0

@geass mam nadzieję że żartujesz.

0

@Jakchcesz to powiedz mi co Suarez robi w tym klubie?
Albo ława albo wyjazd. Przecież każdy widzi że napastnik już z niego żaden.

0

@Joe_Pesci i to jest fajne, że przestępcy rządzą częścią państwa?
Przerabialismy to w latach 90.

2

@kaamil1910 dzisiaj City pokazało tiki takę z Lyonem który gigantem nie jest.

0

@Thiago83 nie ma na to kasy, nie ma na to chęci, nie ma na to zgody :(

2

@Janiama od małego grałem w piłkę.
Też grałem sporo w amatorskich ligach. Nawet zagrałem sezon w drugiej (3)lidze Polskiej, a to wszystko w młodym wieku, bo mam ledwo ćwierć wieku. Jednak nigdy nie oglądałem jeszcze meczu w taki sposób w jaki ty niby oglądasz.
Nigdy też się nie wywyzszalem, bo jeśli ktoś ma nawet mały talent to praca może wiele osiągnąć, a druga liga Polska to tak naprawdę żaden poziom. Gralem z dwoma typkami z Pogoni Szczecin i jedyne co ich wyróżniało w stosunku do nas, to szybkość, nic więcej.
Mecz ma mi się przede wszystkim podobać, mam gdzieś trójkąciki i pułapki owsajdowe na boisku. Futbol ma cieszyć, a ten w wykonaniu Barcy nie cieszy mnie od 2016 roku.

Z jednym z czym się zgodzę to z tym, że Semedo jest akurat jednym z mniej winnych wczorajszego spotkania.

1

@DaPi przed meczem Barca Bayern też pisaliście że mamy całkiem spore szanse.
Jak się skończyło każdy widział, Bayern jest murowanym faworytem do LM.

0

@adasko1998 teraz życzę Robercikowi zdobycia LM.

4

Kolejny fakt potwierdzający, że Tiki-taka przeminęła z wiatrem...

1

@Janiama 100% racji!
Oni odpowiadają za wyniki sportowe czy za decyzję zarządu i przyszłości klubu?

0

@messi564 rok 2011 pełną gębą.

0

@blaugrana_36 i pół podstawowego składu.

1

@Eleri oczywiście że wycisnął maksa. Jak to mówią,, z go#na bata nie ukręcisz,,

0

@cat_r37 przecież on gra za zasługi.
Bardzo słaby zawodnik z niego.

1

@norbi77 otóż to.
Winnych jest tutaj trzech
Zarząd, trener, stara gwardia która ciągle myśli że jest najlepsza.

6

Wyjazd z tego klubu.

1

@tobiasson92 Griez pasuje do Barcelony, tylko jest jeden problem. Messi który gra na tej samej pozycji.

0

@BarcaInfo przecież Bundesliga się nie liczy, słaby poziom tam jest.

1

@Piorun Mats, Leo, Lenglet, De Jong, Griezmann, Puig, Fati
Tylko ci moim zdaniem powinni się czuc bezpiecznie.

2

@MichVeB nie, nie, nie
Zaakceptowałbym jakąś delikatną sesję w playboyu, ale nie grę w pornosie.

1

@ricardo0705 a co on zdziała w tym bagnie?

0

@Tasde a czy ja pisze ze Ernesto straciłby tyle samo?
Kibicuje Barcelonie od 2004 roku, ale takich cyrków nawet wtedy nie było.

3

@pt9 słaba ta Bundesliga.

1

@kris81 nic się niestety nie zmieni.
Odejdzie dwóch zawodników, kupią wielkie nazwisko, szatnia nadal będzie rządzić, będzie nadal gra na Leo i tak będziemy sobie człapać przez kolejne lata.

0

@_Specjalista Setien to tylko gwóźdź do trumny.

0

@Kondziubarca mnie oglądanie Barcy nie cieszy od 5 lat :(

1

@AlexMQUC legalnie to rzuć palenie i będzie lepiej :P

0

@AlexMQUC są takie pewne substancje :P

0

@Misanthrope też mam takie zdanie, niestety ale czekają nas ciężkie czasy :(

1

@Tomek_TF ty myślisz że to wina tylko i wyłącznie zarządu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?