7

0

@zenoowity za mało xd dałeś, nie wierzę ci ;)

2

@Pawci023x pogadaj z @Rust_Cohle on teraz ping pong obstawia to ci podrzuci jakiś fajny meczyk

2

@Gibbon_FCB ale konieczne musisz dać zielonego, bo po to jest ta seria;)

3

@Deviler w gorących? Pora umierać;)

0

@Encore widzę odkleiło się:)

1

@MesQueUnClub96 o co nas Djokovic xd

0

@Mns21 następne pytanie proszę, te jest retoryczne;)

0

@kosiarz92 ja to nosem zrobiłem xd

1

@BulaKG nie te lata właśnie, kiedyś się tak robiło, teraz lepiej odchorować;)

0

Ale jestem zmęczony...

2

@Danny Gaucho Złota Piłka całkowicie zasłużona ,tak trzymać:)

7

@Danny Gaucho i wstałeś wcześnie rano żeby nam to przekazać, to się nazywa odpowiedzialność:)

2

Saszka pizdziet..

1

@Medium I ty mi się podobasz, na zdrowie :)

2

@MesQueUnClub96 a więc xddddd

2

@Kessie pisz za siebie ;)

0

@panczo od kilku lat bez konsekwencji...

1

@AFA90 W finale, drużyny przez pierwsze kilkanaście minut się badają, nie chcą popełnić żadnego błędu.

I na złość tobie będzie wyjątek od reguły i MC strzeli 2 szybkie Bramki a później spocznie na laurach i dorzuci jedna bramkę;)
Scenariuszy jest wiele ....:)

0

I teraz 7:5 i dowidzenia i cześć:)

0

Komentarz usunięty

0

@DonAndrzejos po czym wnosisz ?

0

@BorzyKrzys Oui bien sûr

1

avantage Świątek:)

0

Swinia:))))))))

7

Moja królowa mączki ❤️

3

@Rust_Cohle będziesz musiał się ze @Sysia11 pogodzić xd

3

@P33ck nie @Kessie trzyma

3

@takisobiektos wypluj to madryciaku

1

@MesQueUnClub96 Alvareza nie przeskoczy sory ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?