0

Mbappe musisz przeskoczyć Niemca.

0

Przeliczniki to jedna z najlepszych rzeczy jakie dodali w skokach. Fakt powinny być trochę zmodyfikowane.

0

A gdzieś można sprawdzić w jaki sposób mnie rozliczyła jakaś Halinka ?

0

Robię to przez program, ale mam do wypisania 6-7 :(

Gdzieś czytałem że Urząd ma to za nas robić, ale ręki uciąć sobie nie dam, przez to pytam.

0

Czy w tym roku muszę SAM rozliczyć Pity ? Wolny dzień, a nie chce mi się za to zabierać :D

1

Ale tak jest w każdym kraju niestety, że menele i Grażynki mają socjalne itp.
Jak nie chcesz pracować na kogoś, to zacznij pić, zrób 5-6 dzieci i będzie ci się żyło :D

0

Zawsze tak będzie, że niziny będą miały łatwiej.

1

Chłopie. Ja nie czuję że za to płacę. Nie żyje mi się gorzej niż w 2015 roku.

0

Z twojej wypowiedzi można wywnioskować że o to ci chodzi. W gruncie rzeczy to młodzi Polacy mają najwięcej sił do pracy.

0

Mi chodzi tylko o tą ulgę. Co do reszty nie mam zdania, bo mnie nie dotyczy.

0

A to młodzi nie pracują ?

1

I ulga podatkowa dla młodych. Jeśli to wprowadzą, ukłon w ich stronę.

0

Suarez ani nie strzela, ani nie rozgrywa. O dryblingu nawet nie mówię.

0

I kto to twoim zdaniem kupi ? Telefon za 10k ? 0,5% społeczeństwa ? Za tyle to się w Polsce samochody kupuje.

0

A kiedy Ferrari było najlepsze, bo nie pamietam ?

0

Na pewno jest coraz więcej takich, którzy nawet czasów Pepa nie pamiętają. Dla Mnie najlepsza Barca była na Wiosne 2015 za Enrique, potem 2011 i 2009.

1

To Modric dzisiaj gra ?

1

Jakby nie patrzeć CR7 w formie. Gola strzelił :D

0

Juve do domu się schować.

2

Pięknie. Po drugą teraz.

0

Pep zaistniał dzięki Xaviemu, Iniescie, Messiemu, Itd. jakoś z innymi klubami Europy nie podbił.

1

Jak to ? Przecież City to by nas rozjechało spokojnie z 5 - 0 bo przecież mają Pepa który jest najlepszy.

0

Masz tutaj livetiming


Transmisji z testów nigdy nie ma.

0

Przez 3 SPD może i nie mieli szans, ale Barca też nie miała.

0

No własnie o tym mowie, ze jak wroci Arthur to sie trochę polepszy. Pomoc nie jest zła, ale decyzje kadrowe są zle. Rakitic, Roberto, Busi, to nie moze wypalić w Barcelonie. My nie bronimy wyniku.

0

Pomoc nie jest taka zła. Wróci Arthur to się poprawi.

0

Masz rację. Uważam tak samo od ponad roku. Z niego już nic nie będzie.

0

Suarez xd

0

To nie grałeś w 98,99 :D

0

Byli gorsi od Hitlera.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?