1

@Coutinho007 Tebas tak tragicznie zarządzał Barceloną, że jesteśmy zadłużeni po uszy i mamy kosmiczną listę płac?

0

@Maker0 Wiesz że nie licząc Torre i Roberto (jeden nie gra, drugi bardziej PO)mamy 5 pomocników? Ostatnio 4 gra w podstawowym składzie. Dwie kontuzje przy takim terminarzu nie są czymś niewyobrażalnym. I będziemy grać pomocą z Torre i Roberto?

1

Odnośnie limitów płac i FFp. Najlepszym rozwiązaniem byłoby wprowadzenie jednolitych zasad we wszystkich ligach. Zdefiniować też pojęcia słowa przychód,. uregulować zasady wypłacania wynagrodzeń itp.. W ten sposób kluby byłyby w tych samych ramach. Nie byłoby możliwości finansowania przez zewnętrznego źródła finansowania - coś na zasadzie PSG. Dzięki szejkom weszli na taki poziom w ligue A, że reszta ma marne szanse na równa rywalizację. Jeśli ktoś chce kupić klub to jego kasa szła by na rozwój klubu,.rozwój infrastruktury itp. Choć oczywiście jest to utopia o pewnie część inwestorów wycofałby się z gry. No i każda liga ma inne przychody z tytułu praw telewizyjnych. Mimo wszystko uważam, że stawianie zasad i limitów nie jest złe. Oczywiście o ile są one przemyślane, równe dla wszystkich i mają za zadanie chronić klub przed skutkami złego zarządzania, a nie utrudniać prowadzenie biznesu.

0

@Faro O Superligę i o Pereza, że wpłynął na decyzję Laporty odnośnie CVC.

1

@Nhyz Też tak to widzę. Gdyby nie narzucone limity,.to podejrzewam że nie byłoby w ogóle tematu obniżki wynagrodzeń i naprawy tej chorej drabinki płacowej.

0

@TaughtMule Bez VARu w Madrycie by się nie udało.

0

@Nhyz To tak trochę jak zasady wykorzystywania funduszy unijnych. Nasza rządząca partia pewnie wszystko wydałaby na kupowanie głosów, nie na inne cele. Dlatego fundusze muszą być użyte na konkretne cele. Oczywiście nie bronie Tebasa bo ogólnie większość klubów ma mega problemy, żeby kogoś zarejestrować, ale głównie to działania szefostwa klubu doprowadziły nas do aktualnej sytuacji.

2

@kuz Dokładnie. Aczkolwiek osoby, które szkola robią hajs. Hajs na tych co zapłacili na szkolenie xD Czasem widzę pytania ludzi do ekspertów np dziedzinie nieruchomości jak zarobić szybko 10k. No i ekspert robi szkolenie dla 100 osób za 200 zł xD Jak już sobie wyrobią jakąś renomę i wystartują to potem jelenie same się znajdują.

0

@JarekS Super, dzięki wielkie!

0

@Zoker My generowalismy ograny przychód, który troszkę uśpił włodarzy pod kątem wydatków. Sam przychód niewiele mówi,.jeśli nie odnieśmy tego do poniesionych kosztów. Masz gdzieś może pod ręką zestawienia przychodów i wydatków największych klubów? Fajnie byłoby odnieść dane City do reszty.

1

@kuz To coś w stylu szkół uwodzenia kobiet. Uczą Cię, żebys podbijał do setek kobiet więc siłą rzeczy coś w końcu pyknie. Nie powiedzą przecież, że każdy jest inny i na żeby zdobyć uczucia danej kobiety trzeba po prostu ją poznać i podejść indywidualnie. Kiedyś dość sporo było takich reklam w internecie. Jeszcze na studiach obejrzałem kilka takich materiałów i jest to generalnie beznadzieja.

3

@pt9 Nie uczestniczę w takich szkoleniach, ale czasem pojawiają się tacy magicy na yt. Zazwyczaj mówią do telefonu z jakiegoś turystycznego miejsca, jak to znają sposoby na super inwestowanie i świetną sprzedaż. Od razu mi się w nich coś nie podoba i nie jestem nawet 2min reklamy obejrzeć.

0

@Derean Jeszcze większy dodatkowy hajs. Sama premia powitalna to niby setki milionów.

