Chaoss
Dołączył/a: styczeń 2015
Wlkp
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Również kibicuje Ferdkowi od jego debiutu. Moim zdaniem najlepszy kierowca XXI wieku. Czy w historii to nwm, za młody jestem :P Mam nadzieję, że wróci jeszcze.
30
Fernando Alonso po 17 latach konczy kariere w F1.
0
Audi A3, Golf, Astra, Mazda 3
0
Do 2.0 to raczej niezbyt szybkie :)
0
Masz racje. 60 mln to grosze...
7
Jest Francuzem to podaje Francuza :) :P
10
To jego opinia, Nie Tobie oceniać.
0
A co Ty chcesz od Barto ? Obok City i PSG mamy największy potencjał na rynku transferowym. Rok w rok na plusie, i stopniowe zmniejszanie zadłużenia.
1
No chyba że masz żone Dyche :P
0
Tylko Chińczyk. No chyba że chcesz lansować się IPhonem :)
0
To właśnie pokazuje, że Paco go zjada :)
0
Łał. Sama prawda :)
7
Dobre żarty. Strona stronie równa.
Nie chodzi mi o wygląd.
0
Za takie pieniadze wielu wystarcza bycie ,,tylko,, bardzo dobrym.
0
Dla niego to tez praca.
14
Co tu taka nagonka na Dembele?
Ciekaw jestem ilu z was skraca urlopy z wlasnej woli.
0
1 Ojciec Chrzestny
2 Wyspa Tajemnic
3 Ojciec Chrzestny 2
4 Wilk z Wall Street
5 Kasyno
2
Wystarczy porownać roznice w latach i poziomie technologii. Między 1750 a 1850 rokiem była mniejsza przepaść technologiczna, niż między 1980 a 2010 chociażby.
To pokazuje, jak Nauka przyśpiesza, i oby tendencja była utrzymana.
0
Polecam jeszcze kanał Astrofaza. Wg mnie lepszy od w.w :)
0
brakuje ,,czerwony,zolty,zielony,,
brakuje podsumowan miesiąca
0
Bardzo mozliwe ze wscehswiat jest nieskonczony.
0
Wpisz sobie najbardziej odlegle miejsca we wszechswiecie. Ja podalem srednice swiatla widzialnego
0
90 mld lat swietlnych.
6
Zacmienie zacmieniem ale dzis opozycja Marsa. Kto ma teleskop zapraszam na zewnatrz. Niesamowite widoki. I pomyslec ze na tej ,,malej,, kropce jest obecnie sprzet zbudowany przez czlowieka.
0
Komentarz usunięty
1
To juz nie lepiej kupowac we 4? Skromne nascie zl a masz spokoj z kombinowaniem :)
0
A ja po nocce :D
0
A kto to jest ten Thiago, co ? Bo wychowanek? Za slaby na Barcelone.
3
3 miejsce, rekord 171
0
Slyszeliscie Szczesnego ? :DDD