Chaoss
Dołączył/a: styczeń 2015
Wlkp
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dokładnie. Jak widać są zbyt słabi na Barce. NIe bez przyczyny u Lucho też nie grali. Śmieszy mnie to, że ludze tutaj ciągle żyją Legendą o Naszej szkółce.
0
No dokladnie. Nasępny mecz Suarez ława.
0
Jezeli? Od pol roku kopie sie po czole.
2
A niektórzy tutaj pisali że Suarez to top 1 Napastników (obecnie) :) jak bede potrzebowal dobry hasz, to się zgłoszę :)
0
A co masz do Villi? Kontuzja dala mu w kość, ale crackiem był niezłym :)
0
Tak czy tak go zjada :)
0
Obawiam się, że najlepsze za nim :)
0
To dobrze, strasznie mu kibicuje :)
0
Jak gra Paco? :)
0
Chcialbym zeby ,,kluch,, siedzial dzis na lawce :)
0
Kocham te riposty tutaj :))
0
Nie, wejdz na ceneo :) Zamowilem w Pon, we Wtorek już miałem :)
0
Pro.
0
Kupilem ostatnio Ps4 Slim 1Tb za 1199.
0
El Clasico to co innego.
0
Nie tylko, lecz az :)
0
Tylko :DDD
0
Lewy najbardziej kompletny :)
3
Jeszcze 10 minut I z Rakiticiem I Gomesem padlaby bramka. Zmiany Daly troszke energii :)
1
Najlepsza 9 jest Lewandowski :))
2
Gomes > Denis :)
0
Moim skromnym zdaniem Nie bedzie już tak niszczyl jak na Wiosne 2015 :// Ale oby bylo inaczej :))
0
Napastnik bedzie zawsze rozgrzeszany z bramek :)
0
Tak na serio to obaj są obecnie beznadziejni w swoich rolach. :)
2
Suarez.
0
Czyli Dobrze ze poszedlem spac :)
0
97/98 cos w ten desen :))
2
Dlatego to on jest trenerem a Ty No Name :))
0
Co prawda to nie o nim, ale też się dobrze w tym aspekcie spisuje :)
1
Nie, ale posiadam Homoseksualiste w FM :)) Polecam :PPP