9 lipca 2023, 22:36
0
@Mario96w pierwszy;)
9 lipca 2023, 22:34
Metr przed kiblem Hubert dlaczego?
9 lipca 2023, 22:14
1
Djokovic krecz tylko tak Hubi może to wygrać...
9 lipca 2023, 22:05
@partymaker mi Lewego ;)
9 lipca 2023, 21:13
@MesQueUnClub96 I wykrakales Hubi przegra to bez walki :/
9 lipca 2023, 21:03
@PatrychoO kto to Anglusie?
9 lipca 2023, 20:36
3
Pozdrawiam tych co pisali Iga do domu :)
9 lipca 2023, 20:03
@Kapitan hawk porównanie w stylu Rusta;)
9 lipca 2023, 19:37
Tak ❤️ brawo Iga :)
9 lipca 2023, 19:27
Iga gra źle a Bencic jak Djoko w Prime, oby się ogarnęła w następnym secie...
9 lipca 2023, 19:24
@derlysy1979 mogłeś nie włączać
9 lipca 2023, 18:18
34
@Luciano99 Rust dobra chorągiewa ;)
9 lipca 2023, 16:30
5
Mam nadzieję że Bublik wygra tego seta bo jestem z córką na spacerze i nie chciałbym się zrywać szybko na Ige ;)
9 lipca 2023, 14:25
2
@Encore widzę bardzo mu kibicujesz:)
8 lipca 2023, 18:58
@Rust_Cohle zakupy na tydzień za 85zl ;)
8 lipca 2023, 18:34
https://vm.tiktok.com/ZGJ4Yr6Jh/Weekend po 30 :)
8 lipca 2023, 16:26
Wchodzę w gorące poczytać co ludzie myślą o nowym nabytku z Brazyli a tam 2 gamonie spierają się o Lewego a dwóch innych o Messiego xd
7 lipca 2023, 23:45
@MesQueUnClub96 rozdarty jesteś co?
7 lipca 2023, 23:44
@MesQueUnClub96 posmarowałem wazeliną:)
7 lipca 2023, 22:17
@AFA90 z Tesco :)
7 lipca 2023, 21:22
Iga❤️Iga ❤️Iga❤️
7 lipca 2023, 21:20
Ty kochasz Raków i Real więc Igi nie możesz;)
7 lipca 2023, 21:19
@bartas97 a ja mam nią dzieci ,wygrałem;)
7 lipca 2023, 21:18
@LionelM95 efekt odwrotny będzie tv za oknem:)
Iga to nie jest Djokovic w Prime ale małymi kroczkami weźmie Wimbledon:)!!!
7 lipca 2023, 21:16
@michal26 da radę w 2 setach , moje zdanie :)
7 lipca 2023, 21:02
@BordowyPtak to jakiś bot
7 lipca 2023, 20:59
@Transu96 wiesz jak jest szybciej pisze niż myślę;)
7 lipca 2023, 20:58
@Rust_Cohle ale ty jesteś oziębły, aż zmarzłem przy tobie fusie herbaciany ;)
7 lipca 2023, 20:56
@michal26 nie no rozumiem Twoje podejście do jej gry na trawie ,ale widzę wielka zmianę na tej nawierzchni i wierzę że będzie w finale z taką gra która prezentuje :)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
@Mario96w pierwszy;)
0
Metr przed kiblem Hubert dlaczego?
1
Djokovic krecz tylko tak Hubi może to wygrać...
0
@partymaker mi Lewego ;)
1
@MesQueUnClub96 I wykrakales Hubi przegra to bez walki :/
0
@PatrychoO kto to Anglusie?
3
Pozdrawiam tych co pisali Iga do domu :)
3
@Kapitan hawk porównanie w stylu Rusta;)
0
Tak ❤️ brawo Iga :)
0
Iga gra źle a Bencic jak Djoko w Prime, oby się ogarnęła w następnym secie...
0
@derlysy1979 mogłeś nie włączać
34
@Luciano99 Rust dobra chorągiewa ;)
5
Mam nadzieję że Bublik wygra tego seta bo jestem z córką na spacerze i nie chciałbym się zrywać szybko na Ige ;)
2
@Encore widzę bardzo mu kibicujesz:)
0
@Rust_Cohle zakupy na tydzień za 85zl ;)
0
https://vm.tiktok.com/ZGJ4Yr6Jh/
Weekend po 30 :)
2
Wchodzę w gorące poczytać co ludzie myślą o nowym nabytku z Brazyli a tam 2 gamonie spierają się o Lewego a dwóch innych o Messiego xd
0
@MesQueUnClub96 rozdarty jesteś co?
0
@MesQueUnClub96 posmarowałem wazeliną:)
1
@AFA90 z Tesco :)
5
Iga❤️Iga ❤️Iga❤️
1
Ty kochasz Raków i Real więc Igi nie możesz;)
1
@bartas97 a ja mam nią dzieci ,wygrałem;)
1
@LionelM95 efekt odwrotny będzie tv za oknem:)
0
Iga to nie jest Djokovic w Prime ale małymi kroczkami weźmie Wimbledon:)!!!
1
@michal26 da radę w 2 setach , moje zdanie :)
1
@BordowyPtak to jakiś bot
0
@Transu96 wiesz jak jest szybciej pisze niż myślę;)
0
@Rust_Cohle ale ty jesteś oziębły, aż zmarzłem przy tobie fusie herbaciany ;)
1
@michal26 nie no rozumiem Twoje podejście do jej gry na trawie ,ale widzę wielka zmianę na tej nawierzchni i wierzę że będzie w finale z taką gra która prezentuje :)