Chaoss
Dołączył/a: styczeń 2015
Wlkp
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
3.0 TDI lub 3.0 tfsi. Żadnych 4 cylindrowek do A5 nie bierz.
1
Ja właśnie oglądam drugi raz żeby sobie przypomnieć przed ostatnim sezonem.
Trzeba uważnie oglądać i słuchać, bo serial momentami ciężki.
0
Miałem A4 B7. Ciasne w środku, o wiele ładniejsze od A4 b6 mimo że to prawie to samo.
Co chcesz wiedzieć ?
0
I tak powinno być. To jest piłka nożna, to są emocje na najwyższym poziomie. Muszą być bójki.
0
I pasuje. Dobrać się do nich.
0
Ale Slavia walczy z Sevilla.
0
Dobrze że już u nas nie gra.
1
Mnie City całe życie wku... :)
1
Ciekawe czy skończy się tak jak nas serial przyzwyczaił, do niespodziewanego.
1
Wczoraj ujrzał światło dzienne zwiastun 8 sezonu Gry o Tron.
Szkoda, że ostatni :(
8
No i pięknie :)
0
To dlaczego PSG i City nie istnieją w Europie ?
0
Mylili się na ich korzyść, ale jak ktoś myśli że robili to bo byli opłaceni to jest poprostu idiotą.
1
Real w ostatnie pięć lat wygrał 4 LM przez brak VARu ? Śmieszne.
0
Ogladasz LM pół roku że o takie coś pytasz ?
3
Teraz widać ile dla Realu znaczył Zidane i przede wszystkim CR7.
0
Brzmi jak Sci Fi :D
0
To jest właśnie to, że mózg nie jest w stanie pojąć jak wielki jest wszechświat.
1
Bekę sobie cisnę. Trochę dystansu. Niestety ale gość jest Polakiem.
8
On nie zasługuje na słowo ,,Pan,, ;D
0
Wiemy od soboty :)
0
Nienormowany czas pracy. Ale szczerze wolę iść w weekend i w tygodniu mieć wolne :)
2
Dlaczego w tym klubie w każdym wychowanku widzi się następce kogoś ?
2
Nie znam :)
0
Dziś 7 rocznica katastrofy kolejowej pod Szczekocinami.
0
A co on teraz zrobił źle ? Ma takie zdanie i tyle :P
0
RFN, NRD poprostu :)
0
Hahahaha piękny sport :D
2
Jaka słaba konstrukcja ? Stara dobra, benzyna pod LPG.
2.0 FSI ? Litr oleju na 500km..
Jeśli nie potrzebujesz mocnego auta, bierz 1.6
0
Po 10h ale w tygodniu , bez tych weekendów.