@Barceloniarz987 Tah czy David to akurat po sezonie. Obstawiam, że Eric czy Christesen pójdą pod młotek. Zobaczymy co z Araujo czy De Jongiem oraz Fatim.
Jak obstawiacie - Liverpool wygrywa w tym sezonie LM, a Salah bierze złotego balona? Nie powiem byłoby to coś biorąc pod uwagę, że odszedł od nich Klopp.
@kuz Jak się jest w dupie finansowej to się nie stawia wszystkiego na szali. Laporta wyprzedał zyski z przyszłości żeby kupoc Lewego, Kounde, Raphinha itp. Wydał ogrom kasy i oprócz mistrza wiele to nie dało. A jak się okazuje można brać grajków za darmo i jakiś czas przeczekać. Inigo, Christensen czy Gundogan pokazali że takie inwestycje się opłacają. Laporta się przeliczył - chciał sukcesy sportowe na już nie zdając sobie sprawy z konsekwencji, które nadeszły.
@Gacu95 Kto ci zabrania zarabiać tyle co on? Nie musiał nawet euro wydawać. Poza tym zarabiając więcej może dać innym więcej na dużo niższym procencie swoich dochodów.
Cześć, polecicie jakieś książki/kanały na yt/podcasty na temat inwestowania oszczędności? Chciałbym coś zacząć w tym temacie. Zacząć raczkować, poznać instrumenty finansowe itp. Póki co czytam finansowego ninja Szafrańskiego i coś w tych klimatach mogłoby być :) Będę wdzięczny za polecenia! Pozdro!
@Criss18Barca 8 stycznia 2022: Też tak macie, że piszecie jakaś odpowiedź na komentarz, który zalatuje głupotą piszącego i na koniec dajecie analuj bo stwierdzacie, że w sumie po co się kopać z koniem? :D
@Gaz Zobaczymy co będzie pod koniec sezonu. Faktem jest, że za Xaviego kompromitowaliśmy się w LM. Druga sprawa - zobaczymy jak będzie z przygotowaniem fizycznym. Teraz jest mocny zjazd, zobaczymy czy to trend czy tendencja.
@!34RC3!_0N4 Problem jest taki, że słabsze ekipy coraz odważniej sobie z nami poczynają. Każdy kto zobaczy mecz z Leganes uwierzy, że nawet na wyjeździe można przy odrobinie szczęścia pokonać Barcelonę. Ja liczę, że w LM coś się nacieszymy. Z takim brakiem regularności będzie ciężko o mistrza Hiszpanii. Liczę, że wróci forma fizyczna bo piłkarze wyglądają na zajechanych. Szczególnie Lewy.
Byle niech to doleczy do końca. Przyda mu się przerwa. A trenerzy niech się w końcu nauczą, że ryzykowanie zdrowiem piłkarza zawsze odbija się czkawką.
@sevs Tak? W którym odcinku tak mówił? Ja oglądam regularnie i zawsze odnosił się do bieżącej formy. Nigdy nie słyszałem stwierdzenia, o którym piszesz. Podasz nazwę filmiku? :)
@Tomaszekkkkk Spoko, wyczytałem że w weekend jest 1% bo są rynki zamknięte. Wiec omijając transakcje w weekend mam kartę i prowadzenie rachunku za darmo. Spoko, chyba założę :) Zawsze to kasa do przodu zamawiając np koszulki Barcy :D
0
@Rust_Cohle Wiadomo, nie chcę na podstawie komentarzy decydować o stawianiu domu na The Reds :) Po prostu jestem pełen podziwu odnośnie ich formy.
0
@Barceloniarz987 Tah czy David to akurat po sezonie. Obstawiam, że Eric czy Christesen pójdą pod młotek. Zobaczymy co z Araujo czy De Jongiem oraz Fatim.
1
Jak obstawiacie - Liverpool wygrywa w tym sezonie LM, a Salah bierze złotego balona? Nie powiem byłoby to coś biorąc pod uwagę, że odszedł od nich Klopp.
2
@kuz Jak się jest w dupie finansowej to się nie stawia wszystkiego na szali. Laporta wyprzedał zyski z przyszłości żeby kupoc Lewego, Kounde, Raphinha itp. Wydał ogrom kasy i oprócz mistrza wiele to nie dało. A jak się okazuje można brać grajków za darmo i jakiś czas przeczekać. Inigo, Christensen czy Gundogan pokazali że takie inwestycje się opłacają. Laporta się przeliczył - chciał sukcesy sportowe na już nie zdając sobie sprawy z konsekwencji, które nadeszły.
