Chaoss
Dołączył/a: styczeń 2015
Wlkp
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
.
0
VAR to najlepsza rzecz jaka przydarzyła się piłce od czasu goal line.
2
Nie chciałbym. Zdobył swoje i tyle.
0
Jedynie trybuny wchodzą w gre :)
0
A sądzisz ze Real Madryt to polka niżej od Ajaxu, Totków itp bo odpadli w 1/8 ? ja nie.
1
Tomek Hajto ?
0
Nie słuchaj go, bo za rok stracisz Dom ! :D
0
Messi wczoraj pokazal gdzie ma ten ,,kolektyw,, :P
0
Dlaczego ? Barca w kazdym meczu byla faworytem i gra w 1/2
0
Pamiętam to !
1
Ostrożność ostrożnością, do każdego trzeba podejść z szacunkiem, jasne.
Ale szczerze mówiąc to Nasi są murowanym faworytem do LM. Jeśli nie zdobędą będę strasznie zaskoczony. Żaden z półfinalistów nie ma tak jakościowych piłkarzy, oraz tak doświadczonych i głodnych przerwania passy Realu jak Nasi chłopcy. Czy Live czy Totki czy Ajax są co najmniej półkę niżej niż Barca. Takie jest moje zdanie.
0
No i jesteśmy na papierze lepsi od nich. Barca może przegrać tylko z sobą. Wreszcie !
0
No to 6-1, przepraszam mój błąd.
3
Prawda jest taka że 95% osób które kibicuje City na tej stronie, jest za nimi tylko ze względu na Pepa.
0
Zapominasz o pamiętnym 6-1 Barca PSG ? Pisać dalej lepsze mecze ?
0
Jego czas w Barcelonie się skończył. Nie chciałbym znowu Pepa. Niech zostanie z tymi osiągnięciami.
2
A City co pokazało ? Dziurawą obronę ?
3
Jaki sędzia ? City wygrałoby niezasłużenie, a tak wygrał futbol :)
1
Guardiola zapomniał że jest Var :D
2
Każdy byle nie City
0
Co?????
0
Zaraz cię obrońca Pepa zje.
1
Pięknie ! City ogórki :)
0
To się robi śmieszne.
1
No i pięknie. Wolisz Farbowanych Lisów z Francji ?
0
Zapominasz że City gra ćwierćfinał który przegrało.
0
City ? Przecież oni nawet Totkow nie zjedza.
0
A ja ich oglądałem na Polsatach jak grał Hunteelar i inni :P
0
No to Leo do boju, ma 3 mecze żeby trochę nadrobić do Cristiano :)
1
Ile w tej chwili mają goli Messi i CR w Europejskich Pucharach?