@MikeBajson Ale on nie łapał się za kolano i Sprawdz sobie, jego historię kontuzji. Z kolanem problem był 2 lata temu. Ostatnio miał problemy mięśniowe jak już.
@Krystian1588 To zależy czym się kierujesz. Wygląda na to, że czymś więcej niż kwitem więc wg mnie dobrze robisz. Z pracą różnie może być w życiu - klasy nastomiast nie da się kupić. Uważam, że dobro wraca w tej czy innej postaci i warto kierować się takimi wartościami. Jak ktoś natomiast żyje nazwijmy to samolubnie to będzie inwestował tylko w siebie. Też to rozumiem, ale sam tak nie postępuję.
@cules100pro Pamiętam jak całymi dnami w ffe… 2002 :D Rivaldo sądził przewrotki :D Od 2003 już mi tak nie siadało. Potem jeszcze PES 4,5 i 6 które uwielbiałem i ostatnia część jaka grałem to PES 2009. Od tego czasu koniec z grami i w sumie nie tęsknię. Kiedyś jak moje chłopaki podrosną do kupię im PlayStation - może będą czasem chcieli pokosić staruszka :D
@AbelKabel Zaraz da to, że alkoholicy nie będą się bujać po stacjach benzynowych i całodobowych żeby się doładować pozna nocą. Będą w mniejszym stopniu stanowić zagrożenie dla innych. Mniej alkoholików na sorach. Mniej osób sobie kupi małpkę wracajajac późnym wieczorem. Internet nie zabija na drodze, nie uszkodzą mózgu i całego ciała. Porównanie do alkoholu jest moim zdaniem zupełnie nietrafione.
@draxidox Problem jest jeden - ludzie są uzależnieni od alkoholu. W Polsce jest kult alkoholowy. Pije się na każdą okazję i uznaje się to za normę. Koszta ponoszone na zwalczanie skutków spożycia alkoholu są dużo wyższe niż przychód z jego sprzedaży. Alkohol jest rakotwórczy, nie ma bezpiecznych dawek, uszkadza układ nerwowy a przy większych imprezach ludzie fundują sobie mikroudary mózgu. Niestety spora część nadal wypiera fakty i badania naukowe i woli sobie żyć w świecie ze z umiarem wszystko można. Chciałbym żeby kiedyś takie zasady u nas zaczęły obowiązywać. Nie zliczę ilu rodzinom alkohol zniszczył życia a innych nawet pozbawił.
@Chada Gdzie wrzuciłem do jednego wora? Napisałem tylko, że w Polsce jest kult alkoholowy i takie są fakty. Nawet do wydarzenia sportowego się siada i pije alkohol i je chipsy. Trochę paradoks :) No i oczywiście nie alkohol tylko piwko lub piwerko. Jak ktoś się sam w domu truje to oczywiście jego sprawa bo tylko sobie szkodzi. Broń Boże nie stawiam znaku równości bo to zupełnie inne światy.
8
@4Fabregas4 Fajnie, pewnie o wielu rzeczach nie myślałeś bo jesteś taki oświecony.
2
@MikeBajson Ale on nie łapał się za kolano i Sprawdz sobie, jego historię kontuzji. Z kolanem problem był 2 lata temu. Ostatnio miał problemy mięśniowe jak już.
0
@ACMaldini3 Pewnie jeździ cały czas na długich
1
@Krystian1588 To zależy czym się kierujesz. Wygląda na to, że czymś więcej niż kwitem więc wg mnie dobrze robisz. Z pracą różnie może być w życiu - klasy nastomiast nie da się kupić. Uważam, że dobro wraca w tej czy innej postaci i warto kierować się takimi wartościami. Jak ktoś natomiast żyje nazwijmy to samolubnie to będzie inwestował tylko w siebie. Też to rozumiem, ale sam tak nie postępuję.
0
@paweldunajecfcb Wposz sobie battery test iPhone 15 vs 16 na YouTube i będziesz wiedział ile wytrzymują baterie ;)
0
@prokofiew Gość wrzucił dla beki likier żeby rozwiać wątpliwości czy na poważnie ;)
0
@ProMILs Wygrywają laski xD
0
@Kapitan_SW Marketing w stylu Janusza KM. Byle mówili
7
Ciekawe jak De Jong będzie wyglądał pod batutą Flicka.
0
@Linnox Niesamowote ile razy jeden film może lecieć na sentymencie.
2
Pamiętam jak Guardiola w trakcie meczu zjechał Alexisa za zbyt intensywne bieganie za każdą piłką.
