Najdroższa guma do żucia na świecie to guma, którą użył Sir Alex prowadząc Manchester United.
Została podniesiona z murawy przez kibica podczas meczu Man Utd przeciwko West Bromwich Albion na The Hawthorns zremisowanym 5:5. Był to ostatni mecz Sir Alexa w roli trenera a guma została sprzedana na aukcji za 390 tys. £.
Cały dochód został przeznaczony na cele charytatywne dla MU Foundation.
W sezonie 2012/13 Czerwone Diabły zdobyły tytuł mistrzowski Premier League.
Szacuje się, że prowadząc 1500 meczów Sir Alex Ferguson przeżuł ok. 3 tys. paczek! @NeKenI ;)
3
@NeKenI no tak to twoja psina rozdaje zielone na lewo i prawo :)
3
@NeKenI przestań proszę;)
1
@Foton strasznie sentymentalny jesteś;)
4
Komentarz usunięty
2
Komentarz usunięty
9
Najdroższa guma do żucia na świecie to guma, którą użył Sir Alex prowadząc Manchester United.
Została podniesiona z murawy przez kibica podczas meczu Man Utd przeciwko West Bromwich Albion na The Hawthorns zremisowanym 5:5. Był to ostatni mecz Sir Alexa w roli trenera a guma została sprzedana na aukcji za 390 tys. £.
Cały dochód został przeznaczony na cele charytatywne dla MU Foundation.
W sezonie 2012/13 Czerwone Diabły zdobyły tytuł mistrzowski Premier League.
Szacuje się, że prowadząc 1500 meczów Sir Alex Ferguson przeżuł ok. 3 tys. paczek!
@NeKenI ;)
10
To nie narkotyki są problemem
https://naforum.zapodaj.net/eaf16f6a7c9c.jpg.html
0
@wojopancer wszyscy to wiedza
2
Rzucam klątwę,mysle ze Inter wygra LM :/
Będę kibicować MC ...
0
@BartqRKO no otóż nie :)
7
@P33ck oby ,nie pykne jak to spierdolą
4
https://zapodaj.net/e662b6b24b4bd.jpg.html
Tak żyje Artur Binkowski. Bokser skończył na ulicy
"Śpię pod Pałacem Kultury. To mój dom, to mój penthouse – mówi świetny bokaer Artur Binkowski (48 l.) Cwiercfinalista mistrzostw olimpijskich.
2
@Rust_Cohle cóż za wędka, chyba spining na okonia;)
0
@Cotutajsiedzieje słaby masz węch...
2
Jak sprzedadzą Kounde zmieniam Awatar
#KoundeMusiZostac !
0
@Poro6niec obaj są biali czyli napewno wykluczył bym rasistowskie tło;)
0
@Survier naciąganie ludzi
21
@MesQueUnClub96 ale z Downem się zgadza ;)
1
@NeKenI przestań:)
2
Xavi to jak coś powie ...
1
Siksy się grzeją;)
0
@NeKenI pięta pięta pięta
2
@Lionel_Messi10 dawajcie;)
3
@sidi12843 nowy? on tak ma co jakiś czas
1
Więcej komentarzy było w środę na real-MC niż dzisiaj na Barcie
La Ramblo quo vadis ?
1
@Deviler mógł to obronić jak chciał pobić rekord ;)
3
Sory Panowie jeszcze nie opanowałem tej kiwki :/
1
@MesQueUnClub96 I ty z ojcem jeszcze:)
4
@P33ck mocne :)
0
@arasz1819 dokładnie zoker zawsze obiektywny jeśli chodzi o Barcę :)