Chaoss
Dołączył/a: styczeń 2015
Wlkp
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chętnie ale nie w tym papierku który nadaje się jedynie do ubikacji.
1
,,tutaj gdzie żyjemy nie ma słońca, Bog o nas zapomniał,, :D
1
Belucci.
6
Ja uwielbiam te smerfowe ;)
0
Dawno Temu w Ameryce ma chyba z 4 , a tez mi się nie dłużył.
0
Dokładnie. 30-50 Lata najlepsze :)
1
Vabank ma niesamowity klimat lat 30, który kocham w każdym filmie.
0
A seriale w kolejności od najlepszego
1 Gra o Tron
2 Kompania Braci
3 Breaking Bad
4 House of Cards
5 Zadzwoń do Saula
6 Mad Men
2
1 Ojciec Chrzestny
2 Ojciec Chrzestny 2
3 Wilk z Wall Street
4 Chlopcy z Ferajny
5 Wyspa Tajemnic
6 Gladiator
7 W Pogoni za Szczęsciem
8 Gorączka
9 Moj Przyjaciel Hachiko
10 Vabank
Oczywiście kolejność przypadkowa :)
0
Myślę, ze są tu o wiele lepsi koneserzy.
0
Bez sensu, nawet powtórek bardzo mało i w bezsensownych godzinach :/
0
Pochwalcie się ile macie obejrzanych filmów z top 500 i top 100 seriali na Filmwebie. Ja 99 i 12 :)
1
Z tego co napisałeś że nie są w stanie wyrobić tylu godzin wnioskuje że jest poprostu za dużo nauczycieli.
1
To że nie oddali celnego strzału to również zasługa naszej ekipy :)
0
Mieszkam obok Witaszyc a nie wiedziałem że w muzeum mają Włos Napoleona :D
0
Żeby człowiek miał takie problemy. Zazdroszczę :)
0
Zrobiłem screena i wstawie po finale który Barca wygra :)
0
I zaprezentowali się gorzej od Totkow. Oby odpadli :)
0
To po co to oglądasz ?
2
Pep gra pięknie i zgarnia liścia ? Czy Wczoraj City grało pięknie ? Nie sądzę.
2
Bierz po pół.
0
Cytując Wielkiego Poetę
,,Jazda z kur..mi,, :)
1
Nie podpuszczam cię ale nie wyslesz :D
3
Przecież City gra najpiękniejszy futbol w Europie xd
2
Znowu gotują ?
0
Równie dobrze ten ktoś mógł podać przykład ja wiem Niemiec etc.
A jeśli chodzi o poziom biurokracji to zgadzam się z tobą w 100%. Jest poj..ny.
0
Boze, widzisz i nie grzmisz. Wnioskuje że uważasz się za osobę inteligentna, i może taką jesteś. Ja nie napisałem nic o tym że w PL jest za dużo urzędników a o tym że przykład Włoch podany w memie jest nie bardzo na miejscu.
1
Chłopie ja nie kwestionuje tego że obstawianie stołków kolegami jest złe, ale biorą potężne pensje za to w każdym kraju. A z takim zadłużeniem jak we Włoszech liczą bardziej każdego centa jak u Nas.
0
Wiem.
4
Z tymi Włochami to ale trafiłeś. Radzę zobaczyć jakie mają zadłużenie. Albo ci to ułatwie. 132% pkb.