Chaoss
Dołączył/a: styczeń 2015
Wlkp
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
0
Czyżby Wolny już niedługo nr1 Polskich skoków ?
0
Ile Nasi skoczyli w 1 serii ? Nie oglądałem :(
1
Leo zremisował z Austria.
0
Pięknie wyjasniles :)
0
A we mnie zostało coś z dzieciaka gdy gra Repra właśnie. Mecze Barcy oglądam już na luzie. No chyba że EC albo Finał LM :)
1
Ale narzekasz. To dopiero początek Eliminacji. Fajnie że weszli już chyba na stałe Bednarek, Bereszynski i Kedziora. Liczę że będą grać coraz lepiej. Najważniejsze 3 pkt w najtrudniejszym meczu naszych eliminacji.
2
Niektórym nie dogodzisz.
1
Trzema pkt ?
6
Tvp, Laskowski i do tego na Polsacie kupili mikrofony w biedrze.
0
Nie czytam wszystkich jego info :)
0
Jasne ze nie każda osoba się nadaje. Dziadek jeździł motorem do 80 lat, a nic nie widział. Ale jak to starszy człowiek, nie słuchał ze ma nie jeździć, ale w końcu sam się opamiętał
0
A dla mnie jest. Bez auta jak bez ręki :)
0
Masz racje, ale idąc tym tokiem rozumowania ponizej 30 roku zycia rowniez nie powinnismy miec prawka. Bo to ta grupa powoduje najwięcej wypadków.
1
Więcej kobiet w Chińskiej Armii niz ludzi w USA ? Chyba nieee.
Chyba ze chodzi ci o ludzi w armii USA.
,,ChALW jest największą liczebnie armią na świecie, pod bronią ma 2,25 mln (ok. 0,18% populacji) żołnierzy, a łącznie z formacjami paramilitarnymi – 3,25 mln.,,
19
Peszkin, Grosik i ich kompan od chlania Hajto.
8
Włodzimierz Szaranowicz odchodzi na emeryturę. Jednym z powodów zły stan zdrowia. Legenda!
https://sport.radiozet.pl/Pilka-nozna/Wlodzimierz-Szaranowicz-odchodzi-z-telewizji.-Powodem-choroba
0
MP3, na rower i jazda cały dzień :D
Teraz to torby na głosniki noszą :D
3
Skubi digri gó..o :P
0
Co by nie mowic, wszystkie te utwory prezentowały jakiś poziom.
..Kiedyś to byłoo,, :D
4
Oprócz Anty Liroya najlepszy Diss w Polskim Rapie :)
0
??
0
House od Cards
Breaking Bad
Zadzwoń do Saula
GRA O TRON !
Mad Men
Narcos
Dexter
Peaky Blinders
2
Świat się nie zawali. Barca to nie całe życie :)
2
Super że to wszystko przyśpiesza. Obyśmy się doczekali ponownego lądowania na Księżycu i oby Marsie :)
1
Jak Bolek :P
0
Nawet juz nie pamiętam, ale z 6 lat temu. Pierwsza wyplata 1200 zl :D
0
Rokossowskiego nie ma co liczyć, podstawiony Rusek.
0
O tym nie słyszałem. Był Marszałkiem za PRL pewnie ?
0
Jak mi w pierwszej pracy zaje... 7 netto za h to nie wiedziałem czy smiać sie czy płakać :D