2 września 2023, 22:07
1
@JordiAlbion wielki kibic @FcPortoFan1999 lubi to :)
2 września 2023, 21:54
@Encore myślisz że odpali?
2 września 2023, 21:43
@Tuc teraz śpiewa:)https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13526689#comment-13526689
2 września 2023, 15:20
0
@jedrek7000 taktyczny ...
1 września 2023, 11:13
@Medium raczej noc w Brazylii ;)
1 września 2023, 08:23
10
@Rust_Cohle może spotkałeś @draxidox on bardzo lubi dzieci ;)
31 sierpnia 2023, 22:23
@Kgorecki2500 wszyscy oprócz @Rust_Cohle
31 sierpnia 2023, 20:23
@Witekk10 najlepiej w 3 meczach żeby przed rewanżami było wszystko jasne :)
31 sierpnia 2023, 07:03
43
@draxidox zapomniałeś jak sam byłeś kaszojadem i ciągle darłeś japę?
28 sierpnia 2023, 16:04
@Emhyr Adam Ledwoń, Jerzy Brzęczek, Grzegorz Szamotulski, Marek Świerczewski,Kazimierz Sidorczuk tam grali a Piatkowski to akurat w Salzburgu ;)
27 sierpnia 2023, 20:22
@against_modern_football akurat Kounde gra bardzo dobrze na środku kolego ...
27 sierpnia 2023, 19:09
@Matheu12 masz jeszcze inne lęki?
27 sierpnia 2023, 19:08
@yoli tylko u ciebie w głowie
27 sierpnia 2023, 15:52
ile jest 2 plus 2 ?
27 sierpnia 2023, 15:42
@Rust_Cohle raz ci daje ,raz zabiera ;)
27 sierpnia 2023, 15:41
@Rewolucja123 jedziemy z nimi, odważnie 1-0 :)
27 sierpnia 2023, 15:36
3
Pan @mekston co się odpalił na wyścigówkach:)https://zapodaj.net/plik-UnLTS8dJ0A
26 sierpnia 2023, 22:51
7
@MesQueUnClub96 a tobie potrzebny lekarz ;)
25 sierpnia 2023, 22:07
@FioletoweOczy narazie to Mingueza robi różnicę;)
17 sierpnia 2023, 23:06
@Barcelonka070 piękny makowiec a wystarczy ignorować;)
17 sierpnia 2023, 23:05
@Encore podrażniony;)
17 sierpnia 2023, 22:50
@Comentateiro o kłopotach Barcelony piszesz z taką lekkością ale Lech zrobił zadrę głęboką widzę;)
17 sierpnia 2023, 22:46
@MesQueUnClub96 żeby ta stronę zaśmiecać głupotami? No otóż nie ;)
17 sierpnia 2023, 22:44
Dodi do spania, nikt tak błędnie nie czyta tenisa i futbolu jak ty ...
17 sierpnia 2023, 22:41
@Kuba_1 ale te zestawienie pokazuje dominację Barcelony w pewnym okresie :)
16 sierpnia 2023, 23:07
@HighestInTheRoom a jak strzeli ?
16 sierpnia 2023, 23:02
@AFA90 a jak strzeli ?
16 sierpnia 2023, 21:14
@Comentateiro Pep do sierpnia ...
15 sierpnia 2023, 21:11
@MesQueUnClub96 Ty jednak nigdy nie dorośniesz...
15 sierpnia 2023, 20:33
@DawidekFCB to madryciak nie wymagają zbytnio od niego ambicji ;)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
@JordiAlbion wielki kibic @FcPortoFan1999 lubi to :)
1
@Encore myślisz że odpali?
1
@Tuc teraz śpiewa:)
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13526689#comment-13526689
0
@jedrek7000 taktyczny ...
1
@Medium raczej noc w Brazylii ;)
10
@Rust_Cohle może spotkałeś @draxidox on bardzo lubi dzieci ;)
1
@Kgorecki2500 wszyscy oprócz @Rust_Cohle
1
@Witekk10 najlepiej w 3 meczach żeby przed rewanżami było wszystko jasne :)
43
@draxidox zapomniałeś jak sam byłeś kaszojadem i ciągle darłeś japę?
0
@Emhyr Adam Ledwoń, Jerzy Brzęczek, Grzegorz Szamotulski, Marek Świerczewski,Kazimierz Sidorczuk tam grali a Piatkowski to akurat w Salzburgu ;)
0
@against_modern_football akurat Kounde gra bardzo dobrze na środku kolego ...
0
@Matheu12 masz jeszcze inne lęki?
0
@yoli tylko u ciebie w głowie
0
ile jest 2 plus 2 ?
0
@Rust_Cohle raz ci daje ,raz zabiera ;)
0
@Rewolucja123 jedziemy z nimi, odważnie 1-0 :)
3
Pan @mekston co się odpalił na wyścigówkach:)
https://zapodaj.net/plik-UnLTS8dJ0A
7
@MesQueUnClub96 a tobie potrzebny lekarz ;)
1
@FioletoweOczy narazie to Mingueza robi różnicę;)
1
@Barcelonka070 piękny makowiec a wystarczy ignorować;)
1
@Encore podrażniony;)
3
@Comentateiro o kłopotach Barcelony piszesz z taką lekkością ale Lech zrobił zadrę głęboką widzę;)
0
@MesQueUnClub96 żeby ta stronę zaśmiecać głupotami?
No otóż nie ;)
0
Dodi do spania, nikt tak błędnie nie czyta tenisa i futbolu jak ty ...
7
@Kuba_1 ale te zestawienie pokazuje dominację Barcelony w pewnym okresie :)
0
@HighestInTheRoom a jak strzeli ?
1
@AFA90 a jak strzeli ?
1
@Comentateiro Pep do sierpnia ...
0
@MesQueUnClub96 Ty jednak nigdy nie dorośniesz...
1
@DawidekFCB to madryciak nie wymagają zbytnio od niego ambicji ;)