0

Dokładnie. Jak widać są zbyt słabi na Barce. NIe bez przyczyny u Lucho też nie grali. Śmieszy mnie to, że ludze tutaj ciągle żyją Legendą o Naszej szkółce.

0

No dokladnie. Nasępny mecz Suarez ława.

0

Jezeli? Od pol roku kopie sie po czole.

2

A niektórzy tutaj pisali że Suarez to top 1 Napastników (obecnie) :) jak bede potrzebowal dobry hasz, to się zgłoszę :)

0

A co masz do Villi? Kontuzja dala mu w kość, ale crackiem był niezłym :)

0

Tak czy tak go zjada :)

0

Obawiam się, że najlepsze za nim :)

0

To dobrze, strasznie mu kibicuje :)

0

Jak gra Paco? :)

0

Chcialbym zeby ,,kluch,, siedzial dzis na lawce :)

0

Kocham te riposty tutaj :))

0

Nie, wejdz na ceneo :) Zamowilem w Pon, we Wtorek już miałem :)

0

Pro.

0

Kupilem ostatnio Ps4 Slim 1Tb za 1199.

0

El Clasico to co innego.

0

Nie tylko, lecz az :)

0

Tylko :DDD

0

Lewy najbardziej kompletny :)

3

Jeszcze 10 minut I z Rakiticiem I Gomesem padlaby bramka. Zmiany Daly troszke energii :)

1

Najlepsza 9 jest Lewandowski :))

2

Gomes > Denis :)

0

Moim skromnym zdaniem Nie bedzie już tak niszczyl jak na Wiosne 2015 :// Ale oby bylo inaczej :))

0

Napastnik bedzie zawsze rozgrzeszany z bramek :)

0

Tak na serio to obaj są obecnie beznadziejni w swoich rolach. :)

2

Suarez.

0

Czyli Dobrze ze poszedlem spac :)

0

97/98 cos w ten desen :))

2

Dlatego to on jest trenerem a Ty No Name :))

0

Co prawda to nie o nim, ale też się dobrze w tym aspekcie spisuje :)

1

Nie, ale posiadam Homoseksualiste w FM :)) Polecam :PPP

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?