0

@wisniasto jest na tiki tace. To zajmuje 10 sekund.

2

Szczerze to podwyżka Leo się już nie należy. Nie powinien już więcej zarabiać

2

@kerouac tak na marginesie.
7 ostatni dobry system :)

3

@IronSanHybrid dobra, dobra mogłem napisać do góry SPOILER :D

1

Jak wrażenia po Królu Lwie?
Przez dwie godziny czułem się jak dziecko. Hakuna Matata!

0

@adambądkowski93 bo wysłanie człowieka to aspekt propagandowy. Nic więcej.
O wiele lepiej, taniej i bezpieczniej wysłać w kosmos laziki.
Mimo wszystko wolę żeby ludzie tam latali. Niesamowita dziedzina nauki.

0

@marcinnikt to jedz do Somalii i sobie porównaj. Szybko zmienisz zdanie.

2

@BarcaInfo Barcelona staje się powoli Maszynka do zarabiania ogromnych pieniędzy. Dobrze ze sportowo nic nie traci :)

1

Tak patrzę na grę Piasta z Lechem i oni naprawdę grają przyjemna jak na Ekstraklase piłkę.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Janiama ten głos dziennikarza mnie coraz bardziej śmieszy :D On ma z 13 lat.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Delolen zamiast gdzieś wyjść to będą w internetach płakać :D

0

No to Piast po Mistrza.

0

@Amigo_Blanco psy szczekaja, karawana jedzie dalej xdd

1

Komentarz usunięty

3

Komentarz usunięty

0

@MontelQ haha goście w różowych koszulkach uciekają jak kangury xddd

0

@Kapitan_SW to jedz autem jak tak narzekasz.

2

@Janiama poprostu najwięcej ma w sobie środków dopingowych :)

0

Ktoś na Sunrise w ten weekend?

0

@owczar0005 i z czego ta laba?
Jak Neymar całował herb Barcelony to było dobrze?

0

@4drian0 P30 Pro zdecydowanie. Za sam aparat :)

0

@Kredon ja mam ten za ktory bede placil 10 takze dlatego tyle napisałem :)

0

@Jogas tak jak kolega wyżej napisał. Do końca lipca za free a potem chyba 10 zł za Msc :)

0

@Jogas tak, u mnie działa

0

@Karakanis tego jeszcze nie słyszałem. Chyba będzie to mój ulubiony tekst, dzięki! :P

18

@Janiama podzielam twoje zdanie. Miał swój czas, podjął decyzję o odejściu. I to koniec jego historii w Barcelonie. A niektórzy nie pamiętają że Barcelona to,, coś więcej niż klub,,

1

@zmiter912576 czy ten film jest aż taki ważny? Obejrzycie 15 minut i będzie bunga bunga. Na moje włącz nawet Władcy Much.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?