Chaoss
Dołączył/a: styczeń 2015
Wlkp
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czytam i oczom nie wierze. Niektórzy krytykują Barce bo inni piszą źle o szejkach.
1
Również ich ogladam od tamtych lat :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Trafił w punkt :)
0
Przecież Papież chce przyjmować.
0
Potwierdzam :).
0
Weź stonuj. Labe sobie ludzie robią a Ty o bólu. :))
0
2.
0
Trochę spóźnione :)
6
A robiło pampampam czy ucaucauca ? :))
1
V8 to poezja. Miałem 4.2 w A8 D2. Do dzisiaj tęsknię za tym dźwiękiem :( Nic tylko wyłączyć radio, otworzyc okna i słuchać jak wchodzi na obroty :D
4
Wplacilem w tamtym roku kilkaset zł na leczenie koleżanki u której wykryto raka piersi. Uważam że zrobiłem lepiej aniżeli miałbym tyle przeznaczyć na Owsiaka. Nadal uwazasz np Mnie za dusigrosza?
3
Równie dobrze moge wydać te pieniądze na piwo, na batona itd. Ale mogę też dać na kogoś kto potrzebuje pomocy w mojej okolicy. Dlatego wkurzają mnie apele, że kto nie płaci na WOSP ten sknera i z PiSu.
5
Kto chce płaci, kto nie chce, nie płaci. I niech tak zostanie :)
0
Radzę się dowiedzieć do kogo należy Orlen.
0
Z jednej strony prawda, ale z drugiej to tylko sentyment. Ja wole decydować za siebie , kupować co mi się żywnie podoba etc. Jednym słowem Wolność :)
0
To zarobimy 90 mln i kupimy top obrońcę.
0
Arda, Masche i tak nie grają. Deulo jak gra to parodia. Na ogory to można kogoś z Barcy B wystawić. Rafa lub Denis jeszcze i nadal mamy duży skład :)
0
Faktycznie koszmar :)
11
Ale spania ?
0
Szczerze mowiąc to PiS-owi pewnie teraz jeszcze bardziej podskoczy poparcie.
29
Duda ma mój glos w wyborach :)
0
Co MA PiS do terminow jedzenia?
0
Powaznie ?
0
Moze.
Ryan na PC leci :)
0
A pamietna kleska za czasow LE?
0
Nie musisz mnie za nic przepraszac :)
Tez mam takie zdanie, ale Turan bedzie siedzial do konca kontraktu pewnie.
0
Uszczupli?
2
Chyba wg kazdego tutaj ,Stoch zasluzyl najbardziej :)
4
Mimo wszystko z kims trzeba żyć :)