0

Chętnie ale nie w tym papierku który nadaje się jedynie do ubikacji.

1

,,tutaj gdzie żyjemy nie ma słońca, Bog o nas zapomniał,, :D

1

Belucci.

6

Ja uwielbiam te smerfowe ;)

0

Dawno Temu w Ameryce ma chyba z 4 , a tez mi się nie dłużył.

0

Dokładnie. 30-50 Lata najlepsze :)

1

Vabank ma niesamowity klimat lat 30, który kocham w każdym filmie.

0

A seriale w kolejności od najlepszego
1 Gra o Tron
2 Kompania Braci
3 Breaking Bad
4 House of Cards
5 Zadzwoń do Saula
6 Mad Men

2

1 Ojciec Chrzestny
2 Ojciec Chrzestny 2
3 Wilk z Wall Street
4 Chlopcy z Ferajny
5 Wyspa Tajemnic
6 Gladiator
7 W Pogoni za Szczęsciem
8 Gorączka
9 Moj Przyjaciel Hachiko
10 Vabank
Oczywiście kolejność przypadkowa :)

0

Myślę, ze są tu o wiele lepsi koneserzy.

0

Bez sensu, nawet powtórek bardzo mało i w bezsensownych godzinach :/

0

Pochwalcie się ile macie obejrzanych filmów z top 500 i top 100 seriali na Filmwebie. Ja 99 i 12 :)

1

Z tego co napisałeś że nie są w stanie wyrobić tylu godzin wnioskuje że jest poprostu za dużo nauczycieli.

1

To że nie oddali celnego strzału to również zasługa naszej ekipy :)

0

Mieszkam obok Witaszyc a nie wiedziałem że w muzeum mają Włos Napoleona :D

0

Żeby człowiek miał takie problemy. Zazdroszczę :)

0

Zrobiłem screena i wstawie po finale który Barca wygra :)

0

I zaprezentowali się gorzej od Totkow. Oby odpadli :)

0

To po co to oglądasz ?

2

Pep gra pięknie i zgarnia liścia ? Czy Wczoraj City grało pięknie ? Nie sądzę.

2

Bierz po pół.

0

Cytując Wielkiego Poetę
,,Jazda z kur..mi,, :)

1

Nie podpuszczam cię ale nie wyslesz :D

3

Przecież City gra najpiękniejszy futbol w Europie xd

2

Znowu gotują ?

0

Równie dobrze ten ktoś mógł podać przykład ja wiem Niemiec etc.
A jeśli chodzi o poziom biurokracji to zgadzam się z tobą w 100%. Jest poj..ny.

0

Boze, widzisz i nie grzmisz. Wnioskuje że uważasz się za osobę inteligentna, i może taką jesteś. Ja nie napisałem nic o tym że w PL jest za dużo urzędników a o tym że przykład Włoch podany w memie jest nie bardzo na miejscu.

1

Chłopie ja nie kwestionuje tego że obstawianie stołków kolegami jest złe, ale biorą potężne pensje za to w każdym kraju. A z takim zadłużeniem jak we Włoszech liczą bardziej każdego centa jak u Nas.

0

Wiem.

4

Z tymi Włochami to ale trafiłeś. Radzę zobaczyć jakie mają zadłużenie. Albo ci to ułatwie. 132% pkb.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?