0
@cules100pro Pamiętam jak całymi dnami w ffe… 2002 :D Rivaldo sądził przewrotki :D Od 2003 już mi tak nie siadało. Potem jeszcze PES 4,5 i 6 które uwielbiałem i ostatnia część jaka grałem to PES 2009. Od tego czasu koniec z grami i w sumie nie tęsknię. Kiedyś jak moje chłopaki podrosną do kupię im PlayStation - może będą czasem chcieli pokosić staruszka :D
0
@Ojciec5tkidzieci Ok, rozumiem
0
@BORO_12 Może zbieg okoliczności, natomiast zazwyczaj komentarze się pokrywają. Niezależnie czy to było o zatrudnieniu Flicka, pracy Marqueza itp
2
@BORO_12 Mam wrażenie, że połowa Twoich postów na stronie to pasta od JarkaS
1
@Xirrus Pierwsze lepsze co znalazłem. https://businessinsider.com.pl/gospodarka/gigantyczne-koszty-nadmiernego-spozywania-alkoholu-placi-kazdy-podatnik/7p861pd Są w necie raporty tylko trzeba poszukać.
1
@YeastMoss Pełna zgoda. Też to pamiętam- przerażające ilości. No i kult chwalenia się kto ma mocniejszą głowę. Woda na młyn.
0
@AbelKabel Zaraz da to, że alkoholicy nie będą się bujać po stacjach benzynowych i całodobowych żeby się doładować pozna nocą. Będą w mniejszym stopniu stanowić zagrożenie dla innych. Mniej alkoholików na sorach. Mniej osób sobie kupi małpkę wracajajac późnym wieczorem. Internet nie zabija na drodze, nie uszkodzą mózgu i całego ciała. Porównanie do alkoholu jest moim zdaniem zupełnie nietrafione.
0
@draxidox Problem jest jeden - ludzie są uzależnieni od alkoholu. W Polsce jest kult alkoholowy. Pije się na każdą okazję i uznaje się to za normę. Koszta ponoszone na zwalczanie skutków spożycia alkoholu są dużo wyższe niż przychód z jego sprzedaży. Alkohol jest rakotwórczy, nie ma bezpiecznych dawek, uszkadza układ nerwowy a przy większych imprezach ludzie fundują sobie mikroudary mózgu. Niestety spora część nadal wypiera fakty i badania naukowe i woli sobie żyć w świecie ze z umiarem wszystko można. Chciałbym żeby kiedyś takie zasady u nas zaczęły obowiązywać. Nie zliczę ilu rodzinom alkohol zniszczył życia a innych nawet pozbawił.
0
@Ojciec5tkidzieci Z czystej ciekawości- czemu uznajesz Śpiewaka za hipokrytę?
0
@FanBarcYxD Footrolle i Cwiakaly mają chyba jakieś kody, ale nie wiem na jakie pakiety
2
@mrboom Oj jak jest koleś o posturze gladiatora i pod wpływem różnych substancji to jakby grał na kodach ;)
4
Ponoć jeśli się uda to zadedykuje setną brameczkę największemu fanatykowi z fcbarca.com :D
0
@Linnox Pamiętam jak kaleczył po przyjściu do Liverpoolu. Jakbym widział jakiegoś Ślusarskiego z Cracovii w barwach The Reds xD
0
@SadeckiKocur Niech dostaje na początek i po 10 minut. Nie ma co pospieszać.
0
@Yoshi94 Rozumiem, że kara śmierci, która kiedyś była w Polsce obowiązująca jest mniej prawdopodobna niż dożywocie z dwójką zwyroli gejow? xD
1
@Yoshi94 A po co jeszcze ich utrzymywać?
2
@Kapitan hawk Oby oby. Po 3 pkt bez kontuzji
3
@tristan87 Przepraszam bo ktoś poczuł się urażony xD. Nie dlatego że mi głupio. Najlepsze i najszczersze przeprosiny :D
0
@Chada Gdzie wrzuciłem do jednego wora? Napisałem tylko, że w Polsce jest kult alkoholowy i takie są fakty. Nawet do wydarzenia sportowego się siada i pije alkohol i je chipsy. Trochę paradoks :) No i oczywiście nie alkohol tylko piwko lub piwerko. Jak ktoś się sam w domu truje to oczywiście jego sprawa bo tylko sobie szkodzi. Broń Boże nie stawiam znaku równości bo to zupełnie inne światy.