Chaoss
Dołączył/a: styczeń 2015
Wlkp
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Powolutku odrabia tą stratę do CR7.
2
Prawda jest taka, że Barca jest za dobra i za bardzo doświadczona, żeby wypuścić tegoroczną LM.
0
Powiem szczerze, że nie jestem zaskoczony wynikiem, bo spodziewałem się tego. Jestem zaskoczony, że nasi prócz Messiego zagrali bez szału a mimo to potrafili strzelić 3 gole.
0
Ale wybór..
0
Kto komentuje na TVP a kto na Polsacie?
1
Warto dodać że dzien przed Rolandem rozbił się Rubens Barichello i odniósł spore obrażenia.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Co zrobić???
0
Kiedy to będzie?
0
Skończy się na tym że SPH będą grać rezerwy.
1
Lepiej jest ciągle rozmawiać o kibicach i wynikach Live..
0
A wg mnie zamiast ograniczać budżety, niech ogranicza koszty stworzenia Hybrydy. Zrobić samo 1.6 na bi turbo, i od razu ktoś z VAG dołączy.
0
Dlaczego mógłby wycofać się z F1? Ich wina ze są tacy dobrzy? To niech Barca też się wycofa z LL bo się nudno robi..
0
Warto dodać że Mistrzostwo Rai z Ferrari wynikało z kłótni Alonso i Hamiltona w Macu.
0
Bottas z PP, Lewis drugi, Vettel trzeci. Ależ perfekcja Mercedesa w tym sezonie.
0
Jak dziwne? Miał urwaną lewą stronę zawieszenia.
1
Tor uliczny w końcu. Bardzo trudna sekwencja zakrętów. Dusil na 110% tak samo jak Robert i bum.
0
Ja właśnie zacząłem przygodę z W3 i jestem wniebowziety.
0
Dużo to tego nie ma :)
1
Widzę nie tylko ja !
Dodalbym Odlotowe Wyścigi, i Dusterdly i Muttly czy jak to tam było. Epickie bajki.
0
Obecnie mam 10 i mi wystarcza.
0
Dzięki! Wezmę Pro
0
Nie chce na kartę. Miałem 15 lat i mi się odechciało kupować doładowania.
0
No właśnie o takie coś mi chodzi. Bo oprócz tego za 40 dychy mam usługi
Na necie P20 stoi za 1600 a Pro 2300
A w tym przypadku za pro zapłacę 1900 zł i to mnie zastanawia.
0
Kompania Braci
Gra o Tron
Breaking Bad
Zadzwoń Do Saula
House od Cards
0
Poradzi ktoś w sprawie telefonu?
Chce wziasc P20 za 70zl miesięcznie na dwa lata. Oprócz tego zaproponowali mi P20 Pro za 79. Warto dopłacać, czy nie ?
0
HBO ma wybitne seriale. Sama aplikacja lata świetlne za Netflixem.
0
Muzyki, Plastyki, Religii, Etyki
0
To nic nie da. Jak oni zapier...ją po 150-200 wszędzie to co się dziwić ?
0
Rozumiem że jak przepracuje 10.50 h to będę żył dłużej niż jak przepracuje 11.20 :D