- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1111 Culés
Gorące dyskusje
BorzyKrzys
20
Kiedy oni zrozumieją, że ośmieszają na razie siebie, a nie Skolima. "Żyłem w ciągłym lęku,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
LAMC_10
11
Maja Chwalińska.https://twitter.com/i/status/2062128793297236287
20 odpowiedzi
RanDiFCB
1
@AlexDark00 a to tylko oni płacą więcej za prąd? gaz? "ciągłe rosnące koszty wszystkiego?... » Czytaj dalej
166 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1111 Culés
90
Mam ogromną nadzieję że Messi wygra ten Mundial.
Walić styl gry, jak dla mnie mogą przejść Francję po samobóju Llorisa w 93 minucie, wygrać z Urugwajem/Portugalią po golu ze spalonego Mascherano itd
Po prostu temu facetowi się to należy za to co dla nas zrobił
6
@Messi1st! A ja mam nadzieję, że wygra jakaś drużyna z Europy. Trzymam kciuki za Chorwację, choć wiekszych szans im nie daje. Może Portugalia, Hiszpania?
10
@Ramos9248 Jesteś za realem to wiadomo, że sukces Leo ci nie na rękę, niemniej dzięki za wyrażenie swojego zdania
23
@Ramos9248 Tylko nie Portugalia! ;) Nie mam zamiaru oglądać twarzy CR7 w finale. Oby Urugwaj ich ośmieszył.
5
@Messi1st! Totalnie do tego tak nie podchodzę. Jest kilku graczy z Barcelony, których nie lubię, ale co do Leo jestem neutralny. Po prostu większe przywiązanie czuje do drużyn Europejskich niż do tych z Ameryki Płd czy innej Azji.
3
@Messi1st! A co ma do tego to, że nie lubi Barcelony a chce żeby Mundial wygrała drużyna z Europy?
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Messi1st! Z jakiej paki mu się coś należy ?