Chaoss
Dołączył/a: styczeń 2015
Wlkp
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@wisniasto jest na tiki tace. To zajmuje 10 sekund.
2
Szczerze to podwyżka Leo się już nie należy. Nie powinien już więcej zarabiać
2
@kerouac tak na marginesie.
7 ostatni dobry system :)
3
@IronSanHybrid dobra, dobra mogłem napisać do góry SPOILER :D
1
Jak wrażenia po Królu Lwie?
Przez dwie godziny czułem się jak dziecko. Hakuna Matata!
0
@adambądkowski93 bo wysłanie człowieka to aspekt propagandowy. Nic więcej.
O wiele lepiej, taniej i bezpieczniej wysłać w kosmos laziki.
Mimo wszystko wolę żeby ludzie tam latali. Niesamowita dziedzina nauki.
0
@marcinnikt to jedz do Somalii i sobie porównaj. Szybko zmienisz zdanie.
2
@BarcaInfo Barcelona staje się powoli Maszynka do zarabiania ogromnych pieniędzy. Dobrze ze sportowo nic nie traci :)
1
Tak patrzę na grę Piasta z Lechem i oni naprawdę grają przyjemna jak na Ekstraklase piłkę.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Janiama ten głos dziennikarza mnie coraz bardziej śmieszy :D On ma z 13 lat.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Delolen zamiast gdzieś wyjść to będą w internetach płakać :D
0
No to Piast po Mistrza.
0
@Amigo_Blanco psy szczekaja, karawana jedzie dalej xdd
1
Komentarz usunięty
3
Komentarz usunięty
0
@MontelQ haha goście w różowych koszulkach uciekają jak kangury xddd
0
@Kapitan_SW to jedz autem jak tak narzekasz.
2
@Janiama poprostu najwięcej ma w sobie środków dopingowych :)
0
Ktoś na Sunrise w ten weekend?
0
@owczar0005 i z czego ta laba?
Jak Neymar całował herb Barcelony to było dobrze?
0
@4drian0 P30 Pro zdecydowanie. Za sam aparat :)
0
@Kredon ja mam ten za ktory bede placil 10 takze dlatego tyle napisałem :)
0
@Jogas tak jak kolega wyżej napisał. Do końca lipca za free a potem chyba 10 zł za Msc :)
0
@Jogas tak, u mnie działa
0
@Karakanis tego jeszcze nie słyszałem. Chyba będzie to mój ulubiony tekst, dzięki! :P
18
@Janiama podzielam twoje zdanie. Miał swój czas, podjął decyzję o odejściu. I to koniec jego historii w Barcelonie. A niektórzy nie pamiętają że Barcelona to,, coś więcej niż klub,,
1
@zmiter912576 czy ten film jest aż taki ważny? Obejrzycie 15 minut i będzie bunga bunga. Na moje włącz nawet Władcy Much.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika