0

@Kubox 2.4 jest za słaby na to auto. Jeśli chcesz z LPG to szukaj 4.2 335km, ew 3.0 TFSI ale tam już gazu nie założysz tak tanio i łatwo. No i zostaje 3.0 TDI. Fakt faktem gorszy silnik niż np 335d w BMW.
Ale lekka mapa i już możesz mieć spokojnie 280 km i 530-50 nm
Mimo wszystko doradzam Ci A6. Komfort nieporównywalny z E90. Szczególnie jak kupisz C6 na pneumacie.
Miałem oba więc wiem co mówię.

0

@Aqualitek jechales Pół Audi bez napędu quattro?
Do A6 c6 miminum 220 km, plus obowiązkowo quattro. E90 pod względem prowadzenia nie dorasta do pięt autu z napędem na 4 koła (stałym) . Zwykle prawa fizyki.

0

@Kubox A6 C6
Wyższa klasa, więcej miejsca, większe silniki.

4

@Nazio87 a kopanie 22 osób w piłkę cię kręci? Każdy ma swoje zainteresowania.

1

Co tu taki hejt na Dembusia?

0

@Kvothe07 widzę że amator jesteś. Ekstraklasy się nie obstawia. To tak jakbyś szedł do kibla bez papieru.

0

@monsterrize ewidentnie oczy poszły w dół :D

0

Ktoś ma aktualne dane dot zdobyczy pkt do rankingu UEFA?

0

No Piast 3-1 brawo

1

Gdzieś te punkty trzeba ciułać :) Mam nadzieję na 2 zespoły w LE w tym roku.

0

@Janiama mój ulubieniec w kolarstwie. Aż jutro obejrzę etap :)

1

@Janiama Pamiętam walkę Contadora z Schleckiem. Fakt faktem obaj nakoksowani ale emocje były niesamowite.

0

@Nano22 już mniejsza z tą gorączka. Ale u mnie od maja w zasadzie nie padało. Przecież to jest jakaś masakra. Wszystko suche, trawa wypalona. Robi się step w Polsce :(

9

@Odesseiron źle to nie wygląda, ale to zatrzymanie pociągu w 4 sekundy śmieszne :D

1

Villa przydałby się jako Crack za Suareza pod koniec meczów :)

0

@krzychu1526 jest wiele ikonicznych utworów lat 80. Mega utwory wtedy powstawały.

0

@Paweltwa wyjdź do ludzi. Przecież jest tyle fajnych d.p :)

1

@Odesseiron Jestem zbyt leniwy by czytać dalej niż punkt 1 :(

0

@darekgt01 konto panie

0

@cracker no chyba że właśnie rezerwy największych klubów :)

0

@Criss18Barca Jestem ciekaw gdzie tyle zarabiają. Grałem w 2 lidze ( czyli 3) i nigdy o takich $ nie słyszałem. No ale to było już ładnych parę lat temu. Pieniądze które dostawałem starczylyby mi może na tydzień życia.

4

No Busi trzymasz poziom, z ostatnich paru lat. Obyś ten sezon spędził oglądając z ławki jak się dzisiaj gra na DM

2

@MariuszVeB 2002.

0

@kuz i cyk 120 mln poszło

0

Naszym Puigiem w czasie sezonu będzie Ivan Rakitic :)

4

Griezmmana trzeba sprzedać póki coś wart xddd

1

@PrinceDamon mów za siebie. Chcesz to się wybijaj. Wyższa emeryturke będę miał :P

1

@takisobiektos masz wakacje że Ci się tak nudzi?

2

@Odesseiron przebudowa nie ruszy bo Messi musi dostać nowy kontrakt i z jakieś 20 mln podwyżki.

2

@antymadrista1 dzięki Księgowy :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?