0

@Mario96w pierwszy;)

0

Metr przed kiblem Hubert dlaczego?

1

Djokovic krecz tylko tak Hubi może to wygrać...

0

@partymaker mi Lewego ;)

1

@MesQueUnClub96 I wykrakales Hubi przegra to bez walki :/

0

@PatrychoO kto to Anglusie?

3

Pozdrawiam tych co pisali Iga do domu :)

3

@Kapitan hawk porównanie w stylu Rusta;)

0

Tak ❤️ brawo Iga :)

0

Iga gra źle a Bencic jak Djoko w Prime, oby się ogarnęła w następnym secie...

0

@derlysy1979 mogłeś nie włączać

34

@Luciano99 Rust dobra chorągiewa ;)

5

Mam nadzieję że Bublik wygra tego seta bo jestem z córką na spacerze i nie chciałbym się zrywać szybko na Ige ;)

2

@Encore widzę bardzo mu kibicujesz:)

0

@Rust_Cohle zakupy na tydzień za 85zl ;)

0

2

Wchodzę w gorące poczytać co ludzie myślą o nowym nabytku z Brazyli a tam 2 gamonie spierają się o Lewego a dwóch innych o Messiego xd

0

@MesQueUnClub96 rozdarty jesteś co?

0

@MesQueUnClub96 posmarowałem wazeliną:)

1

@AFA90 z Tesco :)

5

Iga❤️Iga ❤️Iga❤️

1

Ty kochasz Raków i Real więc Igi nie możesz;)

1

@bartas97 a ja mam nią dzieci ,wygrałem;)

1

@LionelM95 efekt odwrotny będzie tv za oknem:)

0

Iga to nie jest Djokovic w Prime ale małymi kroczkami weźmie Wimbledon:)!!!

1

@michal26 da radę w 2 setach , moje zdanie :)

1

@BordowyPtak to jakiś bot

0

@Transu96 wiesz jak jest szybciej pisze niż myślę;)

0

@Rust_Cohle ale ty jesteś oziębły, aż zmarzłem przy tobie fusie herbaciany ;)

1

@michal26 nie no rozumiem Twoje podejście do jej gry na trawie ,ale widzę wielka zmianę na tej nawierzchni i wierzę że będzie w finale z taką gra która prezentuje :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?