Chaoss
Dołączył/a: styczeń 2015
Wlkp
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pierwsze nwm
Sevilla
Arsenal
Villareal
2
Harmonogram weekendu F1 w Australii:
15 marca (piątek) godz. 2:00 - pierwszy trening ( studio od 1.00)
15 marca (piątek) godz. 4:00 - konferencja kierowców
15 marca (piątek) godz. 6:00 - drugi trening
16 marca (sobota) godz. 4:00 - trzeci trening
16 marca (sobota) godz. 7:00 - kwalifikacje
17 marca (niedziela) godz. 6.10 - start wyścigu
1
Pewnie dużo włoży do walki. Tak jak inni piszą, może wejdzie w umysł Nocnego Króla.
8
Ja bardziej kojarzę ją z Alternatyw. Super aktorka :(
1
Zebys sie jutro nie zdziwil.
0
Znalazłem to wkleilem.
1
Jeśli Barca przejdzie, to najlepszym Ćwierćfinałem będzie City - Juve. Odpadnie jeden z faworytów.
6
Hue hue :)
https://zapodaj.net/7006d4b4b63b2.jpg.html
0
Sam sobie odpowiedziałeś. Na tym poziomie nie wystarczy dobrze grać, trzeba MYŚLEĆ !
0
Oczywiście że tak. Poczuł rękę, to upadł. Cwaniactwo. Nigdy nie grałeś w piłkę choćby w A Klasie ?
1
Niech Messi tak zagra w LM.
24
Zaczyna się :d
0
Jeśli odpadniemy, to uważasz że nie będzie mu się należała ?
0
Geniusz :).
1
Polsat się bawi ;D
0
Nie napisałem nic na City, tylko to że Schalke gra w tym sezonie słabo.
0
Schalke jest 14 w Bundeslidze. To mówi wiele.
0
Nie jest źle. Fakt Ronaldo gra fantastycznie, ale mam wrażenie że Juve albo odpuściło przez wynik albo puchnie. Jeden gol AM i Juve musi znowu 2 strzelić.
0
Przeczytałem Trynkiewicz , sorki :D
0
A kiedy Barca Ostatnio była dalej niż Ćwierćfinal ?
2
Jakby nie patrzeć to prócz Messiego jest najlepszym piłkarzem. Ma wiele cech które Leo brakuje, i odwrotnie :)
1
CR7
Mogą kibicować komu chcą ale to nie mecz Naszej Repry.
9
Jezuuu ale są za Juve redaktorzyny z Polsatu.
0
Oby wróciła do zdrowia i znalazła super właściciela. Amstaffy to piekne psiaki :)
0
http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2019-03-12/suka-amstaffa-mogla-byc-glodzona-miesiacami-nie-jest-w-stanie-samodzielnie-sie-poruszac/
Co Ci ludzie mają we Łbach?
0
Jeśli by coś osiągnął w życiu i był wielkim człowiekiem, to nie mówiłby tego na każdym kroku.
0
Ciekawe z tym smianiem. Muszę przestać się śmiać przy mojej, bo może czasami też to przeczytać :D
0
Musisz mieć OC czy jeździsz czy w nim Ru...asz czy stoi w stodole.
0
Mam wrażenie że płaca ci za wszczynanie kłótni. Po co znowu zaczynasz ? Każdy ma swoje zdanie.
1
Dobrze wiedzieć :)