1

,,Mam nadzieję ze nalozą na Nas kary,,

Kto Ty Jesteś ? Polak Mały.
Jaki Znak Twój ?

0

A wiesz, ze po 2 WŚ były masowe przesiedlenia ludności Niemieckiej z Pomorza i Prus Wschodnich ? Jedynie Kaszubi mają tam jakieś swoje obyczaje.

1

Jak mozna porównywać Sląsk do Katalonii ? Slązacy od 1918 roku zawsze chcieli do Polski.

1

Taka mądra a nie wie ze Niemcy Nazistowskie były formalnie od 33 ?

2

Znowu Ty.. Nudny juz Jesteś.

0

Przez Ekologów wiele obwodnic i km autostrad w Polsce zostało opoznionych w realizacjii.

1

Nie jestem zwolennikiem PiS.

A to ze ktoś ma 16 lat to juz jest gorszy ? Wielu takich młodych ma lepiej poukładane, niz 30 latek.

2

Nie obchodzą mnie twoje poglądy, mozesz sobie myslec co chcesz, ale czemu wszędzie przeciwnicy PiSu plują w nich jadem ?

Te Drzewka to poprostu paliwko dla oPOzycji. Nie mając zadnych argumentów, szukają byle czego, aby się do$ebać.

4

Juz dawno dorosłem moja miła. Jezdze po Europie to widzę, co się dzieje.
Jak Tobie tak źle to jedz mieszkać na zachód.

5

Nie przemówisz im. Oni nienawidzą partii rządzącej co by nie zrobili. Kazdy lubi kogo chce, ale takie latanie do Brukseli ze skargami jest śmieszne i karygodne. Warszawa to stolica Polski, a nie Bruksela.

6

A to Oni nam muszą rozkazywać co możemy a co nie ?
Unia prędzej czy później w takim kształcie upadnie..

2

Moj ulubiony zawodnik :) Szkoda , ze nie przyszedł rok wcześniej :/

1

Stadiony swiata w meczu na szczycie :P

0

Czesc uzytkownikow tutaj wyglada jak KODziarze. Nie wazne co robi PiS, I czy wgl robi, zawsze to wina Jaroslawa I innych.

0

Znajomy kibicuje I Barcelonie I Realowi. Jak ? Nie wiem.

2

Szczerze? Nie ma bata :)

1

I Hajto ! :)

3

Powiem Ci jedno. Zalosne.

Niech Ciebie tez kobieta zmieni na innego, zobaczymy jak sie bedziesz czuł.

0

Spalanie to zalezy od silnika. A koszty jak na Volvo,bardzo drogie auto.

P.S. Jaki poprzedni model, jak s90 jest tylko to nowe.

0

Decathlon :).

0

Nie gra to go łapią :)

1

No jasne, ze Luis musi grać w podstawie, zeby łapal forme, ale fajnie gdyby Paco wszedł w 50/55 min :) Pozyjemy, zobaczymy :)

2

Dałbym Paco w Podstawie :)

3

Na statystykach meczowych było 47 prób bodajze.

0

Dobra. Jak będę chciał coś napisać to poradzę się twej zacnej osoby.

0

To idź biegać na boku obrony przez 90 minut.

0

Jakie głosowanie ? Juz bylo.

0

Nie mam żadnego zamiaru Cie przekonywać. Barto zostanie do 2021 czy Ci się to podoba czy nie. A dobra gra tylko mu w tym pomaga.

1

Obrona bez Samuela wyglada slabo.

0

Jak w fifie :).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?