1

Panowie nie oglądałem meczu, co odwalił Neymar ?

0

Real z przepłacaniem piłkarzy się ogarnął ostatnio. Mam nadzieje. ze wiecej klubów pójdzie w jego ślady ( w tym Barca)
A PSG i PL niech się kopią po czole ze swoimi $$$

0

Nie znosze Ferrari wiec sie ciesze :) Szkoda Alo, bo mogl byc 3 :)

0

Jak ja nienawidze tej krotkowzrocznosci. Leo jak strzeli tyle ogorowi to jest najlepszy, ale Ronaldo już strzelic Nie moze ? Mecz to mecz. 3 pkt to 3 pkt.

0

Pięknie :) To bedzie super wyscig :)

11

Teraz chwalicie Dybale a 50% osob tutaj pisalo ze to przereklamowany pilkarz.

0

Przepustnica.

2

No I wyscig F1 :)

2

Camp Nou v2 :D.

0

Niemcy, WB, Hiszpania, Rosja, Polska

0

Bylo 5 razy już :)

0

Oby nie :).

2

Ten Keita z RB to jakis rzeznik.

7

Jestem jednym z aktorów, wiec czesto :)

0

Chyba najpiekniejszy obecnie w Hiszpanii :)

1

Czy ja wiem czy tylko oka :P

0

Szwagier mowil ze znajdziesz wszystko :)

52

Pornhub :))))))))))))))))))))

0

To byl zart :)).

0

Wez podlacz kino domowe pod kompa I z glowy :)

0

Jamnik.

0

Golfa 2 to Ty chlopaku szanuj.
Golfa 3 zgodze sie, ale Za dwojke w dobrym stanie musisz zabulic :)

0

Będzie kiedyś jednym z naszych kapitanów coś czuje :)

1

Jest firmą moj drogi. Ogromną firmą

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

To troll czy kolejny cy,,ał w rurkach ?

4

Uwazaj bo ktoś Ci tu zaraz przywali argumentem ze strzelaja w niego to broni :DDD

1

60% ludzi tutaj tego nie pamieta. Sezonowcy to sezonowcy :)

2

Bo to świetny GK :)

0

Zwróć uwagę jak on szuka piłki. Ciągle się pokazuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?