16

@DonMatteo901 Wysłałeś zdjęcie kopyta nie tam gdzie trzeba.

0

@JarekS Ciekawe jak się rozwinie sytuacja. Wspominales o tym, żeby śledzić ekspertów siedzących w tematyce piłkarskiej Barcelony. Możesz dać jakieś namiary?

0

@draxidox Zrośnie się i znów wsiądzie w auto. Nie wiem co da takie rozwiązanie sprawy ;)

0

@tristan87 Dlatego nazywanie kogoś następcą wielkiego piłkarza robi krzywdę. Wszelkie porównania mogą blokować głowę, choć wiadomo kluczowe tak czy siak są umiejętności.

1

@draxidox Z jednej strony rozumiem, że kogoś może cieszyć "karma". Natomiast martwić może zamiłowanie części osób do oglądania takich "dymów". Między innymi dzięki temu coraz większą popularnością cieszą się freak fighty, bójki na konferencjach, trybunach a nie w miejscu wyznaczonym do pojedynku. Niestety przez to takich agresorów może być więcej. Polecam materiał

0

@Danny Gaucho O co w ogóle chodzi? Nie jestem w temacie.

0

@tbas Właśnie dobre podejście. Ile to już razy mieliśmy dogadanego grajka, ale nie było szans na porozumienie z jego zespołem.

0

@Tomo1989 R10 to akurat był dobry ruch - Brazylijczyk odcinał już kupony. Stracił formę, strzelał głównie ze stałych fragmentów gry. Imprezowy tryb życia i osiągnięte sukcesy zrobiły swoje. Wymiana Eto'o na Ibre to strata kasy. Choć do momentu konfliktu z Pepem Zlatan strzelał i grał na wysokim poziomie. Guardiola chyba odpala jak mu ktoś nie pasuje z charakteru.

0

@JarekS Wczoraj pisałeś, że temat Kameldeena upadł bo nie ma już miejsca w limicie plac. Amrabat chyba zarabia więcej, więc za co trzymasz kciuki skoro nie da się zarejestrować?

0

@zenoowity W Barcelonie nie ma żadnej gwarancji na jakość, niezależnie kto przychodzi. Było wiele znanych i dobrych grajków, którzy się tutaj nie odnaleźli. O młodych talentach nie wspominając. Ostatnie przypadki Demirow chyba potwierdzają, że możesz się świetnie zapowiadac i totalnie nie odpalić.

1

@JimMorrisonFCB Ja u siebie mam w delikatesach Jan. Aczkolwiek tych sklepów jest mało w Polsce.

1

@gurales Cała seria fajna.

1

@Patrykl145 Trzeba zmienić nazwisko na Olaboga.

3

@JimMorrisonFCB Top skład ma Roleski keto - meksykański. pomidory (245 g na 100 g ketchupu), ocet jabłkowy (8 %), papryka czerwona konserwowa (6 %): papryka, woda, ocet spirytusowy, sól; pulpa pomidorowa (5 %): pomidory, sok pomidorowy; sól himalajska (2,3 %), przyprawy, substancja słodząca: suklaroza.
Dużo pomidorów na 100g, brak dodatku cukru. No i smaczny - polecam spróbować.
P.s. Top topów jeśli chodzi o skład to krokus: przetarte pomidory, cebula, ocet, cukier, sól, przyprawy
Sporządzono z 230 g owoców na 100 g produktu.
Produkt pasteryzowany. Natomiast mi smakował troszkę jak przecier pomidorowy.

0

@okiemtypera_lucaxx95 Regeneracja jest bardzo ważna. Nie ma co się forsować i ryzykować kontuzji. Tym bardziej, że mięśnie rosną w trakcie odpoczynku :) Trening daje do tego bodziec.

3

@Ptasior Xavi raczej ze szkółki nie korzysta.

2

@Jakub1513 Kęke, Pezet,.Sarius. Z młodego pokolenia troszkę siada mi Szczyl. Miałem zajawkę na Quebo, ale do egzotyki. Z biegiem lat coraz bardziej lubię wracać do starszych produkcji jak Paktofonika, Trzeci wymiar czy Grammatik. Te towe gangsta rapy i nawijanie o niczym (bazowanie na świetnych instrumentach) w ogóle mi nie podchodzą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?