@AFA90 W finale, drużyny przez pierwsze kilkanaście minut się badają, nie chcą popełnić żadnego błędu.
I na złość tobie będzie wyjątek od reguły i MC strzeli 2 szybkie Bramki a później spocznie na laurach i dorzuci jedna bramkę;) Scenariuszy jest wiele ....:)
7
Ja @Deviler I @Kessie na przerwie u @Luciano99 :)
https://zapodaj.net/plik-dhi1oSWlzp
0
@zenoowity za mało xd dałeś, nie wierzę ci ;)
2
@Pawci023x pogadaj z @Rust_Cohle on teraz ping pong obstawia to ci podrzuci jakiś fajny meczyk
2
@Gibbon_FCB ale konieczne musisz dać zielonego, bo po to jest ta seria;)
3
@Deviler w gorących? Pora umierać;)
0
@Encore widzę odkleiło się:)
1
@MesQueUnClub96 o co nas Djokovic xd
0
@Mns21 następne pytanie proszę, te jest retoryczne;)
0
@kosiarz92 ja to nosem zrobiłem xd
1
@BulaKG nie te lata właśnie, kiedyś się tak robiło, teraz lepiej odchorować;)
0
Ale jestem zmęczony...
2
@Danny Gaucho Złota Piłka całkowicie zasłużona ,tak trzymać:)
7
@Danny Gaucho i wstałeś wcześnie rano żeby nam to przekazać, to się nazywa odpowiedzialność:)
2
Saszka pizdziet..
1
@Medium I ty mi się podobasz, na zdrowie :)
2
@MesQueUnClub96 a więc xddddd
2
@Kessie pisz za siebie ;)
0
@panczo od kilku lat bez konsekwencji...
1
@AFA90 W finale, drużyny przez pierwsze kilkanaście minut się badają, nie chcą popełnić żadnego błędu.
I na złość tobie będzie wyjątek od reguły i MC strzeli 2 szybkie Bramki a później spocznie na laurach i dorzuci jedna bramkę;)
Scenariuszy jest wiele ....:)
0
I teraz 7:5 i dowidzenia i cześć:)
0
Komentarz usunięty
0
@DonAndrzejos po czym wnosisz ?
0
@BorzyKrzys Oui bien sûr
1
avantage Świątek:)
0
Swinia:))))))))
7
Moja królowa mączki ❤️
3
@Rust_Cohle będziesz musiał się ze @Sysia11 pogodzić xd
3
@P33ck nie @Kessie trzyma
3
@takisobiektos wypluj to madryciaku
1
@MesQueUnClub96 Alvareza nie przeskoczy sory ;)