James Gordon Wolcott jako 15-latek zamordował całą rodzinę, ale nie został skazany za przestępstwo, bo psycholodzy stwierdzili u niego schizofrenię paranoidalną. Zmienił nazwisko, zdobył wykształcenie i pracę jako wykładowca na uniwersytecie. Po latach jego tajemnica wyszła na jaw. Gdy prasa dowiedziała się o jego tajemnicy, lokalne władze zażądały zwolnienia Wolcotta, jednak uczelnia odmówiła. Okazało się, że zarówno szkoła, jak i studenci cenią jego pracę
1
Siksy się grzeją;)
0
@NeKenI pięta pięta pięta
2
@Lionel_Messi10 dawajcie;)
3
@sidi12843 nowy? on tak ma co jakiś czas
1
Więcej komentarzy było w środę na real-MC niż dzisiaj na Barcie
La Ramblo quo vadis ?
1
@Deviler mógł to obronić jak chciał pobić rekord ;)
3
Sory Panowie jeszcze nie opanowałem tej kiwki :/
1
@MesQueUnClub96 I ty z ojcem jeszcze:)
4
@P33ck mocne :)
0
@arasz1819 dokładnie zoker zawsze obiektywny jeśli chodzi o Barcę :)
0
@kuz ale to już było?
4
James Gordon Wolcott jako 15-latek zamordował całą rodzinę, ale nie został skazany za przestępstwo, bo psycholodzy stwierdzili u niego schizofrenię paranoidalną. Zmienił nazwisko, zdobył wykształcenie i pracę jako wykładowca na uniwersytecie. Po latach jego tajemnica wyszła na jaw. Gdy prasa dowiedziała się o jego tajemnicy, lokalne władze zażądały zwolnienia Wolcotta, jednak uczelnia odmówiła. Okazało się, że zarówno szkoła, jak i studenci cenią jego pracę
#wiedzabezuzyteczna
4
@Kidd ja po małpce to już nawet tej bułki nie jem oddaje dla @Kessie on zawsze głodny
1
@Kidd no kolega @semafor wrocil czyli wybory już blisko :)
2
@Danny Gaucho , @Rust_Cohle , @Jakchcesz , @Firestone milczcie bo was karze wychlostac
2
Arsenal z Brighton u siebie a posiadanie piłki 40% do 60% nigdy bym się nie spodziewał...
1
Jak to było @Zoker Elche - Atletico - Elche już spadło z La Liga, nie grają o nic
Dobrze że rozesłał te typy po kolegach prawda @Rust_Cohle ;)
1
@Rust_Cohle przestań on myśli że Lebron jest lepszy od Jordana a Bruno od KDB to jest fanatyk;)
0
@Zoker cóż za analiza, pewnie będzie wszystko na odwrót ...
0
Masz i ciśnij go merytorycznie ile wlezie Roman xd
Ps:nie chciał bym z tobą zadrzeć;)
1
@RomanHoffer https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13110711#comment-13110711
6
@Bezhistorii ogólnie to wszystko z tobą nie tak
0
@Jakub1513 banany, ryż, makarony czy kasze.
0
@Nazio87 ty się znasz:)
1
Piękna nuta :)))
1
@PatrychoO ciekawych użytkowników oznaczsz ;) wszystkich blokuję;)
0
@MesQueUnClub96 bzdura
1
@HypeR jedziezsz6l z nią...
1
Litwa ojczyzna moja ...
1
Albo pijemy albo też pijemy wybieracie?:)