3 lipca 2023, 22:44
1
@Luciano99 ty parówo ,zwalniam się;)
3 lipca 2023, 22:42
0
@barcelonaLM teraz jej rywalka (Gauff) staje na drodze i jest w formie to mnie martwi :(
3 lipca 2023, 22:38
5
@Bartula po co zanim rozpatrzą odwolanie to 64 minie;)
3 lipca 2023, 22:36
@Rust_Cohle taki chłam rozmowa i jesteście w gorących jak ty to robisz;)
3 lipca 2023, 22:13
2
@mrboom to był @wasacz :)
3 lipca 2023, 21:42
@wasacz miód na moje uszy:)
3 lipca 2023, 10:47
4
@Luciano99 to tyle co ja na złomie nie zarobię przez 300 tys lat ,sporo ;)
2 lipca 2023, 23:30
@Rust_Cohle jesteś zły bardzo zły;)
2 lipca 2023, 21:47
@agaFCB dzięki:)
2 lipca 2023, 17:29
@agaFCB https://zapodaj.net/plik-JR6UAac8PYProszę Aguś:)
2 lipca 2023, 17:12
@agaFCB podaj jakaś kartę z talii to położę na udzie i zrobię takie same zdjecie !:)
2 lipca 2023, 10:48
@Kessie jak ty mnie znasz przyjacielu :)
3
@tomek8756 no sam z kasy zabrałem takie tam są wypłaty;)
2 lipca 2023, 10:46
@Jakchcesz niech on lepiej koła skręca;)to też kiedyś pojedzie;)
2 lipca 2023, 10:26
@hayek jego syn to czyta ,ty się zastanów co wstawiasz ;(
2 lipca 2023, 10:24
13
Bochenki na 10 dni w Marbelli wylądowali, a to wszystko z pensji na skupie u @Luciano99 nawet mi was nie żal biedaki ;)https://zapodaj.net/plik-Dr7BOjdVdW
30 czerwca 2023, 11:26
@wasacz oglądam Gauff w Eastbourne i gra rewelacyjnie mogą być problemy z nią w ćwierćfinale:/
30 czerwca 2023, 06:59
@Kessie super pomysł :) ty i @Deviler !gdzie ja znajdę lepsze dziewczyny do tej działalności ;)
29 czerwca 2023, 18:26
@MesQueUnClub96 kaganca?
29 czerwca 2023, 14:33
Jak czytam negatywne komentarze na temat transferu Brozoivcia (a nie jest ich mało) typu :nastepny Pijanic!!! to mnie trzęsie ze ludzie mają tak małe pojęcie o piłce a wykrzykują tu takie tezy jakby zjedli zęby na piłce ...
29 czerwca 2023, 14:19
@Rust_Cohle właśnie zjadłem na Lunch :) potwierdzam Top!:)
28 czerwca 2023, 16:11
@Esteban_ chyba z ciebie ;)
28 czerwca 2023, 15:53
@Criss18Barca a gdzie nasz @Kessie ?
26 czerwca 2023, 21:03
@Luciano99 I tak będziemy pić to co za różnica;)
26 czerwca 2023, 21:01
Druga seta :))))
26 czerwca 2023, 20:56
@michal26 z każdym gemem lepiej :)
26 czerwca 2023, 20:53
@michal26 Iga poczytała twoje komentarze i już jest lepiej ;)
25 czerwca 2023, 12:38
@DLFCB będzie tu gorąco,idę po krzesła:)
25 czerwca 2023, 10:09
@koksik2700 w żadnym wypadku... będziesz wyglądał jak policjant po cywilnemu i nikt z tobą nie sądzie przy stole
24 czerwca 2023, 20:26
@Luciano99 ten koleś to mem tego nawet nie trzeba składać w kupę to samo się robi :)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
@Luciano99 ty parówo ,zwalniam się;)
0
@barcelonaLM teraz jej rywalka (Gauff) staje na drodze i jest w formie to mnie martwi :(
5
@Bartula po co zanim rozpatrzą odwolanie to 64 minie;)
0
@Rust_Cohle taki chłam rozmowa i jesteście w gorących jak ty to robisz;)
2
@mrboom to był @wasacz :)
1
@wasacz miód na moje uszy:)
4
@Luciano99 to tyle co ja na złomie nie zarobię przez 300 tys lat ,sporo ;)
1
@Rust_Cohle jesteś zły bardzo zły;)
0
@agaFCB dzięki:)
1
@agaFCB
https://zapodaj.net/plik-JR6UAac8PY
Proszę Aguś:)
0
@agaFCB podaj jakaś kartę z talii to położę na udzie i zrobię takie same zdjecie !:)
2
@Kessie jak ty mnie znasz przyjacielu :)
3
@tomek8756 no sam z kasy zabrałem takie tam są wypłaty;)
3
@Jakchcesz niech on lepiej koła skręca;)to też kiedyś pojedzie;)
2
@hayek jego syn to czyta ,ty się zastanów co wstawiasz ;(
13
Bochenki na 10 dni w Marbelli wylądowali, a to wszystko z pensji na skupie u @Luciano99 nawet mi was nie żal biedaki ;)
https://zapodaj.net/plik-Dr7BOjdVdW
0
@wasacz oglądam Gauff w Eastbourne i gra rewelacyjnie mogą być problemy z nią w ćwierćfinale:/
3
@Kessie super pomysł :) ty i @Deviler !gdzie ja znajdę lepsze dziewczyny do tej działalności ;)
0
@MesQueUnClub96 kaganca?
2
Jak czytam negatywne komentarze na temat transferu Brozoivcia (a nie jest ich mało) typu :
nastepny Pijanic!!!
to mnie trzęsie ze ludzie mają tak małe pojęcie o piłce a wykrzykują tu takie tezy jakby zjedli zęby na piłce ...
4
@Rust_Cohle właśnie zjadłem na Lunch :) potwierdzam Top!:)
0
@Esteban_ chyba z ciebie ;)
0
@Criss18Barca a gdzie nasz @Kessie ?
4
@Luciano99 I tak będziemy pić to co za różnica;)
0
Druga seta :))))
1
@michal26 z każdym gemem lepiej :)
2
@michal26 Iga poczytała twoje komentarze i już jest lepiej ;)
0
@DLFCB będzie tu gorąco,idę po krzesła:)
4
@koksik2700 w żadnym wypadku... będziesz wyglądał jak policjant po cywilnemu i nikt z tobą nie sądzie przy stole
2
@Luciano99 ten koleś to mem tego nawet nie trzeba składać w kupę to samo się robi :)