1
Ciekawe kiedy w Barcelonie (i czy w ogóle) trafi się prezydent, który nie opowiada bajek i ogarnia burdel.
1
@Gacu95 Kto ci zabrania zarabiać tyle co on? Nie musiał nawet euro wydawać. Poza tym zarabiając więcej może dać innym więcej na dużo niższym procencie swoich dochodów.
9
@Gacu95 A ty ile wydajesz na innych? Rozumiem że dużo więcej od Fermina :)
0
@F3DO No ja się zgadzam z Tobą. Niemniej Atletico pokazuje, że można się odbić z dużego dołka.
1
@GigiAmoroso Przecież to jest w każdym kraju.
1
@F3DO Na początku sezonu Atletico grało kupe i też ludzie wymieniali kto może zastąpić Cholo. Taka jest połowa, raz na wozie raz pod wozem
0
@Litman I co to ma wspólnego z artykułem?
0
@ketrab321 Kim jest Halland?
0
Cześć, polecicie jakieś książki/kanały na yt/podcasty na temat inwestowania oszczędności? Chciałbym coś zacząć w tym temacie. Zacząć raczkować, poznać instrumenty finansowe itp. Póki co czytam finansowego ninja Szafrańskiego i coś w tych klimatach mogłoby być :) Będę wdzięczny za polecenia! Pozdro!
4
@Criss18Barca 8 stycznia 2022:
Też tak macie, że piszecie jakaś odpowiedź na komentarz, który zalatuje głupotą piszącego i na koniec dajecie analuj bo stwierdzacie, że w sumie po co się kopać z koniem? :D
2
@John_Doe A co ma czujnik dymu do sprawdzanie przewodów kominowych? xD
0
@Gaz Zobaczymy co będzie pod koniec sezonu. Faktem jest, że za Xaviego kompromitowaliśmy się w LM. Druga sprawa - zobaczymy jak będzie z przygotowaniem fizycznym. Teraz jest mocny zjazd, zobaczymy czy to trend czy tendencja.
0
@Damiain od 130 euro przesyłka free
5
Zawsze jak są takie artykuły to klątwa zostaje przełamana xD Więc strzeli :D Byle przegrali
0
@Damiain Koszulki Barcy sa chyba najdroższe. Najtaniej wychodzi kupując na stronie Barcy w euro używając kuponu -20%
0
@!34RC3!_0N4 Problem jest taki, że słabsze ekipy coraz odważniej sobie z nami poczynają. Każdy kto zobaczy mecz z Leganes uwierzy, że nawet na wyjeździe można przy odrobinie szczęścia pokonać Barcelonę. Ja liczę, że w LM coś się nacieszymy. Z takim brakiem regularności będzie ciężko o mistrza Hiszpanii. Liczę, że wróci forma fizyczna bo piłkarze wyglądają na zajechanych. Szczególnie Lewy.
1
Byle niech to doleczy do końca. Przyda mu się przerwa. A trenerzy niech się w końcu nauczą, że ryzykowanie zdrowiem piłkarza zawsze odbija się czkawką.
1
@sevs Tak? W którym odcinku tak mówił? Ja oglądam regularnie i zawsze odnosił się do bieżącej formy. Nigdy nie słyszałem stwierdzenia, o którym piszesz. Podasz nazwę filmiku? :)
0
@draxidox @Tomaszekkkkk @tbas @karci0 Lepsze Revoult czy Wise?
0
@draxidox No chyba sobie założę :)
0
@tbas Dzięki wielkie, ja mam konto innego banku więc zobaczę warunki :) Pozdro
1
@Tomaszekkkkk Spoko, wyczytałem że w weekend jest 1% bo są rynki zamknięte. Wiec omijając transakcje w weekend mam kartę i prowadzenie rachunku za darmo. Spoko, chyba założę :) Zawsze to kasa do przodu zamawiając np koszulki Barcy :D
0
@karci0 Czyli zdania ekspertów są podzielone:D
0
@Lanosss ok, dzięki wielkie za info
0
@Lanosss @Tomaszekkkkk A jak z opłatami? Jeśli będę robił kilka transakcji na rok to w ogóle się opłaca?
0
@tbas O czyli mając konto walutowe i euro, podając nr karty debetowej ściągnie mi to euro nie złotówki? Oczywiście mówię o zakupie w euro.