Chaoss
Dołączył/a: styczeń 2015
Wlkp
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jak ktoś zarabia 100 tys miesięcznie to musi decydować o tak ważnych rzeczach.
1
Podejrzewam ze to przez złą organizacje pracy. Powinien 1 pracować a 7 patrzeć i palić faje ( jak w Polsce) , a pewnie pracowali wszyscy, i nie miał kto łopat i młotów trzymać :D
0
Taką dla dzieci to mi babcia czytała :D Liczy się ?
0
Marsjanin na Polsacie.
0
Majster 10/10 przypadków będziesz próbował ominąć sarne. To naturalny ludzki odruch.
6
Mam chyba jakiegoś przodka który był ślimakiem.
3
Zauważ że od 7 sezonu Dany jest stopniowo ukazywana jako zła, dzisiejszy odcinek tylko to potwierdził. Ma manie klękania. ,,Najpiękniejszym,, zakończeniem byłoby gdyby Dany z Jonem zasiedli na tronie, ale z drugiej strony jest to za bardzo przewidywalne i poprostu nudne. To nie film z Hollywood tylko GoT. Myślę że albo Jon albo Dany umrze.
0
Kup sobie PS albo XOne i po sprawie :)
1
Trzyma poziom, ale szybko zleciał ten odcinek :(
1
To miłego oglądania!
0
Działa ! Jednak nie idę spać :D
1
Powodzenia dla wytrwałych. Rano sobie obejrzę :)
4
Nasza strona też już nie raz padła, wiem wiem :)
3
Ja HBO wykupiłem tylko dla GOT i Kompanii Bracii. Po ostatnim odc wycofuje suba. Do Netflixa nie mają polotu jeśli chodzi o apki.
1
A już myślałem że zobacze zaraz Gorącą Bułkę, a tu lipa :/
12
To sobie obejrzelim xd
Padło jak Notatnik po porażkach Białych :)
0
Miłego oglądania !
1
HBO masz za darmo przez miesiąc..
0
Helios.
0
Nie zaglądaj w internet bo możesz przypadkiem przeczytać jakiegoś spojlera :)
0
Ja jutro wolne, to może dociagne to tej godziny, chociaż pewnie o 2.30 zasne :D
0
No to zostały 4h do premiery 8 sezonu Gry o Tron. Czekacie do 3 czy w dzień obejrzycie ?
2
Nic nowego nie odkrył. Zawsze tak było, a w obecnych czasach tylko się to nasila, i poszerza się grupa tych które lecą na hajsik :D
0
Przecież to mem.
2
A ja chciałbym aby Nocny Król zasiadł na tronie.
0
O Winter is Coming :)
0
Borek z Hajto się Cisną :D
1
Ferrari nie było nie jest i nie będzie szybsze od Mercedesa w całej erze hybrydowej.
0
Rekord MS pobil już w 2004 :)
Nie zmienia to faktu że Lewis przy takiej formie Merca może spokojnie dobić do 100 zwycięstw :)
1
Pięknie Mercedes. Oby tak dalej. A wyścig nudny jak flaki z olejem.