Dzisiaj w Londynie jak dojechałem do pracy czyli od 8 rano padało 6 razy po 5 min i tak sobie myślę co organizatorzy z tym dachem mają robić?otwierać-zamykać ciężki temat ...
No dobra dla mnie zawsze : 1 Suarez lepszy od Lewego 2 Nadal lepszy od Djokovica 3 Messi lepszy od Ronaldo 4 Jordan lepszy od Lebrona 5 @VegetaPolska od @MesQueUnClub96 A kto się nie zgadza może się pod postem wypowiedzieć ale zdania mojego nie zmieni ;)
2
@Cotutajsiedzieje Inter a później 3 LM
0
@mekston ja to wszystko wiem,ale to tenis i to jest możliwe ;)
2
@wasacz ilu ja ludziom pomogłem...
Spytaj @Comentateiro ;)
1
@MesQueUnClub96 jesteś
1
@agaFCB jedyne co za mną przemawia to dodi jest za Djokoviciem a to przegryf straszny ten małolat;)
3
W finale Alcaraz nic nie musi luźna głowa a Djokovic walczy o rekordy ,stawiam dom na Hiszpana :) i zmiana warty w męskim tenisie :)
1
@Encore wierzę w chlopaka:)
1
@HighestInTheRoom bo to Legia wróg nr 1
0
Alcaraz idzie po Djokovicia :)))
1
@Luciano99 czemu nie...
0
Dzisiaj w Londynie jak dojechałem do pracy czyli od 8 rano padało 6 razy po 5 min i tak sobie myślę co organizatorzy z tym dachem mają robić?otwierać-zamykać ciężki temat ...
0
@agaFCB mieszkam w Londynie dzisiaj jest taki dzień że pada co 30 min przez 5 min i tak cały dzień z twoja teoria to już rano powini zamknąć;)
0
@Rioletto a czy dzik sra w lesie?
0
@MesQueUnClub96 kiedy ?Jak? O 19 miało być:/
0
@Rust_Cohle daj link do ankiety ,chcem sprawdzić najważniejszą informację dnia ;)
0
@Transu96 ty to jesteś dobry zboczuch;)
2
@Faro widzę [18+] wchodzę myślę erotyka i taki zawód:/
33
A ty już wiesz co chciał byś w życiu robić?
-chodzić
Jest jakiś zawód,który się z tym wiąże ?
-Przypadkowy przechodzień w TVP
:)))
0
@MesQueUnClub96 do kosza to twoje 480 komentarzy w 3 dni się nadają;)
0
@Bartek_VEB wybierasz mniejsze zło proste
2
No dobra dla mnie zawsze :
1 Suarez lepszy od Lewego
2 Nadal lepszy od Djokovica
3 Messi lepszy od Ronaldo
4 Jordan lepszy od Lebrona
5 @VegetaPolska od @MesQueUnClub96
A kto się nie zgadza może się pod postem wypowiedzieć ale zdania mojego nie zmieni ;)
1
@Luciano99 patoli ? A wy to kto?
0
@Rust_Cohle nie przejdzie te głosowanie na szczęście;)
0
Jeżeli Real już nikogo nie kupi to uważacie ze to jest bardzo mocarny sklad ? Bo mi na taki nie wygląda!
https://zapodaj.net/plik-ZUFASKQrxq
2
@Nano22 ja bym się tak nie podniecał, ale co kto lubi ;)
Ps: historyczna to byla wymiana opon przez @Deviler po 18 piwach ;)
2
@Emhyr pakuj turban @Kessie ;)
1
@wasacz Iga -Rybakina
0
@agaFCB kto ładniejszy Pedri czy Alcaraz?;)
0
@Hellrider a @Sulimo milczy :/
1
@Rust_Cohle brawo głos rozsądku:)