Chaoss
Dołączył/a: styczeń 2015
Wlkp
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak przeczytam swoje, to chyba kupię.
Karl Bahm Berlin 45
Tobias Kniebe Operacja Walkiria
Te też polecam jeśli nie czytałeś.
0
Na Eleven ,,ElevenF1,, właśnie się zaczęło.
0
A co polecasz ?
Martina Gilbera ,,2 WS,, czytałeś ? Taka biblia. Ja mam na półce ale nie zacząłem jeszcze, a do pracy za gruba żeby zabrać w plecak.
Z opowiadań uwielbiam Svena Hassela. Fakt że dużo bajek, ale czyta się super.
1
Mój ostatni idol w piłce nożnej. Szkoda szkoda tej kontuzji.
6
Only David Villa
1
Polecam książkę ,,Pancerne Armie Hitlera,,
To ile zostało z tego już na początku 44 to masakra jak ich Ruski zniszczyli w rok.
0
Jeszcze do tego dodaj że wygrali oszustwami xd
0
Wygrałby,może nie 4 ale wygrałby.
0
Będzie trwało mój drogi. I PiS i PO będą za programem 500+. Ja nie dostałem tego, moi rodzice także nigdy tego nie dostali, ale dlaczego jest taka krytyka na to ? A jak słyszę że muszą zabrać żeby dać to mi się śmiać chce. I tak nam zabierają od zawsze, to lepiej jak trochę oddadzą, nie ?
18
Statystyki bronią Ernesto, ku radości jego przeciwników :D
Powoli i stopniowo gonimy Real w ilości zdobytych LL. Obyśmy za 15 lat to my byli z przodu.
0
Dokładnie. Real bez CR już nie będzie taki sam.
0
Cytując Listonosza Edzia ,,Ale jaja,, :)
0
Jaki zamiar miało pokazanie zdjęcia Rydzyka wsiadającego do A6 czy A8 ? Nie widziałem jeszcze biskupa który by jechał w Astrze. To jest mafia, a mafia byle czym nie jeździ.
0
Olkowski aż tyle gra ? Rzeczywiście dziwne powołania Brzeczka.
1
Obejrzyj sobie bajkę sąsiedzi , będziesz wiedział co zrobić :D
6
5 tysięcy brutto to około 3 netto.
Z samych korepetycji są w stanie dorobić sporo do pensji ? Ile nauczyciel pracuje miesięcznie ? (Zaraz będzie że pracuje w domu) , kto ma w pracy przerwy co 45 minut ? Im jest od 20 lat ciągle źle, najgorsza grupa zawodowa.
Chodziłem do Podstawówki, Gimnazjum i Liceum. Jak myślisz, ilu nauczycieli chciało nam przekazać wiedzę ? Dokładnie jeden, od historii.
5
3-5 tysięcy dla nauczycieli przy dzisiejszych zarobkach w Polsce to dobre zarobki. Na więcej nie zasługują , szczególnie że większość z nich ma gdzieś przekazanie wiedzy młodym.
0
Skoro dzień wcześniej były opóźnione to jak mogą dzisiaj jechać terminowo ? Skoro niektóre jeżdżą przez całą Polskę. A dodam że 10 Marca wszedł nowy rozkład jazdy.
To że sieć spadnie to wina warunków i nic na to nie poradzisz.
0
Ammo było za zwykłe kredyty już za Mnie. Mało to zmieniło :)
0
Jest.
0
Polecam poszukać w Google :) Nie trzeba płacić.
0
Opłaca się wrócić ? Zakończyłem karierę jakieś półtora- dwa lata temu. Nadal rządzi ammo premium , a ciężkie dostają po pi... ? Tygrys ma lepszy pancerz ?
4
Przypuszczenia
Oby jak najpóźniej.
17
Żadnego Neymara w Barcelonie. Miał swój czas, wybrał inną drogę.
0
Słyszę to od Listopada.
1
Mają non stop go oklaskiwać ? Kibicie swoją reakcją pokazują jaką mają opinie.
0
W 2012 i 2016 graliśmy pięknie i LM nie wygraliśmy.
0
Sugerujesz że piloci Tupolwea byli niewyszkoleni ? Żałosne.
1
Neymar jeszcze nigdy nie był na poziomie CR7.
0
3.0 TDI lub 3.0 tfsi. Żadnych 4 cylindrowek do A5 nie bierz.