1

@Pyke tylko i wyłącznie automat.

0

@fcbarcafan19 majster to był żart. To ,ze wieszkosc składu pochodzi z byłych koloni mi zwisa :)

0

@fcbarcafan19 nie gram już w żadna grę ,,piłkarską,, także dla mnie bez różnicy :)

0

@Grzesior667 poza tym że biegasz za piłka, to mało ma z futbolem wspólnego.

8

@TheNekro94 powiem tak - Fifa to wgl kupa.

7

@Chwytliwy Bluza za duża, czapka wyblakła.

14

To Francja dzisiaj grała? Myślałem że reprezentacja Afryki.

1

@KapiFCB z winy swojego zespołu. Nie mają takiego tempa żeby jechac sobie na pośrednich w q2.


0

@Mr8lack wypłacaj!

1

@ranger3120 Omlet, ogromny wybór.

6

@Janiama Pamiętam do dzisiaj! Wygrał z Heidfeldem, tego samego wieczoru Niemcy ograli nas na Euro w Austrii.

0

@daro22 bez sensu.
Co ma Mercedes poradzić że nikt nie jest tak dobry jak oni i mają takie przewagi nad końcówka stawki?

8

@Sabrina_spellman nie mam nic przeciwko Homoseksualistom, ale na co oni wszędzie się z tym afiszuja?
To nie średniowiecze, i nikt ich za to nie nabija na pal.

2

@msmsms Sama postać Yennefer przebija RDR2.
Wiesiek zdecydowanie wygrywa. Coś więcej niż gra. No i ,,Wilcza Zamieć,, < 3

0

@Kamiloza91 dokładnie tak

0

@Kamiloza91 Wściekły Szczerbina

0

@Kermit CP to konkurencja NC, co w tym dziwnego że nie ma kanałów PS na tej platformie? W drugą stronę jest tak samo od zawsze.

0

0

@klopx only Ruud Van Nistelrooy

0

@snoopdegie masz miesiąc za darmo, potem 20 zł. To nie majątek.

0

@snoopdegie HBO posiada takowy odcinek. Napisz do nich.

0

@Chwytliwy z Live pokazali jak potrafią :D

0

Nasi jak Barca Valverde :P

9

Pio Pio Pio.

5

@Katalonbar a w czym ten Buffon jest taki Kosmiczny? Nigdy nie uważałem go za absolutny top.

7

No i skończyłem Czarnobyl. Takiego serialu dawno nie było. Gra aktorska,muzyka, niebywale ujęcia, kolorystyka, klimat radziecki. Oglądając każdy odcinek czułem osobiście że tam jestem, a nie oglądam w fotelu. Serial jeszcze bardziej utwierdzil mnie w przekonaniu że muszę to zobaczyć na żywo w Zonie. Zdecydowanie polecam!

0

@qbsonFCBarca zamiast Rayana wolę Kompanie Braci :)

0

@didzejos rzeczywiście. Myślałem że już 6 czerwca :P

5

@Katalonbar a czy Messi ma charakter Puyola?

0

Dziś 75 rocznica operacji D Day, czyli lądowania Aliantów w Normandii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?