0

3.0 TDI lub 3.0 tfsi. Żadnych 4 cylindrowek do A5 nie bierz.

1

Ja właśnie oglądam drugi raz żeby sobie przypomnieć przed ostatnim sezonem.
Trzeba uważnie oglądać i słuchać, bo serial momentami ciężki.

0

Miałem A4 B7. Ciasne w środku, o wiele ładniejsze od A4 b6 mimo że to prawie to samo.
Co chcesz wiedzieć ?

0

I tak powinno być. To jest piłka nożna, to są emocje na najwyższym poziomie. Muszą być bójki.

0

I pasuje. Dobrać się do nich.

0

Ale Slavia walczy z Sevilla.

0

Dobrze że już u nas nie gra.

1

Mnie City całe życie wku... :)

1

Ciekawe czy skończy się tak jak nas serial przyzwyczaił, do niespodziewanego.

1

Wczoraj ujrzał światło dzienne zwiastun 8 sezonu Gry o Tron.


Szkoda, że ostatni :(

8

No i pięknie :)

0

To dlaczego PSG i City nie istnieją w Europie ?

0

Mylili się na ich korzyść, ale jak ktoś myśli że robili to bo byli opłaceni to jest poprostu idiotą.

1

Real w ostatnie pięć lat wygrał 4 LM przez brak VARu ? Śmieszne.

0

Ogladasz LM pół roku że o takie coś pytasz ?

3

Teraz widać ile dla Realu znaczył Zidane i przede wszystkim CR7.

0

Brzmi jak Sci Fi :D

0

To jest właśnie to, że mózg nie jest w stanie pojąć jak wielki jest wszechświat.

1

Bekę sobie cisnę. Trochę dystansu. Niestety ale gość jest Polakiem.

8

On nie zasługuje na słowo ,,Pan,, ;D

0

Wiemy od soboty :)

0

Nienormowany czas pracy. Ale szczerze wolę iść w weekend i w tygodniu mieć wolne :)

2

Dlaczego w tym klubie w każdym wychowanku widzi się następce kogoś ?

2

Nie znam :)

0

Dziś 7 rocznica katastrofy kolejowej pod Szczekocinami.

0

A co on teraz zrobił źle ? Ma takie zdanie i tyle :P

0

RFN, NRD poprostu :)

0

Hahahaha piękny sport :D

2

Jaka słaba konstrukcja ? Stara dobra, benzyna pod LPG.

2.0 FSI ? Litr oleju na 500km..

Jeśli nie potrzebujesz mocnego auta, bierz 1.6

0

Po 10h ale w tygodniu , bez tych weekendów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?