0

Powolutku odrabia tą stratę do CR7.

2

Prawda jest taka, że Barca jest za dobra i za bardzo doświadczona, żeby wypuścić tegoroczną LM.

0

Powiem szczerze, że nie jestem zaskoczony wynikiem, bo spodziewałem się tego. Jestem zaskoczony, że nasi prócz Messiego zagrali bez szału a mimo to potrafili strzelić 3 gole.

0

Ale wybór..

0

Kto komentuje na TVP a kto na Polsacie?

1

Warto dodać że dzien przed Rolandem rozbił się Rubens Barichello i odniósł spore obrażenia.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Co zrobić???

0

Kiedy to będzie?

0

Skończy się na tym że SPH będą grać rezerwy.

1

Lepiej jest ciągle rozmawiać o kibicach i wynikach Live..

0

A wg mnie zamiast ograniczać budżety, niech ogranicza koszty stworzenia Hybrydy. Zrobić samo 1.6 na bi turbo, i od razu ktoś z VAG dołączy.

0

Dlaczego mógłby wycofać się z F1? Ich wina ze są tacy dobrzy? To niech Barca też się wycofa z LL bo się nudno robi..

0

Warto dodać że Mistrzostwo Rai z Ferrari wynikało z kłótni Alonso i Hamiltona w Macu.

0

Bottas z PP, Lewis drugi, Vettel trzeci. Ależ perfekcja Mercedesa w tym sezonie.

0

Jak dziwne? Miał urwaną lewą stronę zawieszenia.

1

Tor uliczny w końcu. Bardzo trudna sekwencja zakrętów. Dusil na 110% tak samo jak Robert i bum.

0

Ja właśnie zacząłem przygodę z W3 i jestem wniebowziety.

0

Dużo to tego nie ma :)

1

Widzę nie tylko ja !
Dodalbym Odlotowe Wyścigi, i Dusterdly i Muttly czy jak to tam było. Epickie bajki.

0

Obecnie mam 10 i mi wystarcza.

0

Dzięki! Wezmę Pro

0

Nie chce na kartę. Miałem 15 lat i mi się odechciało kupować doładowania.

0

No właśnie o takie coś mi chodzi. Bo oprócz tego za 40 dychy mam usługi
Na necie P20 stoi za 1600 a Pro 2300
A w tym przypadku za pro zapłacę 1900 zł i to mnie zastanawia.

0

Kompania Braci
Gra o Tron
Breaking Bad
Zadzwoń Do Saula
House od Cards

0

Poradzi ktoś w sprawie telefonu?
Chce wziasc P20 za 70zl miesięcznie na dwa lata. Oprócz tego zaproponowali mi P20 Pro za 79. Warto dopłacać, czy nie ?

0

HBO ma wybitne seriale. Sama aplikacja lata świetlne za Netflixem.

0

Muzyki, Plastyki, Religii, Etyki

0

To nic nie da. Jak oni zapier...ją po 150-200 wszędzie to co się dziwić ?

0

Rozumiem że jak przepracuje 10.50 h to będę żył dłużej niż jak przepracuje 11.20 :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?