1

@MESSIah16 razem z Messim zdominowali niemal 15 letnią historie piłki.

4

@PatrychoO ale Bravo Sport to ty szanuj. To była moja LA Rambla młodości.

0

@Transu96 dlatego nie powinno być graczy z Barcy w tych glosowaniach :)

1

Nie ma się co cieszyć z tego gola. Oznacza Busiego w 11 przez cały sezon :/

0

Jeśli Busi będzie grał w tym sezonie w pierwszym to trzeba będzie wy..... Ać :D

4

@BigShaq nie widzę w jego filmach niczego fajnego. Zwykły polski słaby film.

0

@Phatro Leoś powraca, dlatego idę na ten film.

0

@G9 podwozie w Red Bullu? Raczej silnik Hondy.

0

@FutbolowyJanusz bo Verstappen zaczął cisnąć i wiedzieli że mu się opony skończą. Zobacz jaki zapas miał Ham jeszcze. Gdyby chciał to na 60 okr by go dogonil.

1

@TheNekro94 Szumiego wyjaśnił Alonso.

0

@Drozdu7 Kubica wrócił do F1, wrócili Janusze F1.
Nie wygrałby.

3

@Kapitan hawk z palcem w d... dobije do 100 :) do 2021 Mercedes będzie najszybszy na 100%.

1

@FutbolowyJanusz gdyby zjechał okrążenie po Mercedesie to i tak by spadł za Maxa. Hamilton jechał mega tempem na wyjazdowym.

0

Pięknie! Mercedes wraca tam gdzie ich miejsce :)

0

@Drozdu7 jaki błąd? To Mercedes ich zaszachowal. Jeśli by zjechał to spadły za Lewisa.

3

Co Lewis teraz jedzie to jest poezja.

0

@Kamilos84 kasa, kasa, kasa.

0

@Janiama mamy takie same zdanie :)

0

@Janiama mogłeś nie dawać Alvesa, bo wiadome że wygra na stronie Barcy. Myślę że 85% osob na tej stronie nie pamięta jak grał np taki Cafu. :(

1

@Chakalaka mi również. Żeby jeszcze za sezon dwa się o niego nie bili.

0

@NeroTFP 60 lat temu mogło być tak ciepło, ale teraz,, globalne ocieplenie,, :D

0

@Mazi to po co robi na zlecenie? Pracowałem tak przez rok i do dzisiaj tego żałuję.

0

@Katalończyk 99 parę glow wymyśliło spotkanie? Przecież wszyscy chcieli walczyć z Hitlerowcami.

0

@KmN no niestety. Takich aut nie wozi się do miast :( współczuję Ci, i udostępnię :)

0

@Hosh Niemcy przeprosili za wojnę. Zabije ci matkę i cie przeprosze. Pasuje?

0

@kerouac akurat jeśli pływają Meduzy to oznacza że woda jest w miarę czysta.

1

@IronSanHybrid moze Dziewica?

0

@tadzik447 Wielkopolska :)

0

@tadzik447 dokładnie. Klimatory emitują więcej ciepła jak zimna. A klimatyzacji z prawdziwego zdarzenia za 400 zł nie widziałem jeszcze.

0

@Socjopata masz na myśli klimator?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?