Chaoss
Dołączył/a: styczeń 2015
Wlkp
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Panowie nie oglądałem meczu, co odwalił Neymar ?
0
Real z przepłacaniem piłkarzy się ogarnął ostatnio. Mam nadzieje. ze wiecej klubów pójdzie w jego ślady ( w tym Barca)
A PSG i PL niech się kopią po czole ze swoimi $$$
0
Nie znosze Ferrari wiec sie ciesze :) Szkoda Alo, bo mogl byc 3 :)
0
Jak ja nienawidze tej krotkowzrocznosci. Leo jak strzeli tyle ogorowi to jest najlepszy, ale Ronaldo już strzelic Nie moze ? Mecz to mecz. 3 pkt to 3 pkt.
0
Pięknie :) To bedzie super wyscig :)
11
Teraz chwalicie Dybale a 50% osob tutaj pisalo ze to przereklamowany pilkarz.
0
Przepustnica.
2
No I wyscig F1 :)
2
Camp Nou v2 :D.
0
Niemcy, WB, Hiszpania, Rosja, Polska
0
Bylo 5 razy już :)
0
Oby nie :).
2
Ten Keita z RB to jakis rzeznik.
7
Jestem jednym z aktorów, wiec czesto :)
0
Chyba najpiekniejszy obecnie w Hiszpanii :)
1
Czy ja wiem czy tylko oka :P
0
Szwagier mowil ze znajdziesz wszystko :)
52
Pornhub :))))))))))))))))))))
0
To byl zart :)).
0
Wez podlacz kino domowe pod kompa I z glowy :)
0
Jamnik.
0
Golfa 2 to Ty chlopaku szanuj.
Golfa 3 zgodze sie, ale Za dwojke w dobrym stanie musisz zabulic :)
0
Będzie kiedyś jednym z naszych kapitanów coś czuje :)
1
Jest firmą moj drogi. Ogromną firmą
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
To troll czy kolejny cy,,ał w rurkach ?
4
Uwazaj bo ktoś Ci tu zaraz przywali argumentem ze strzelaja w niego to broni :DDD
1
60% ludzi tutaj tego nie pamieta. Sezonowcy to sezonowcy :)
2
Bo to świetny GK :)
0
Zwróć uwagę jak on szuka piłki. Ciągle się pokazuje.