Chaoss
Dołączył/a: styczeń 2015
Wlkp
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mbappe musisz przeskoczyć Niemca.
0
Przeliczniki to jedna z najlepszych rzeczy jakie dodali w skokach. Fakt powinny być trochę zmodyfikowane.
0
A gdzieś można sprawdzić w jaki sposób mnie rozliczyła jakaś Halinka ?
0
Robię to przez program, ale mam do wypisania 6-7 :(
Gdzieś czytałem że Urząd ma to za nas robić, ale ręki uciąć sobie nie dam, przez to pytam.
0
Czy w tym roku muszę SAM rozliczyć Pity ? Wolny dzień, a nie chce mi się za to zabierać :D
1
Ale tak jest w każdym kraju niestety, że menele i Grażynki mają socjalne itp.
Jak nie chcesz pracować na kogoś, to zacznij pić, zrób 5-6 dzieci i będzie ci się żyło :D
0
Zawsze tak będzie, że niziny będą miały łatwiej.
1
Chłopie. Ja nie czuję że za to płacę. Nie żyje mi się gorzej niż w 2015 roku.
0
Z twojej wypowiedzi można wywnioskować że o to ci chodzi. W gruncie rzeczy to młodzi Polacy mają najwięcej sił do pracy.
0
Mi chodzi tylko o tą ulgę. Co do reszty nie mam zdania, bo mnie nie dotyczy.
0
A to młodzi nie pracują ?
1
I ulga podatkowa dla młodych. Jeśli to wprowadzą, ukłon w ich stronę.
0
Suarez ani nie strzela, ani nie rozgrywa. O dryblingu nawet nie mówię.
0
I kto to twoim zdaniem kupi ? Telefon za 10k ? 0,5% społeczeństwa ? Za tyle to się w Polsce samochody kupuje.
0
A kiedy Ferrari było najlepsze, bo nie pamietam ?
0
Na pewno jest coraz więcej takich, którzy nawet czasów Pepa nie pamiętają. Dla Mnie najlepsza Barca była na Wiosne 2015 za Enrique, potem 2011 i 2009.
1
To Modric dzisiaj gra ?
1
Jakby nie patrzeć CR7 w formie. Gola strzelił :D
0
Juve do domu się schować.
2
Pięknie. Po drugą teraz.
0
Pep zaistniał dzięki Xaviemu, Iniescie, Messiemu, Itd. jakoś z innymi klubami Europy nie podbił.
1
Jak to ? Przecież City to by nas rozjechało spokojnie z 5 - 0 bo przecież mają Pepa który jest najlepszy.
0
Masz tutaj livetiming
Transmisji z testów nigdy nie ma.
0
Przez 3 SPD może i nie mieli szans, ale Barca też nie miała.
0
No własnie o tym mowie, ze jak wroci Arthur to sie trochę polepszy. Pomoc nie jest zła, ale decyzje kadrowe są zle. Rakitic, Roberto, Busi, to nie moze wypalić w Barcelonie. My nie bronimy wyniku.
0
Pomoc nie jest taka zła. Wróci Arthur to się poprawi.
0
Masz rację. Uważam tak samo od ponad roku. Z niego już nic nie będzie.
0
Suarez xd
0
To nie grałeś w 98,99 :D
0
Byli gorsi od Hitlera.