0

Komentarz usunięty

0

Czyżby Wolny już niedługo nr1 Polskich skoków ?

0

Ile Nasi skoczyli w 1 serii ? Nie oglądałem :(

1

Leo zremisował z Austria.

0

Pięknie wyjasniles :)

0

A we mnie zostało coś z dzieciaka gdy gra Repra właśnie. Mecze Barcy oglądam już na luzie. No chyba że EC albo Finał LM :)

1

Ale narzekasz. To dopiero początek Eliminacji. Fajnie że weszli już chyba na stałe Bednarek, Bereszynski i Kedziora. Liczę że będą grać coraz lepiej. Najważniejsze 3 pkt w najtrudniejszym meczu naszych eliminacji.

2

Niektórym nie dogodzisz.

1

Trzema pkt ?

6

Tvp, Laskowski i do tego na Polsacie kupili mikrofony w biedrze.

0

Nie czytam wszystkich jego info :)

0

Jasne ze nie każda osoba się nadaje. Dziadek jeździł motorem do 80 lat, a nic nie widział. Ale jak to starszy człowiek, nie słuchał ze ma nie jeździć, ale w końcu sam się opamiętał

0

A dla mnie jest. Bez auta jak bez ręki :)

0

Masz racje, ale idąc tym tokiem rozumowania ponizej 30 roku zycia rowniez nie powinnismy miec prawka. Bo to ta grupa powoduje najwięcej wypadków.

1

Więcej kobiet w Chińskiej Armii niz ludzi w USA ? Chyba nieee.
Chyba ze chodzi ci o ludzi w armii USA.

,,ChALW jest największą liczebnie armią na świecie, pod bronią ma 2,25 mln (ok. 0,18% populacji) żołnierzy, a łącznie z formacjami paramilitarnymi – 3,25 mln.,,

19

Peszkin, Grosik i ich kompan od chlania Hajto.

8

Włodzimierz Szaranowicz odchodzi na emeryturę. Jednym z powodów zły stan zdrowia. Legenda!

https://sport.radiozet.pl/Pilka-nozna/Wlodzimierz-Szaranowicz-odchodzi-z-telewizji.-Powodem-choroba

0

MP3, na rower i jazda cały dzień :D
Teraz to torby na głosniki noszą :D

3

Skubi digri gó..o :P


0

Co by nie mowic, wszystkie te utwory prezentowały jakiś poziom.
..Kiedyś to byłoo,, :D

4



Oprócz Anty Liroya najlepszy Diss w Polskim Rapie :)

0

??

0

House od Cards
Breaking Bad
Zadzwoń do Saula
GRA O TRON !
Mad Men
Narcos
Dexter
Peaky Blinders

2

Świat się nie zawali. Barca to nie całe życie :)

2

Super że to wszystko przyśpiesza. Obyśmy się doczekali ponownego lądowania na Księżycu i oby Marsie :)

1

Jak Bolek :P

0

Nawet juz nie pamiętam, ale z 6 lat temu. Pierwsza wyplata 1200 zl :D

0

Rokossowskiego nie ma co liczyć, podstawiony Rusek.

0

O tym nie słyszałem. Był Marszałkiem za PRL pewnie ?

0

Jak mi w pierwszej pracy zaje... 7 netto za h to nie wiedziałem czy smiać sie czy płakać :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?