Merc :)
0
Skoro juz tak wklejasz te linki. To obejrzyj sobie informacje z TVP I z TVN i sobie sam dojdz do wniosku ze kazda telewizja spiewa tak jak im zagrają.
4
Szkoda, bo to moja ulubiona marka która wspiera ulubiony klub :(
0
Co prawda mało ale taki rejestr jest
https://rps.ms.gov.pl/pl-PL/Public#/home
Fakt brakuje księży ;/
2
Widzę że jestes z tych hejterów PiS którzy łykają kazde populistyczne hasło rzucone przez innych.
Radia osobiscie nie slucham żadnego, bo dla mnie kazda stacja to blok reklamowy.
3
Powołujesz sie na TVN ? Gratuluje poczucia humoru.
0
Przecież to grafika pokroju cytatów ,,za bratem skoczę w ogień ,, itp
0
Ale lepiej bierz bo gdyby coś się stało a nie chciałbyś wzywać policji to kto ci uwierzy na słowo że masz OC ?
4
A tu sami inteligenci rozumiem ?
29
Ale propaganda.
0
Nigdzie.
1
O Bolku nie ma sensu pisać. Zawsze był, jest i będzie analfabetą.
0
Zdaje sobie sprawę. A jeśli nie sa w stanie utrzymać takich kosztów, to moim zdaniem jest to coś co przypomina przedsiębiorstwo, czy też firmę.
0
Bezrobocie mniej niż 5% a ty o zwolnieniach ? Bardzo dobrze że podnoszą tą minimalną, bo przedsiębiorca nigdy sam z siebie nie da rok w rok podwyżki. A dużo ludzi pracuję za najniższą. Szkoda że zamiast 300-400 zł rocznie dają 100-150.
0
Jak Hiszpania grała bez Napastnika to też była niepoważna ?
1
Na zgony nie ma co patrzeć, bo umierają teraz ludzie z boomu z lat 50.
Gorzej że nie rodzi się coraz więcej.
1
Edit. Jednak 388
1
Myślę że za dużo nie zmienią. Dalej PO i PiS beda dominować.
0
Pewnie z 16-18.
1
Mnie takie ciekawostki interesują.
8
4. Piotr Żyła.