Chaoss
Dołączył/a: styczeń 2015
Wlkp
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kubox 2.4 jest za słaby na to auto. Jeśli chcesz z LPG to szukaj 4.2 335km, ew 3.0 TFSI ale tam już gazu nie założysz tak tanio i łatwo. No i zostaje 3.0 TDI. Fakt faktem gorszy silnik niż np 335d w BMW.
Ale lekka mapa i już możesz mieć spokojnie 280 km i 530-50 nm
Mimo wszystko doradzam Ci A6. Komfort nieporównywalny z E90. Szczególnie jak kupisz C6 na pneumacie.
Miałem oba więc wiem co mówię.
0
@Aqualitek jechales Pół Audi bez napędu quattro?
Do A6 c6 miminum 220 km, plus obowiązkowo quattro. E90 pod względem prowadzenia nie dorasta do pięt autu z napędem na 4 koła (stałym) . Zwykle prawa fizyki.
0
@Kubox A6 C6
Wyższa klasa, więcej miejsca, większe silniki.
4
@Nazio87 a kopanie 22 osób w piłkę cię kręci? Każdy ma swoje zainteresowania.
1
Co tu taki hejt na Dembusia?
0
@Kvothe07 widzę że amator jesteś. Ekstraklasy się nie obstawia. To tak jakbyś szedł do kibla bez papieru.
0
@monsterrize ewidentnie oczy poszły w dół :D
0
Ktoś ma aktualne dane dot zdobyczy pkt do rankingu UEFA?
0
No Piast 3-1 brawo
1
Gdzieś te punkty trzeba ciułać :) Mam nadzieję na 2 zespoły w LE w tym roku.
0
@Janiama mój ulubieniec w kolarstwie. Aż jutro obejrzę etap :)
1
@Janiama Pamiętam walkę Contadora z Schleckiem. Fakt faktem obaj nakoksowani ale emocje były niesamowite.
0
@Nano22 już mniejsza z tą gorączka. Ale u mnie od maja w zasadzie nie padało. Przecież to jest jakaś masakra. Wszystko suche, trawa wypalona. Robi się step w Polsce :(
9
@Odesseiron źle to nie wygląda, ale to zatrzymanie pociągu w 4 sekundy śmieszne :D
1
Villa przydałby się jako Crack za Suareza pod koniec meczów :)
0
@krzychu1526 jest wiele ikonicznych utworów lat 80. Mega utwory wtedy powstawały.
0
@Paweltwa wyjdź do ludzi. Przecież jest tyle fajnych d.p :)
1
@Odesseiron Jestem zbyt leniwy by czytać dalej niż punkt 1 :(
0
@darekgt01 konto panie
0
@cracker no chyba że właśnie rezerwy największych klubów :)
0
@Criss18Barca Jestem ciekaw gdzie tyle zarabiają. Grałem w 2 lidze ( czyli 3) i nigdy o takich $ nie słyszałem. No ale to było już ładnych parę lat temu. Pieniądze które dostawałem starczylyby mi może na tydzień życia.
4
No Busi trzymasz poziom, z ostatnich paru lat. Obyś ten sezon spędził oglądając z ławki jak się dzisiaj gra na DM
2
@MariuszVeB 2002.
0
@kuz i cyk 120 mln poszło
0
Naszym Puigiem w czasie sezonu będzie Ivan Rakitic :)
4
Griezmmana trzeba sprzedać póki coś wart xddd
1
@PrinceDamon mów za siebie. Chcesz to się wybijaj. Wyższa emeryturke będę miał :P
1
@takisobiektos masz wakacje że Ci się tak nudzi?
2
@Odesseiron przebudowa nie ruszy bo Messi musi dostać nowy kontrakt i z jakieś 20 mln podwyżki.
2
@antymadrista1 dzięki Księgowy :)