- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 905 Culés
Gorące dyskusje
FcPortoFan1999
5
Bez reprezentacji Polski do drugiej połowy września.Troszkę smutno.
15 odpowiedzi
John_Doe
0
@draxidox +1 Podczas pandemii cały naród musiał się składać żeby ich biznesy nie upadły...
162 odpowiedzi
LAMC_10
11
Maja Chwalińska.https://twitter.com/i/status/2062128793297236287
20 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 905 Culés
98
Pique na Twitterze o artykule Marki:
„Boli oglądanie Camp Nou bijącego brawo wyeliminowanym z LM piłkarzom. Oni [w Madrycie] są przyzwyczajeni do gwizdów po awansie”
Prawda. Kibice dziękują piłkarzom za starania do samego końca, wspiarają ich ponieważ kochają ich i klub. Ale Marka i tak powie o pożegnaniu epoki.
16
@Eleri Pique często trochę przesadza, ale akurat z tym ma 100% racji. Strasznie dumny byłem wczoraj przez cały mecz i po zakończeniu. Z piłkarzy, jak i właśnie z kibiców. Właśnie TAK mamy się zachowywać. Zawsze.
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
@macio_944 Dla Marki to najwyraźniej coś dziwnego, że kibice mogą wspierać i głośno dopingować drużynę mimo, że odpada z LM. Zamiast gwizdać na Messiego, że zmarnował dobrą szansę to dać mu głośny aplauz. Wczoraj chyba po raz pierwszy poczułam się jak kibic np. Liverpoolu, którego fani w ostatnim finale Ligi Europy głośno śpiewali You'll Never Walk Alone w końcówce meczu zagłuszając fanów Sevilli mimo przerywania 3-1. Coś pięknego jak kibice na Camp Nou okazywali wsparcie dla naszych piłkarzy wymachując flagami.