1

@Tomaszekkkkk Spoko, wyczytałem że w weekend jest 1% bo są rynki zamknięte. Wiec omijając transakcje w weekend mam kartę i prowadzenie rachunku za darmo. Spoko, chyba założę :) Zawsze to kasa do przodu zamawiając np koszulki Barcy :D

0

@karci0 Czyli zdania ekspertów są podzielone:D

0

@Lanosss ok, dzięki wielkie za info

0

@Lanosss @Tomaszekkkkk A jak z opłatami? Jeśli będę robił kilka transakcji na rok to w ogóle się opłaca?

0

@tbas O czyli mając konto walutowe i euro, podając nr karty debetowej ściągnie mi to euro nie złotówki? Oczywiście mówię o zakupie w euro.

0

Cześć. Orientuje się ktoś czy jak się zakłada konto walutowe to się dostaje do niego dedykowaną kartę czy to jest ekstra płatne? Chciałbym mieć konto walutowe do zakupów w innych walutach żeby nie być stratnym przy przelicznikach ze zwykłej karty debetowej.

2

@xavi890 Myślenie jak Pan w nicku :) Niech gra, nawet z niedoleczona kontuzją

11

@add1337 Mam nadzieję, że nie będzie miał okazji do celebracji

0

Hej, jakby ktoś chciał odkupić koszulkę Lewego lub Lamina domowa w wersji stadium rozmiar L lub wymienić się Mka to można pisać na priv. Okazałem się zbyt chudy na ten rozmiar. Visca El Barca!

0

@PatrykBarca No tylko gorzej z bronieniem na wyjazdach ostatnio xD

0

Najlepsze: sezon jest długi i jest czas na poprawę.
Najgorsze: gra wysoka linia obrony będąc w słabszej formie może kosztować porażkę z każdym rywalem

2

@TR3YWAY Nie lepiej przestać pić alko, które jest szkodliwe? xD

1

@michal26 Słaba gra.

0

@SinMistico Pocałunek śmierci?

3

@Ptasior Oby Bernal po kontuzji wrócił do pełni sprawności bo na ten moment nie wiemy jak się to potoczy.

0

@Gall O kurczę to niezła anegdotka.

2

@pax Dokładnie. Nic a nic się nie rozwinął w tym aspekcie. Pamiętam jak był próbowany jako pojedynczy Dm. To był dramat.

4

W bronieniu zawsze był tragiczny. Jak widzę to jego człapanie do obrony to aż mnie skręca.

3

@Fantastyczny Chłopiec Jak grał to był w sumie najrówniej grającym obrońcą.

0

@chrissssty69 Pau Victor jest lewonożny?

0

@ziomal88 Na ten moment zdał, ale ostateczna ocena przyjdzie na koniec sezonu. Ja jestem bardzo zadowolony z gry i wyników. Chciałem tylko podkreślić, że zastąpienie Yamala to trudna sprawa co widać po wynikach bez Lamina.

1

Celta to nie potentat więc ja bym dał minuty Pau Victorowi. Z Sociedad było widać brak kogoś kto minie rywala i coś przyspieszy akcje. Jak nie w takich meczach to w jakich ma grać?

0

@ACRAB95 To był przykład obrazowy. Sam go podałeś - jak nie stać mnie na iPhone’a to kupuję redmi. Oczywiście, że koszulka nie jest priorytetem dla ludzi więc nie każdy musi kupować. Zgadzam się, że ceny są zawyżone ale podróbki to gówno i to nielegalne.

0

@malicinho Jeśli ktoś sprzedaje koszulki swojej firmy to ok. Jeśli ktoś podrabia i udaje ze jego produkt jest firmy Nike to nie ma sensu.

1

Zaczyna się poważny test dla Flicka. Załatać dziurę po genialnym Laminie. Yamal niech odpoczywa, nawet straty punktów nie są tak bolesne jak problemy zdrowotne zawodników.

1

@Sulimo American History X, Gran Torino, Braterstwo Broni, Pola Śmierci, Łowca jeleni, Adwokat Diabła, Impreium Słońca, Gorączka, Lęk pierwotny, Podziemny krąg, Infiltracja, Pianista, Forrest Gump, Szeregowiec Rayan, Przełęcz Ocalonych, Mandarynki

0

@Rewolucja123 A powinien do psychologa. Jeszcze to wrzuca do sieci…

18

@BillyButcher 5:30 czas na polityczne napierdzielanie. Co z tego masz, że chcesz od rana się kupa obrzucać?

1

@magister97r „Choć nie będę tym kim Larry Bird, to tak jak Ron Artest znam prawy sierp” :)

0

@abram3k Oby tak dalej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?