0

Też nie mogliście dzisiaj w nocy spać przez te upały? Całe szczęście zaczęło padać u mnie :)

0

@michal26 wyślij mi na priv zdj tej BMW.

5

@Tomo_95 zniszcze twoje życie, ale tankujac na BP, tankujesx tak naprawdę paliwo z Orlenu gdyż maja oni monopol na dystrybucję paliw w Polsce.
TVP nie oglądam, ale w Eleven i Polsacie reklamy Orlenu z Kubica lecą non stop, to samo na stacjach. Do tego też różne loterie na stacjach pod patronatem Roberta.
Niech Cie głowa nie boli, tam siedzą mądrzejsi od Nas. Nie bez przyczyny Orlen jest największą firma w Europie Środkowej. A jak Ci za drogo to kup sobie rower albo elektryka i nie będziesz utrzymywał Roberta.

27

No i Robert jednak z punktem. Brawo, bo taką taczka dojechać w takim wyścigu już jest wyczynem. Brawa również dla GR.

12

@barcelonaLM chłopcze oni na reklamach z Kubica zarobią dwa razy tyle. Poza tym 100 mln dla Orlenu to tak jak dla Ciebie 300 zł.

0

@darr0o no i nie wiesz co piszesz. Jakie ograniczenia i jaki wiek? Schumi jeździł jak miał ponad 40 lat.

3

@Mizander zawsze bolid znaczyl najwięcej. F1 powstała jako z myślą o wygranych i rozslawianiu producentów a nie kierowców :)

8

@adamek1910 w Mercedesie miałby szansę na mistrza i niemal pewne podium.

0

@chudym mój błąd, poprawione :)

2

,, FIA zajmuje się sprawą niezgodności w bolidach Alfa Romeo Robert Kubica w 2006 roku, gdy debiutował w F1 w wyścigu na Węgrzech, został pozbawiony przez sędziów pierwszych punktów w karierze za zbyt lekki samochód. Dzisiaj w rękach sędziów także ważą się losy Polaka, który może jeszcze zdobyć nawet punkt. Szanse na to są jednak niewielkie.,,

Alfa zajęła 7 i 8 miejsce. Możliwe że Hamilton i Robert wskocza do pierwszej 10.

1

@Zieliniak on tą karę odbył w boksach!

1

@Cariones już widzę te tytuły na WP i Onetach
,, Kubica tuż za Hamiltonem, Mistrzem Świata,,

2

@chudym nie było drugiego incydentu. Realizator się pomylił.

0

@mekston oj tak. GP Brazylii 2008 i tytuł Massy przez 15 sekund. GP Belgii 2007, Włoch 2010.

0

@chudym odbył tą karę przy zmianie opon.

0

Mclaren dawaj na podium!

1

Kubica już 15. Jeszcze 5 i będzie punkt :)

0

Renault tradycyjnie xd

6

Zobaczcie ile znaczy klasyczny tor z pulapkami zwirowymi. Takie tory muszą zostać w F1. W takim Soczi albo Francji nikt by nie ucierpiał na własnym błędzie.

0

@Norkusik już Magnussem tracił w 3, ciągle patrzyłem na jego czasy a wszyscy za nim zaczęli zmieniać xd
Hulk nie zmienił i jest 2. Brawo!

6

Pojawił się deszcz i Formuła wróciła. Kocham takie warunki

0

No i start z pól. Dobrze ze FIA się nie obsrała.

1

@Seba_89_ 10 lat temu tak było :/

0

@Kamilos84 liczę na podium Zespołów środka stawki.

0

@matirix20 jak wrzucisz to i tak przeżyje. To jest lepszy wybór.

0

No i mamy deszczowe GP Niemiec. W końcu pada w czasie wyścigu!

0

@Kubox ja mam 24 ale auto nie na mnie było xd. Jak widzę teraz ceny gazu to żałuję że sprzedałem :)

0

@Kubox ja płaciłem ze wszystkimi zniżkami 1400 za 4.2 ale to w a8d3 było.

0

@Kubox a takie 4.2 pali 15-20 gazu. A że LPG kosztuje teraz mniej niż 2 zł to jeździsz jak za darmo mając pod maską V8

0

@kingorbit nie zły mechanik, tylko sprytny. Próbuję się dorobić na niewiedzy klienta. Każdy tak robi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?