0

Mimo wszystko wolę mieć na papierkach 7 brutto niz 2 brutto i 3 pod stolem.

3

Mam takie samo zdanie jak ty. Zwolnią Nawalke, przyjdzie następny na pół roku, i tak do usranej.

0

Od czasów 2 RP Marszałka u nas nie było :) ostatnim jak dobrze pamiętam był Rydz- Śmigły

0

Wszędzie walą najniższe, reszta pod stołem. Cieszę się że udało mi się złapać dobry fach gdzie cała kasa musi być udokumentowana.

0

Źle zaznaczone. To nie S klasa tylko SEC.

0

Było parę razy.

0

Może i nie każdemu się przyda, ale co ma byc maturze ? Wf ? Jak ktoś sobie nie radzi to po co chce zdawać mature ? Jest technik, jest zawodówka. I tak matura poza możliwością pójścia na studia nic nie daje. Wiem po sobie.

13

Tak patrzę sobie na tabele 1 i 2 Ligi Polskiej i za 2 lata możemy mieć powrót obu klubów Łódzkich do Ekstraklasy. ŁKS w tym roku, Widzew, w następnym. I pięknie, może one coś zmienią.

0

Robią sobie jaja.

0

Pompke kupisz za 10 zł, pomyliły ci się zera.

0

A polaczki dalej będą mówić że Lewy to tylko w reklamach potrafi grać.

2

Interstellar zdecydowanie.

1

Ale francuskiego jest bardzo dużo :)

0

I to jest mentalność Ekstraklapy.
Jedynie to chyba w Cracovii Probierzowi ufają.

3

Polecam Redtube itp ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

A dla Nas takie C300 to już coś :P

0

Jeździ zwykły Mercedesem C63 AMG :D

1

Idealnie na przerwę.

1

Kosmos :)

0

Przecież nasi grają z Betisem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Nie tylko w Polsce tak jest.
Zobacz jakie prawa ma BBC w UK. Pokazują parę minut wyścigu.

0

Jakie tyle kasy ? Jeden z najbiedniejszych w stawce.

0

Jedyna nadzieja młodych polskich skoczków ;)

0

Jak skakał Kuba Wolny bo nie oglądałem ?

0

Oby Mercedes zdominował ten sezon. To tylko 1 kwal tego sezonu, różnie może być. Będę im kibicował, bo pokazują miernym Włochom o co w tym sporcie chodzi.

Ładnie pojechał też Lando Norris.

0

Aż szkoda że tak polskie kluby nie grają :(

1

Brawo Slavia !!!!! Zasłużyli !

2

Juve - City to będzie najlepszy ćwierćfinał z naszego punktu widzenia.

1

Szkoda że nie mamy takich skrzydłowych jak napastników :/

0

Pierwsze nwm
Sevilla
Arsenal
Villareal

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?