Chaoss
Dołączył/a: styczeń 2015
Wlkp
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Zamek Książ i Czocha ,ponoć bardzo ładne
0
Żeby się tam znaleźć choćby na godzinę :)
1
Bierz PS4 Slim. W przyszłym roku ps5, nie warto przepłacać za pro.
0
Ja grałem w 2, i czekałem na fajne promocje , no i się doczekałem. Jest to jedna z dwóch ostatnich gier w jakie chce zagrać jeszcze na PS4.
0
HBO GO miesiąc za free masz.
0
Wiedźmin 3 Dziki Gon Edycja Gry Roku za 63 zł na PS Store.
0
To najważniejsze :P
0
Jesli to ,,Lody Dody,, to jadę tam !
2
Passata B5 po lifcie.
1
Nie skończą, się. Nadal Barcelona będzie ,, czymś więcej niż klub,,
0
Przecież Wczoraj ponoć nie mogłeś bez niej żyć :D
8
Benefis Włodka Szaranowicza na tvp1. Polecam
0
Wejdź na stronę strefazero.
0
Pamiętam do dziś tego gola :)
1
Też mnie to ciekawi kto był gorszy :P
2
Smutno to pisać, ale głupim ludziom nie da się przegadać, choćbyś miał najlepsze argumenty :)
Po raz kolejny powiedzenie ,,z rodzina pięknie na zdjęciach,, sprawdza się.
11
Dokładnie! A tam wyżej jeden z drugim wódkę piją i się śmieją z pelikanów.
36
I już po rodzinnej kłótni, kto ogląda TVN a kto TVP. Zatrważające jest to ze ludzie nie potrafią samodzielnie myśleć i wierzą w jedno albo drugie.
Przynajmniej pojedzone :D
0
Legendy! Co dwa tygodnie nowe :)
31
Nowa , 5 letnia
Wybierz jedno.
Na takich ludzi nic nie poradzisz. Nawet nie ma sensu szukać sprawcy. Miałem już tak pare razy.
3
Tylko i wyłącznie takie.
https://zapodaj.net/caa5372dccc50.jpg.html
0
Nie pomogłeś :D
0
Nie każdy ma wolne święta :)
0
Widziałem nagranie. Szkoda :(
2
Jest ktoś tu kto grał kiedyś w Populous: The Beginning z 98 roku? Właśnie znalazłem starą płytę z tą gierką. Jak na tamte czasy robiła niesamowite wrażenie.
,, Kiedyś to było,,
0
W necie jeszcze nic o tym nie ma. Oby tym razem był to fejk.
0
O kurde...
0
Znajdź sobie takie technikum po którym będziesz dobrym fachowcem. Bo w tej chwili właśnie takich ludzi brakuje. Studia przestały cokolwiek dawać, takie jest moje zdanie. Lepiej być fachowcem z pewną i dobrą pracą, niż pracować po studiach na stacji albo mc.
0
Ja tak samo. Chyba z 15 lat.
0
.