0

.

0

VAR to najlepsza rzecz jaka przydarzyła się piłce od czasu goal line.

2

Nie chciałbym. Zdobył swoje i tyle.

0

Jedynie trybuny wchodzą w gre :)

0

A sądzisz ze Real Madryt to polka niżej od Ajaxu, Totków itp bo odpadli w 1/8 ? ja nie.

1

Tomek Hajto ?

0

Nie słuchaj go, bo za rok stracisz Dom ! :D

0

Messi wczoraj pokazal gdzie ma ten ,,kolektyw,, :P

0

Dlaczego ? Barca w kazdym meczu byla faworytem i gra w 1/2

0

Pamiętam to !

1

Ostrożność ostrożnością, do każdego trzeba podejść z szacunkiem, jasne.
Ale szczerze mówiąc to Nasi są murowanym faworytem do LM. Jeśli nie zdobędą będę strasznie zaskoczony. Żaden z półfinalistów nie ma tak jakościowych piłkarzy, oraz tak doświadczonych i głodnych przerwania passy Realu jak Nasi chłopcy. Czy Live czy Totki czy Ajax są co najmniej półkę niżej niż Barca. Takie jest moje zdanie.

0

No i jesteśmy na papierze lepsi od nich. Barca może przegrać tylko z sobą. Wreszcie !

0

No to 6-1, przepraszam mój błąd.

3

Prawda jest taka że 95% osób które kibicuje City na tej stronie, jest za nimi tylko ze względu na Pepa.

0

Zapominasz o pamiętnym 6-1 Barca PSG ? Pisać dalej lepsze mecze ?

0

Jego czas w Barcelonie się skończył. Nie chciałbym znowu Pepa. Niech zostanie z tymi osiągnięciami.

2

A City co pokazało ? Dziurawą obronę ?

3

Jaki sędzia ? City wygrałoby niezasłużenie, a tak wygrał futbol :)

1

Guardiola zapomniał że jest Var :D

2

Każdy byle nie City

0

Co?????

0

Zaraz cię obrońca Pepa zje.

1

Pięknie ! City ogórki :)

0

To się robi śmieszne.

1

No i pięknie. Wolisz Farbowanych Lisów z Francji ?

0

Zapominasz że City gra ćwierćfinał który przegrało.

0

City ? Przecież oni nawet Totkow nie zjedza.

0

A ja ich oglądałem na Polsatach jak grał Hunteelar i inni :P

0

No to Leo do boju, ma 3 mecze żeby trochę nadrobić do Cristiano :)

1

Ile w tej chwili mają goli Messi i CR w Europejskich Pucharach?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?