2

Jak ktoś zarabia 100 tys miesięcznie to musi decydować o tak ważnych rzeczach.

1

Podejrzewam ze to przez złą organizacje pracy. Powinien 1 pracować a 7 patrzeć i palić faje ( jak w Polsce) , a pewnie pracowali wszyscy, i nie miał kto łopat i młotów trzymać :D

0

Taką dla dzieci to mi babcia czytała :D Liczy się ?

0

Marsjanin na Polsacie.

0

Majster 10/10 przypadków będziesz próbował ominąć sarne. To naturalny ludzki odruch.

6

Mam chyba jakiegoś przodka który był ślimakiem.

3

Zauważ że od 7 sezonu Dany jest stopniowo ukazywana jako zła, dzisiejszy odcinek tylko to potwierdził. Ma manie klękania. ,,Najpiękniejszym,, zakończeniem byłoby gdyby Dany z Jonem zasiedli na tronie, ale z drugiej strony jest to za bardzo przewidywalne i poprostu nudne. To nie film z Hollywood tylko GoT. Myślę że albo Jon albo Dany umrze.

0

Kup sobie PS albo XOne i po sprawie :)

1

Trzyma poziom, ale szybko zleciał ten odcinek :(

1

To miłego oglądania!

0

Działa ! Jednak nie idę spać :D

1

Powodzenia dla wytrwałych. Rano sobie obejrzę :)

4

Nasza strona też już nie raz padła, wiem wiem :)

3

Ja HBO wykupiłem tylko dla GOT i Kompanii Bracii. Po ostatnim odc wycofuje suba. Do Netflixa nie mają polotu jeśli chodzi o apki.

1

A już myślałem że zobacze zaraz Gorącą Bułkę, a tu lipa :/

12

To sobie obejrzelim xd
Padło jak Notatnik po porażkach Białych :)

0

Miłego oglądania !

1

HBO masz za darmo przez miesiąc..

0

Helios.

0

Nie zaglądaj w internet bo możesz przypadkiem przeczytać jakiegoś spojlera :)

0

Ja jutro wolne, to może dociagne to tej godziny, chociaż pewnie o 2.30 zasne :D

0

No to zostały 4h do premiery 8 sezonu Gry o Tron. Czekacie do 3 czy w dzień obejrzycie ?

2

Nic nowego nie odkrył. Zawsze tak było, a w obecnych czasach tylko się to nasila, i poszerza się grupa tych które lecą na hajsik :D

0

Przecież to mem.

2

A ja chciałbym aby Nocny Król zasiadł na tronie.

0

O Winter is Coming :)

0

Borek z Hajto się Cisną :D

1

Ferrari nie było nie jest i nie będzie szybsze od Mercedesa w całej erze hybrydowej.

0

Rekord MS pobil już w 2004 :)
Nie zmienia to faktu że Lewis przy takiej formie Merca może spokojnie dobić do 100 zwycięstw :)

1

Pięknie Mercedes. Oby tak dalej. A wyścig nudny jak flaki z olejem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?