Chaoss
Dołączył/a: styczeń 2015
Wlkp
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
,,Mam nadzieję ze nalozą na Nas kary,,
Kto Ty Jesteś ? Polak Mały.
Jaki Znak Twój ?
0
A wiesz, ze po 2 WŚ były masowe przesiedlenia ludności Niemieckiej z Pomorza i Prus Wschodnich ? Jedynie Kaszubi mają tam jakieś swoje obyczaje.
1
Jak mozna porównywać Sląsk do Katalonii ? Slązacy od 1918 roku zawsze chcieli do Polski.
1
Taka mądra a nie wie ze Niemcy Nazistowskie były formalnie od 33 ?
2
Znowu Ty.. Nudny juz Jesteś.
0
Przez Ekologów wiele obwodnic i km autostrad w Polsce zostało opoznionych w realizacjii.
1
Nie jestem zwolennikiem PiS.
A to ze ktoś ma 16 lat to juz jest gorszy ? Wielu takich młodych ma lepiej poukładane, niz 30 latek.
2
Nie obchodzą mnie twoje poglądy, mozesz sobie myslec co chcesz, ale czemu wszędzie przeciwnicy PiSu plują w nich jadem ?
Te Drzewka to poprostu paliwko dla oPOzycji. Nie mając zadnych argumentów, szukają byle czego, aby się do$ebać.
4
Juz dawno dorosłem moja miła. Jezdze po Europie to widzę, co się dzieje.
Jak Tobie tak źle to jedz mieszkać na zachód.
5
Nie przemówisz im. Oni nienawidzą partii rządzącej co by nie zrobili. Kazdy lubi kogo chce, ale takie latanie do Brukseli ze skargami jest śmieszne i karygodne. Warszawa to stolica Polski, a nie Bruksela.
6
A to Oni nam muszą rozkazywać co możemy a co nie ?
Unia prędzej czy później w takim kształcie upadnie..
2
Moj ulubiony zawodnik :) Szkoda , ze nie przyszedł rok wcześniej :/
1
Stadiony swiata w meczu na szczycie :P
0
Czesc uzytkownikow tutaj wyglada jak KODziarze. Nie wazne co robi PiS, I czy wgl robi, zawsze to wina Jaroslawa I innych.
0
Znajomy kibicuje I Barcelonie I Realowi. Jak ? Nie wiem.
2
Szczerze? Nie ma bata :)
1
I Hajto ! :)
3
Powiem Ci jedno. Zalosne.
Niech Ciebie tez kobieta zmieni na innego, zobaczymy jak sie bedziesz czuł.
0
Spalanie to zalezy od silnika. A koszty jak na Volvo,bardzo drogie auto.
P.S. Jaki poprzedni model, jak s90 jest tylko to nowe.
0
Decathlon :).
0
Nie gra to go łapią :)
1
No jasne, ze Luis musi grać w podstawie, zeby łapal forme, ale fajnie gdyby Paco wszedł w 50/55 min :) Pozyjemy, zobaczymy :)
2
Dałbym Paco w Podstawie :)
3
Na statystykach meczowych było 47 prób bodajze.
0
Dobra. Jak będę chciał coś napisać to poradzę się twej zacnej osoby.
0
To idź biegać na boku obrony przez 90 minut.
0
Jakie głosowanie ? Juz bylo.
0
Nie mam żadnego zamiaru Cie przekonywać. Barto zostanie do 2021 czy Ci się to podoba czy nie. A dobra gra tylko mu w tym pomaga.
1
Obrona bez Samuela wyglada slabo.
0
Jak w fifie :).