@Destroyer_of_Worlds Rotacje ,kontuzje mówi ci to coś? Lepiej mieć 4 klasowych stoperów niż dwóch, sezon długi każdy złapie minuty ,no ale tak jak piszesz beka w huj xd Ps : mecz z Realem Kounde Top na stoperze nota 7,9 -Dunczyk 6,6
Wnioski : @Faro wspaniały mecz Fatiego zjadł Leao wypluł i wysral wspaniałe 45 min @MesQueUnClub96 to tylko sparing, nieistotny mecz, Lewy będzie strzelał gola za golem z mocnymi klubami A i Fermin się skończył a odpalił Policeman ...już jest gotowy by zastąpić Dembele :)))
@Faro nie boli mnie żadna krytyka tylko to że pompujesz Fatiego bezmyślnie od długiego czasu , jeszcze jak napisałeś robisz to po złości, ile ty masz lat ?
@Faro ja złego słowa na niego nie napisałem w życiu, ale twoja fascynacja jego osoba mi go obrzydza dosłownie,poczekaj niech zagra kilka dobrych męczy w sezonie a nie bredzisz po 45 min takie kocopoly
0
@Destroyer_of_Worlds Rotacje ,kontuzje mówi ci to coś? Lepiej mieć 4 klasowych stoperów niż dwóch, sezon długi każdy złapie minuty ,no ale tak jak piszesz beka w huj xd
Ps : mecz z Realem Kounde Top na stoperze nota 7,9 -Dunczyk 6,6
2
Sztywniutko dzisiaj widzę:)
1
@Firestone odpali wrotki chyba ,bez dryblingu !
0
@AllBundy napisał All z Neymarem na zdjęciu o ironio ;)
0
@AllBundy to zmienię Awatar;)
5
@AllBundy #muremZAkounde :)
0
@Rust_Cohle a ha :)
1
@MesQueUnClub96 nie w tym razem koleszko :) tak jak nie za poprzednim i 6 w stecz ... ty robisz klątwe...
1
@DonCarletto no coś Ty, on taki nie jest :)))
1
@Kessie Hurkacza oczywiście:)))
1
@Kessie ale to jest cienias jak Hurkacz :) i jego Ojciec xd
1
@mekston tylko czego ? Ramy i skarpety mamy ( @jovita)
1
@Rust_Cohle pokaż kupony :)
0
@barcanawieki welcome back. :)))
0
@JustMlody proszę:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13389165#comment-13389165
8
Wnioski :
@Faro wspaniały mecz Fatiego zjadł Leao wypluł i wysral wspaniałe 45 min
@MesQueUnClub96 to tylko sparing, nieistotny mecz, Lewy będzie strzelał gola za golem z mocnymi klubami
A i Fermin się skończył a odpalił Policeman ...już jest gotowy by zastąpić Dembele :)))
5
@Faro nie boli mnie żadna krytyka tylko to że pompujesz Fatiego bezmyślnie od długiego czasu , jeszcze jak napisałeś robisz to po złości, ile ty masz lat ?
7
@Faro ja złego słowa na niego nie napisałem w życiu, ale twoja fascynacja jego osoba mi go obrzydza dosłownie,poczekaj niech zagra kilka dobrych męczy w sezonie a nie bredzisz po 45 min takie kocopoly
14
@Faro weź ty idź spać, bo czytać się tego nie daaaaa....
0
@VamosRakieta no co ty Fati go zjada i wypluwa jak pisał @Faro xd
2
@Faro taaa Fati Złota Piłka za tego gola
0
@gumaz
0
@PatrykBarca chciał byś tak grać;)
4
@bartekvisca już są dogadania jutro oficjalka:)
0
@MesQueUnClub96 Ty sam jesteś w zorganizowanej grupie przecież:)
0
@MesQueUnClub96 pytał się ciebie o coś ktoś?
@Rust_Cohle jak oni odejdą to ktoś przyjdzie i koniec końców City to weźmie tak myślę:)
2
@Rust_Cohle widzę ty dałeś Arsenal na pierwszym a @Medium dał Liverpool:)jajka polizane a na pierwszym będzie MC z ulubieńcem Syna Haalandem ;)
0
@Rust_Cohle polubienia Madryciak jakiś kibic Porto i dwóch obiektywnych ;)
0
@MesQueUnClub96 powód?
1
Komentarz usunięty