O sobie

  • Zainteresowania piłka nożna, jazda konna, Gra o Tron ;)
  • Ulubiony zawodnik Gerard Pique, Leo Messi, Andres Iniesta, ter Stegen
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od od kiedy widziałam grę jej piłkarzy na MŚ i Euro

Statystyki

  • Dni w serwisie 2589
  • Liczba komentarzy 3534
  • Polecenia 15805

Komentarze

1

I to jest to, wczoraj Courtois wyjął podobny strzał...

0

@kiper09 Jak byłam na Camp Nou, na dolnej trybunie (mecz z Man City w 2016) to ciężko było te gwizdy wytrzymać, aż chciałam uszy zatkać xD mam wrażenie, że to już taka tradycja, gwiżdżą żeby gwizdać

1

@Kluivert_P Piłkarze czasem zrywają więzadła i grają do końca meczu, to często nie jest wcale aż tak strasznie bolesna kontuzja. Mnie na studiach fizjo uczyli, że często nawet w ogóle nie boli i pacjenci z tym miesiącami chodzą

62

"Niech podaje do Messiego" taaa Dani może za twoich czasów to działało, teraz to niekoniecznie. Nie ma nic gorszego w naszej drużynie obecnie niż podawanie do Messiego za wszelką cenę w każdej sytuacji

0

@abram3k Kilka lat temu przecież wprowadzono wytyczne że albo karny albo czerwo, nie ma podwójnego karania. Jak karny to żółta

Zobacz wszystkie

261

Niby wiedziałam, niby nawet tego chciałam, ale jakoś tak smutno mi się zrobiło, nawet bardzo. Mimo wszystko lubię Lucho i jestem niesamowicie wdzięczna za motywację naszych piłkarzy zwłaszcza w pierwszym sezonie.

162

Mogą mu uciąć nogi w łydkach a piłka dalej przy stopie.

125

I tak się właśnie odpowiada na kopanie po kostkach i piszczelach - uciszeniem rywala na boisku pokazując klasę sportową i szczyt możliwości, jakie piłkarz może osiągnąć. Ucz się Ney, tak się ucisza po fulach.
Właściwie to nie wiem, co napisać żeby opisać Leo i to co czuję oglądając go. Czasem naprawdę brak słów.
Ktoś świeżo po meczu porównał go do Maximusa z "Gladiatora" i ja także o tym samym pomyślałam, a tak się składa, że dzień przed meczem po raz kolejny obejrzałam ten świetny film. Piłkarze Realu naprawdę mogli zrobić wczoraj krzywdę Leo, na szczęście skończyło się dobrze a on sam się zemścił.
Ciężko o lepszą końcówkę tego meczu, jestem bardzo, bardzo szczęśliwa. Nie traktowałam tego meczu jako walkę o ligę, tylko jako mecz o honor. O poprawienie nastrojów i fanom i naszym chłopakom. Na szczęście się udało, a Liga dalej otwarta.
Sergi Roberto naprawdę może być zbawieniem dla naszej pomocy. Ten jego rajd... istne cudo, przeleciał przez pół boiska. On się dusi na obronie, grzechem niewybaczalbym było uwięzienie go tam na cały sezon.

107

Selekcją naturalną nazywasz zabijanie zwierząt żeby pozyskać z nich róg? Zastanów się proszę.

98

Pique na Twitterze o artykule Marki:
„Boli oglądanie Camp Nou bijącego brawo wyeliminowanym z LM piłkarzom. Oni [w Madrycie] są przyzwyczajeni do gwizdów po awansie”Prawda. Kibice dziękują piłkarzom za starania do samego końca, wspiarają ich ponieważ kochają ich i klub. Ale Marka i tak powie o pożegnaniu epoki.