Chaoss
Dołączył/a: styczeń 2015
Wlkp
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mimo wszystko wolę mieć na papierkach 7 brutto niz 2 brutto i 3 pod stolem.
3
Mam takie samo zdanie jak ty. Zwolnią Nawalke, przyjdzie następny na pół roku, i tak do usranej.
0
Od czasów 2 RP Marszałka u nas nie było :) ostatnim jak dobrze pamiętam był Rydz- Śmigły
0
Wszędzie walą najniższe, reszta pod stołem. Cieszę się że udało mi się złapać dobry fach gdzie cała kasa musi być udokumentowana.
0
Źle zaznaczone. To nie S klasa tylko SEC.
0
Było parę razy.
0
Może i nie każdemu się przyda, ale co ma byc maturze ? Wf ? Jak ktoś sobie nie radzi to po co chce zdawać mature ? Jest technik, jest zawodówka. I tak matura poza możliwością pójścia na studia nic nie daje. Wiem po sobie.
13
Tak patrzę sobie na tabele 1 i 2 Ligi Polskiej i za 2 lata możemy mieć powrót obu klubów Łódzkich do Ekstraklasy. ŁKS w tym roku, Widzew, w następnym. I pięknie, może one coś zmienią.
0
Robią sobie jaja.
0
Pompke kupisz za 10 zł, pomyliły ci się zera.
0
A polaczki dalej będą mówić że Lewy to tylko w reklamach potrafi grać.
2
Interstellar zdecydowanie.
1
Ale francuskiego jest bardzo dużo :)
0
I to jest mentalność Ekstraklapy.
Jedynie to chyba w Cracovii Probierzowi ufają.
3
Polecam Redtube itp ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
A dla Nas takie C300 to już coś :P
0
Jeździ zwykły Mercedesem C63 AMG :D
1
Idealnie na przerwę.
1
Kosmos :)
0
Przecież nasi grają z Betisem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Nie tylko w Polsce tak jest.
Zobacz jakie prawa ma BBC w UK. Pokazują parę minut wyścigu.
0
Jakie tyle kasy ? Jeden z najbiedniejszych w stawce.
0
Jedyna nadzieja młodych polskich skoczków ;)
0
Jak skakał Kuba Wolny bo nie oglądałem ?
0
Oby Mercedes zdominował ten sezon. To tylko 1 kwal tego sezonu, różnie może być. Będę im kibicował, bo pokazują miernym Włochom o co w tym sporcie chodzi.
Ładnie pojechał też Lando Norris.
0
Aż szkoda że tak polskie kluby nie grają :(
1
Brawo Slavia !!!!! Zasłużyli !
2
Juve - City to będzie najlepszy ćwierćfinał z naszego punktu widzenia.
1
Szkoda że nie mamy takich skrzydłowych jak napastników :/
0
Pierwsze nwm
Sevilla
Arsenal
Villareal