O sobie

  • Zainteresowania piłka nożna, jazda konna, Gra o Tron ;)
  • Ulubiony zawodnik Gerard Pique, Leo Messi, Andres Iniesta, ter Stegen
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od od kiedy widziałam grę jej piłkarzy na MŚ i Euro

Statystyki

  • Dni w serwisie 1552
  • Liczba komentarzy 3501
  • Polecenia 15654

Komentarze

0

@escarabajo Nie wiem w jakim sklepie, ja jeszcze nic takiego nie widziałam.

1

@Douglasinho Kiedy Leo za przeproszeniem znał swoje miejsce na boisku wszystko funkcjonowało lepiej. Teraz, od kiedy robi co chce gdzie chce, może i dalej potrafimy klepać ligowych słabiaków, ale na skalę europejską nic nie osiągamy. Nie twierdzę, że to tylko jego wina bo oczywiście nie, ale drużyna powinna funkcjonować od a do z, a nie tak, że jakiś piłkarz robi sobie, co chce.

1

@HansLanda Ale to NIE JEST film o uniwersum Batmana. Gdyby tak było Joker by wpadł do kwasu czy co tam. To NIE JEST film o oryginalnej historii Jokera, jedynie luźno, baaaardzo luźno bazujacy na komiksach, praktycznie jedynie wykorzystując nazwy jak "Gotham", "Joker", czy "Bruce Wayne". Tak naprawdę mały Bruce nie ma tu żadnego znaczenia i mógłby się w ogóle nie pojawić, to tylko smaczek. To nie jest film o komiksowym Batmanie i Jokerze z DC, to w dużym uproszczeniu film o tym, jak popada się w obłęd, jak powstają bunty, rewolucje i fanatycy, że każdy "zły" może mieć za sobą smutną historię a zły jest tylko z jednej perspektywy, tak jak dobry jest dobry z jednej perspektywy. Może też być filmem o tym, jak chory psychicznie człowiek imaginuje sobie rzeczywistość, gdyż nie mamy pewności, czy wydarzenia pokazane w filmie były prawdziwe. A jak ktoś jest zawiedziony, że nie dostał filmu superhero to cóż... dla mnie Joker był zdecydowanie najlepszym filmem w zeszłym roku.

2

@krzychu1526 Jak dla mnie akademia znowu pokazała jak słaby i nudny ma gust filmowy. Średnie Green Book, tragiczny Kształt Wody, jakieś Moonlight... to są filmy bez echa. Jeszcze teraz Parasite. Nudniej by było tylko chyba gdyby wybrali Małe Kobietki. Boją się postawić na coś naprawdę odważnego jak Joker czy Jojo Rabbit

0

@krzychu1526 Mam wrażenie, że głównie dlatego tyle wygrał. Al to tylko moje wrażenie, bo średnio mi ten film do gustu przypadł.

Zobacz wszystkie

261

Niby wiedziałam, niby nawet tego chciałam, ale jakoś tak smutno mi się zrobiło, nawet bardzo. Mimo wszystko lubię Lucho i jestem niesamowicie wdzięczna za motywację naszych piłkarzy zwłaszcza w pierwszym sezonie.

162

Mogą mu uciąć nogi w łydkach a piłka dalej przy stopie.

125

I tak się właśnie odpowiada na kopanie po kostkach i piszczelach - uciszeniem rywala na boisku pokazując klasę sportową i szczyt możliwości, jakie piłkarz może osiągnąć. Ucz się Ney, tak się ucisza po fulach.
Właściwie to nie wiem, co napisać żeby opisać Leo i to co czuję oglądając go. Czasem naprawdę brak słów.
Ktoś świeżo po meczu porównał go do Maximusa z "Gladiatora" i ja także o tym samym pomyślałam, a tak się składa, że dzień przed meczem po raz kolejny obejrzałam ten świetny film. Piłkarze Realu naprawdę mogli zrobić wczoraj krzywdę Leo, na szczęście skończyło się dobrze a on sam się zemścił.
Ciężko o lepszą końcówkę tego meczu, jestem bardzo, bardzo szczęśliwa. Nie traktowałam tego meczu jako walkę o ligę, tylko jako mecz o honor. O poprawienie nastrojów i fanom i naszym chłopakom. Na szczęście się udało, a Liga dalej otwarta.
Sergi Roberto naprawdę może być zbawieniem dla naszej pomocy. Ten jego rajd... istne cudo, przeleciał przez pół boiska. On się dusi na obronie, grzechem niewybaczalbym było uwięzienie go tam na cały sezon.

107

Selekcją naturalną nazywasz zabijanie zwierząt żeby pozyskać z nich róg? Zastanów się proszę.

98

Pique na Twitterze o artykule Marki:
„Boli oglądanie Camp Nou bijącego brawo wyeliminowanym z LM piłkarzom. Oni [w Madrycie] są przyzwyczajeni do gwizdów po awansie”Prawda. Kibice dziękują piłkarzom za starania do samego końca, wspiarają ich ponieważ kochają ich i klub. Ale Marka i tak powie o pożegnaniu epoki.