0

Jak przeczytam swoje, to chyba kupię.
Karl Bahm Berlin 45
Tobias Kniebe Operacja Walkiria
Te też polecam jeśli nie czytałeś.

0

Na Eleven ,,ElevenF1,, właśnie się zaczęło.

0

A co polecasz ?
Martina Gilbera ,,2 WS,, czytałeś ? Taka biblia. Ja mam na półce ale nie zacząłem jeszcze, a do pracy za gruba żeby zabrać w plecak.
Z opowiadań uwielbiam Svena Hassela. Fakt że dużo bajek, ale czyta się super.

1

Mój ostatni idol w piłce nożnej. Szkoda szkoda tej kontuzji.

6

Only David Villa

1

Polecam książkę ,,Pancerne Armie Hitlera,,
To ile zostało z tego już na początku 44 to masakra jak ich Ruski zniszczyli w rok.

0

Jeszcze do tego dodaj że wygrali oszustwami xd

0

Wygrałby,może nie 4 ale wygrałby.

0

Będzie trwało mój drogi. I PiS i PO będą za programem 500+. Ja nie dostałem tego, moi rodzice także nigdy tego nie dostali, ale dlaczego jest taka krytyka na to ? A jak słyszę że muszą zabrać żeby dać to mi się śmiać chce. I tak nam zabierają od zawsze, to lepiej jak trochę oddadzą, nie ?

18

Statystyki bronią Ernesto, ku radości jego przeciwników :D
Powoli i stopniowo gonimy Real w ilości zdobytych LL. Obyśmy za 15 lat to my byli z przodu.

0

Dokładnie. Real bez CR już nie będzie taki sam.

0

Cytując Listonosza Edzia ,,Ale jaja,, :)

0

Jaki zamiar miało pokazanie zdjęcia Rydzyka wsiadającego do A6 czy A8 ? Nie widziałem jeszcze biskupa który by jechał w Astrze. To jest mafia, a mafia byle czym nie jeździ.

0

Olkowski aż tyle gra ? Rzeczywiście dziwne powołania Brzeczka.

1

Obejrzyj sobie bajkę sąsiedzi , będziesz wiedział co zrobić :D

6

5 tysięcy brutto to około 3 netto.
Z samych korepetycji są w stanie dorobić sporo do pensji ? Ile nauczyciel pracuje miesięcznie ? (Zaraz będzie że pracuje w domu) , kto ma w pracy przerwy co 45 minut ? Im jest od 20 lat ciągle źle, najgorsza grupa zawodowa.
Chodziłem do Podstawówki, Gimnazjum i Liceum. Jak myślisz, ilu nauczycieli chciało nam przekazać wiedzę ? Dokładnie jeden, od historii.

5

3-5 tysięcy dla nauczycieli przy dzisiejszych zarobkach w Polsce to dobre zarobki. Na więcej nie zasługują , szczególnie że większość z nich ma gdzieś przekazanie wiedzy młodym.

0

Skoro dzień wcześniej były opóźnione to jak mogą dzisiaj jechać terminowo ? Skoro niektóre jeżdżą przez całą Polskę. A dodam że 10 Marca wszedł nowy rozkład jazdy.
To że sieć spadnie to wina warunków i nic na to nie poradzisz.

0

Ammo było za zwykłe kredyty już za Mnie. Mało to zmieniło :)

0

Jest.

0

Polecam poszukać w Google :) Nie trzeba płacić.

0

Opłaca się wrócić ? Zakończyłem karierę jakieś półtora- dwa lata temu. Nadal rządzi ammo premium , a ciężkie dostają po pi... ? Tygrys ma lepszy pancerz ?

4

Przypuszczenia
Oby jak najpóźniej.

17

Żadnego Neymara w Barcelonie. Miał swój czas, wybrał inną drogę.

0

Słyszę to od Listopada.

1

Mają non stop go oklaskiwać ? Kibicie swoją reakcją pokazują jaką mają opinie.

0

W 2012 i 2016 graliśmy pięknie i LM nie wygraliśmy.

0

Sugerujesz że piloci Tupolwea byli niewyszkoleni ? Żałosne.

1

Neymar jeszcze nigdy nie był na poziomie CR7.

0

3.0 TDI lub 3.0 tfsi. Żadnych 4 cylindrowek do A5 nie bierz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?