Chaoss
Dołączył/a: styczeń 2015
Wlkp
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MESSIah16 razem z Messim zdominowali niemal 15 letnią historie piłki.
4
@PatrychoO ale Bravo Sport to ty szanuj. To była moja LA Rambla młodości.
0
@Transu96 dlatego nie powinno być graczy z Barcy w tych glosowaniach :)
1
Nie ma się co cieszyć z tego gola. Oznacza Busiego w 11 przez cały sezon :/
0
Jeśli Busi będzie grał w tym sezonie w pierwszym to trzeba będzie wy..... Ać :D
4
@BigShaq nie widzę w jego filmach niczego fajnego. Zwykły polski słaby film.
0
@Phatro Leoś powraca, dlatego idę na ten film.
0
@G9 podwozie w Red Bullu? Raczej silnik Hondy.
0
@FutbolowyJanusz bo Verstappen zaczął cisnąć i wiedzieli że mu się opony skończą. Zobacz jaki zapas miał Ham jeszcze. Gdyby chciał to na 60 okr by go dogonil.
1
@TheNekro94 Szumiego wyjaśnił Alonso.
0
@Drozdu7 Kubica wrócił do F1, wrócili Janusze F1.
Nie wygrałby.
3
@Kapitan hawk z palcem w d... dobije do 100 :) do 2021 Mercedes będzie najszybszy na 100%.
1
@FutbolowyJanusz gdyby zjechał okrążenie po Mercedesie to i tak by spadł za Maxa. Hamilton jechał mega tempem na wyjazdowym.
0
Pięknie! Mercedes wraca tam gdzie ich miejsce :)
0
@Drozdu7 jaki błąd? To Mercedes ich zaszachowal. Jeśli by zjechał to spadły za Lewisa.
3
Co Lewis teraz jedzie to jest poezja.
0
@Kamilos84 kasa, kasa, kasa.
0
@Janiama mamy takie same zdanie :)
0
@Janiama mogłeś nie dawać Alvesa, bo wiadome że wygra na stronie Barcy. Myślę że 85% osob na tej stronie nie pamięta jak grał np taki Cafu. :(
1
@Chakalaka mi również. Żeby jeszcze za sezon dwa się o niego nie bili.
0
@NeroTFP 60 lat temu mogło być tak ciepło, ale teraz,, globalne ocieplenie,, :D
0
@Mazi to po co robi na zlecenie? Pracowałem tak przez rok i do dzisiaj tego żałuję.
0
@Katalończyk 99 parę glow wymyśliło spotkanie? Przecież wszyscy chcieli walczyć z Hitlerowcami.
0
@KmN no niestety. Takich aut nie wozi się do miast :( współczuję Ci, i udostępnię :)
0
@Hosh Niemcy przeprosili za wojnę. Zabije ci matkę i cie przeprosze. Pasuje?
0
@kerouac akurat jeśli pływają Meduzy to oznacza że woda jest w miarę czysta.
1
@IronSanHybrid moze Dziewica?
0
@tadzik447 Wielkopolska :)
0
@tadzik447 dokładnie. Klimatory emitują więcej ciepła jak zimna. A klimatyzacji z prawdziwego zdarzenia za 400 zł nie widziałem jeszcze.
0
@Socjopata masz na myśli klimator?